Доктор донська схуднути мінськ – Скинути вагу

Доктор донська схуднути мінськ – Скинути вагу

На головну »Схуднути» Доктор донська схуднути мінськ

Кодірованіe Харчовий Залежності

Цією статтею ми продовжуємо серію публікацій про всесвітньо-відомого фахівця з питань надмірної ваги, лаyреате

премії ім. доктора А. Р. Довженка, директорі міжнародного центру “Резервні Можливості Людини” (Www. donskie. com) у м. Мінську, Білорусь – Ірині Дмитрівні Донський.

Фахівці центру “Резервні Можливості Людини” в м. Мінську провели ряд досліджень, і встановили, що ожиріння і надмірна вага – це наслідки харчової залежності людини. А це означає, що корінь проблеми гніздиться у свідомості людини, що не здобудеш корінь – не позбудешся від проблеми. Метод який використовує Ірина Донська – Кодування Харчовий Залежності. Цей метод винайшов в 70х роках вчитель Ірини Донський, феодосійський лікар Олександр Романович Довженко. Чверть століття – це цілком достатній термін для того. щоб з усією впевненістю сказати: відкриття великого феодосийца, заслуженого лікаря України і Народного лікаря СРСР Олександра Романовича Довженка, його справа, якій він присвятив усе своє життя, пройшла випробування часом. Чверть століття-ця перевірка результативності та ефективності діяльності його учнів, яким він без найменших вагань передав свої знання, свій величезний досвід, а так само частинку свого великого таланту і безцінного Дара зцілювати словом.

За 20 років практики Ірина Донська погло сотням тисяч пацієнтам міжнародного центру “Резервні Можливості Людини” м. Мінськ, Білорусь позбутися від надмірної ваги і ожиріння. Вона регулярно, протягом 7 років, проводить виїзні семінари в Ізраїлі та Польщі. А з 2010 року, Ірина Донська, стала проводити такі ж семінари і в США.

Коли ми вперше опублікували рекламу про приїзд Ірини Донський в Чикаго (Січень-Лютий, 2011 року), багато хто дзвонив з реклами скептично говорили: «От дізнаюся, хто в Чикаго схуд, і я прийду наступного разу». І Чикаго заговорив! Вже через два місяці, після проведення семінару, мій телефон не замовкає, дзвонили знайомі знайомих. Просили обов’язково забрoніровать місце для них на наступному семінарі.

Ми дякуємо всім за відвертість. і за те що дали згоду опублікувати иx відгуки!

«Я прийшов на семінар з почуттям скептицизму. Але дуже вже хотілося втратити вагу, адже у мене захворювання цукровий діабет. І я вирішив ризикнути. На сьогоднішній день, я втратив 26LB. З’явилося відчуття легкості в тілі, впав цукор, знизився холестірол, я перестав приймати половину ліків. Мій лікуючий лікар навіть не повірив, що це мої аналізи! Програма, яку Ірина Донська нам запропонувала на семінарі розрахована на 1 рік. Буду чітко слідувати всім її рекомендаціям, з надією втратити ще більше LB. Величезне Вам Спасибо! »

Еміль Кестель, Чикаго

«Я пішла на зустріч з Іриною Донський, більше від безвиході, ніж віри в те, що мені хоч хтось може допомогти, втратити хоч кілька Паундом. За 4 місяці я схудла на 36LB! Відчуваю себе прекрасно, і сподіваюся втратити ще стільки-ж. Щоранку з задоволенням встаю на ваги і дякую Ірини Донську, за те, що вона подарувала мені віру в себе, і допомогла без великих зусиль, зробити те, про що я мріяла багато років. »

З Повагою, мешканка Чикаго

«Хочу розповісти про свої враження. Я, як і багато з вас, пробувала худнути сама. Пробувала починати худнути за понедельнікa, ходила до лікаря-дієтолога, готувала капустяні супи, купувала таблетки для схуднення. ТАК І БАГАТО ІНШОГО. В Ізраїлі, де я раніше жила, моя подруга пройшла “Кодування Харчовий Залежності” в один із приїздів Ірини Донський. Я рік спостерігала за своєю подругою, як вона худне, як себе почуває. І я зважилася спробувати – про що я не пошкодувала. Перше, що я відчула так це як легко можна не їсти ввечері. Друге – як легко можна не їсти і просто не хотіти дещо які непотрібні продукти: білий хліб, вареники, цукерки, торти. З’являється енергія, настрій, стимул купувати речі меншого розміру »Це ЛЕГКО І ПРОСТО. Якщо у вас є питання, ви можете зателефонувати мені по тел-224-489-3180. Бажаю вам успіху в схудненні, здоров’я і гарного настрою ».

Алена Давидів, Чикаго

В заклю чении хочу з радістю повідомити, що на прохання мешканців вашого міста, Weight Loss Management Seminar (Кодування Харчовий Залежності) відбудеться in Skokie, IL 1 жовтня 2011 (Реєстрація та довідки за телефоном 702-883-3698). І знову Ірина Донська осяє своєю лучезaрним вдивіться зал і ще раз скаже заповітні слова Великого Цілителя ХХ століття – Олександра Романовича Довженка –

“Повірте в себе, довіртеся мені, і я поверну Вас до життя!”

Марина рахат

Rahati Productions LLC, ph: (702) 883-3698, www.1-800relieve. com.

** No part of this program is to be construed as medical advice or treatment.

  • Скинути вагу по методу а р довженка

Comments are closed!