Домашні обгортання для Детокс і схуднення – медове обгортання вдома, медовий обгортання, кавово медове обгортання :: JV. RU

Домашні обгортання для Детокс і схуднення – медове обгортання вдома, медовий обгортання, кавово медове обгортання :: JV. RU Детокс-програма «ЖИВИ!»: 2 тиждень. Краса / / Домашні обгортання для Детокс і схуднення

Shutterstock. com

«Під час Детокс ми, як правило,

худнемо, – розповідає Оксана Борисенко . лікар-косметолог корпорації «Академія Наукової Краси». – При цьому відбувається розщеплення накопичених жирів, і утворюються продукти їх розпаду, які знову ж організм отруюють. Необхідно засіб, який допоможе вивести ці шкідливі речовини максимально ефективно. І це якраз домашні обгортання. Вони хороші тим, що дозволяють активним, що виводить токсини речовинам проникнути глибоко в шкіру і при цьому забезпечують вплив на більшу площу – майже на все тіло відразу ».

Домашні обгортання для схуднення

Щоб ефект від домашніх обгортань був максимальним, по-перше, продовжуйте очищати шкіру скрабами . обов’язково роблячи це перед тим, як обернутися. По-друге, можете попередньо посидіти в «сауні». Імпровізовану парилку легко створити, якщо включити у ванній гарячу воду і на кілька хвилин закрити двері.

Втім, класичне домашнє обгортання плівкою (звичайної харчової) прекрасно вирішить задачу і без останньої додаткової премудрості – воно саме створює ефект сауни, пропотівання: пори відкриваються, щоб випарувати вологу і знизити температуру тіла, а разом з вологою виходять і токсини. «Плівка дає і ще один чудовий ефект, – говорить Анна Філіппова . тренер-косметолог марки Comfort Zone. – Якщо ми просто нанесемо якусь суміш на шкіру, частина активних компонентів випарується. А плівка ізолює їх, обмежуючи повітрообмін, і зберігає в більшій концентрації ».

Протипоказання до обгортання

Однак будьте обережні! «Будь-яке домашнє обгортання плівкою, а вже тим більше укупі з« парної », значно активізує кровообіг, підсилює дренажну функцію організму, і це небезпечно при будь-яких хронічних захворюваннях», – попереджає Оксана Борисенко. Якщо це ваш випадок, перш ніж приступати до домашніх обгортання, обов’язково порадьтеся з лікарем. Або пройдіть аналогічну процедуру в спа-центрі, де вас також проконсультують фахівці.

«Плюс до того, там використовується термосауна, яка дозволяє чітко дозувати температуру впливу, – розповідає Ольга Пантелєєва . spa-фахівець, керівник тренінгового відділу компанії SpaRitual. – Така процедура дозволена навіть тим, у кого в цілому до обгортання є протипоказання (наприклад, захворювання серцево-судинної системи). Їм просто встановлять мінімальну температуру ».

Якщо ви вирішили, що «обернетеся красунею» будинку, протягом цієї детокс-тижня проведіть процедуру 2-3 рази з перервою в кілька днів. Перед кожною обов’язково не тільки прийміть душ, а й – нагадую! – проведіть пілінг всього тіла.

Медове домашнє обгортання з молоком і ефірними маслами

© Shutterstock. com

На дві частини молока візьміть одну частину рідкого незацукрованим меду. Злегка прогрійте їх разом і добре перемішайте. Додайте по 2 краплі ефірних олій лимона і грейпфрута (загальна кількість ефірних масел в суміші не повинен перевищувати 4-5 крапель). Нанесіть на тіло, обмотайте плівкою і залазьте під ковдру мінімум на 15 хвилин (не тримайте суміш більше 40 хвилин). Потім змийте теплою водою.

Бонус: мед покращує обмін речовин, виводить зайву рідину і токсини, а також вирівнює поверхню шкіри і бореться з целюлітом. Ефірні масла цитрусових – відоме детокс-засіб – покращують роботу органів виділення.

Будьте обережні! Якщо у вас алергія на мед або цитрусові. Мед, на жаль, нічим не замінити. А ось масла цитрусових – можна: на «ефіри» фенхеля, кориці, м’яти, камфори, евкаліпта – вони теж мають детокс-ефектом. Якщо шкіру починає сильно щипати або палити, значить, з ефірними маслами ви переборщили. Негайно змийте суміш.

Глиняне домашнє обгортання

© Shutterstock. com

Купіть в аптеці блакитну глину для обличчя і розведіть відваром ромашки (або водою) до консистенції кашки. Нанесіть під плівку на 20-30 хвилин. Змийте теплою водою.

Бонус: в блакитній глині??міститься бентоніт, який стимулює кровообіг, збагачує шкіру киснем і прискорює обмінні процеси. Це прискорює поділ клітин, завдяки чому шкіра омолоджується і стає більш еластичною.

Будьте обережні! Глиняні обгортання під забороною під час вагітності, при захворюваннях серцево-судинної системи, гінекологічних проблемах, варикозі.

Кавове домашнє обгортання

© Shutterstock. com

Заздалегідь зберіть кавову гущу з турки або кавомашини і залийте гарячою водою, розвівши до стану кашки. Коли суміш трохи охолоне, обмажте нею тіло, замотайте плівкою і залиште мінімум на півгодини. Потім змийте теплою водою.

  • детокс крем обгортання
  • як випарувати вологу з меду

Comments are closed!

_0.31MB/0.00743 sec