Домашні вправи для схуднення | Комплекс вправ для схуднення

Домашні вправи для схуднення | Комплекс вправ для схуднення Домашні вправи для схуднення Вправи для схуднення будинку

Наведений комплекс вправ для схуднення досить простий і можна використовувати ці вправи для схуднення будинку . т. к. його легко виконувати в умовах обмеженого простору кімнати. Вплив вправ спрямоване

на зниження ваги. І в той же час ці домашні вправи для схуднення побудовані так, щоб надавати і загальний вплив на тіло. Але спочатку обов’язково виконайте вправи для розминки. Вони разогреют м’язи і допоможуть більш ефективно схуднути.

Вправи для розминки

Біжіть на місці, намагаючись ударяти на кожному кроці п’ятою по сідниці. При цьому бажано дотримуватися наступний ритм дихання: на три рахунки – вдих, на один – видих. Виконувати такий біг спочатку хоча б кілька секунд, поступово збільшуючи час бігу. Вважається, що такий біг протягом п’яти хвилин замінює біг на дистанцію 5 кілометрів.

Комплекс домашніх вправ для схуднення

1. Стійте прямо, ноги ширше плечей, руки підняті над головою. Нахиліться вперед, торкаючись пальцями правої руки шкарпетки лівої ноги – видих. Поверніться у вихідне положення – вдих. Те ж лівою рукою.

2. Стійте прямо, ноги ширше плечей, руки на поясі. Кругові рухи тулуба в праву і ліву сторони.

Під час нахилу вперед – видих, прогинаючись назад – вдих.

10 разів в один бік і 10 разів в іншу.

3. Різко підніміть вгору над головою прямі руки – вдих. Опустіть руки вниз, одночасно різко підніміть праву ногу – видих. Те ж іншою ногою. Повторіть 20 разів.

4. Стійте прямо, руки на поясі. Присідайте на шкарпетках, коліна нарізно, руки вперед – видих. Повертаючись у вихідне положення – вдих. Повторіть 10 разів.

5. Лягайте на спину, руки за голову. Піднімайте прямі ноги – видих, опускайте – вдих. Повторіть 10 разів.

6. Встаньте, підніміть руки вгору, прогинаючи тулуб назад, – вдих. Різко нахиліться вперед, руками торкаючись підлоги, – видих. Повторіть цю вправу 15 разів.

7. Сидячи на табуретці або міцної лавці, закріпіть шкарпетки ніг в упорі, прогніться і нахиліться назад з витягнутими за голову руками – вдих. Повертаючись назад, руки перед грудьми – видих. Повторіть 10 разів.

8. Лежачи на спині, робіть ногами кругові рухи, імітуючи їзду на велосипеді. Дихання довільне.

Виконувати 20 – 25 разів.

9. Долонями рук зіпріться про сидіння стільця або підлогу, тулуб і ноги – на одній прямій. Зігніть руки в ліктях, наближаючись грудьми до упору – видих. Розгинаючи руки – вдих. Повторити цю вправу 10 разів.

10. Стати, руки на поясі. Стрибки на місці: ноги нарізно і навхрест. Дихання довільне. Повторіть 20 разів.

Потім походіть по кімнаті, поступово сповільнюючи темп.

Comments are closed!

_0.31MB/0.02551 sec