Догляд за шкірою в системі Катерини Мірімановой – Системи живлення – www. calorizator. ru

Догляд за шкірою в системі Катерини Мірімановой – Системи живлення – www. calorizator. ru Догляд за шкірою в системі Катерини Мірімановой

Ефект від системи буде видно вже через невеликий проміжок часу. Якщо не вживати ніяких заходів, шкіра швидко втратить пружність. Катерина

Міріманова пропонує використовувати такі засоби:

    масаж (будь-який), обов’язково щодня; робіть кавовий скраб; додавайте в крем для тіла муміє; регулярні фізичні навантаження на всі групи м’язів допоможуть зберегти шкіру пружною.

Медовий масаж.

Це відмінне загальнооздоровчі засіб, який допомагає позбутися целюліту. Вам потрібно придбати в магазині натуральний мед, краще, якщо він не буде зацукрованим. Даний вид масажу покращить кровообіг у глибоких шарах шкіри, а також у підлеглих м’язах, а це сприятиме поліпшенню живлення внутрішніх органів і тканин. Мед сприяє швидкому виведенню токсинів з організму. Під час курсу медового масажу підшкірні ущільнення розгладжуються, ваша шкіра стає шовковистою і пружною, целюліт зникає, поліпшується обмін речовин. Масаж потрібно робити через день, загальна кількість сеансів – 15.

На тіло наноситься мед, і починається його втирання і масування. Через деякий час мед починає вбиратися. Він густіє. Тоді техніку потрібно поміняти: масаж робиться методом прилипання-отлипания рук від тіла клієнта. Потрібно притискати руки до тіла, потім відсмикнути їх.

Кавовий скраб.

Ті, хто його використовує, стверджують, що він сприяє спалюванню жиру, позбавляє шкіру від целюліту, зменшує розтяжки, а також робить шкіру м’якою і шовковистою. Візьміть нерозчинний кави крупного помолу, змішайте його з гелем для душу. У вас вийде кавовий скраб. Масажуйте їм тіло, починаючи з ніг: зверху вниз. Живіт потрібно масажувати за годинниковою стрілкою. Можна використовувати кожен день.

У звичайний крем для тіла додавайте муміє. Муміє – це гірська смола, вона видобувається в печерах Центральної Азії. Муміє – це природна суміш органічного та неорганічного добре розчинної у воді речовини, яка збирається в тріщинах скель, порожнечах у вигляді кірок, наростів смолоподобной мас з домішкою піску або щебеню. Буває трупне муміє, лишайникового, арчовая, бітумне, калових, медово-воскове, мінеральне. Надає загоює, прискорює регенерацію шкіри. Допомагає позбутися від розтяжок. Можна купити в будь-якій аптеці.

  • Катерина міріманова тіло
  • Скільки часу треба робити медовий масаж щоб позбутися розтяжок на тілі

Comments are closed!

_0.31MB/0.00851 sec