Дни. Ру ІНТЕРНЕТ-ГАЗЕТА ВЕРСІЯ 5.0 / Жасмин з чоловіком живуть окремо

Дни. Ру ІНТЕРНЕТ-ГАЗЕТА ВЕРСІЯ 5.0 / Жасмин з чоловіком живуть окремо Жасмин з чоловіком живуть окремо

Жасмин. Фото: РИА Новости

Популярна виконавиця Жасмін дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про доньку Маргариті, якій скоро виповниться вісім місяців, про те, як приходила у форму після

пологів, і пояснила, чому вони з чоловіком живуть окремо.

Нагадаємо, співачка Жасмін народила на початку лютого. Популярна співачка і її чоловік, молдавський мільйонер Ілан Шор, швидко придумали ім’я для новонародженої. Маленьку вирішили назвати Маргаритою. Виконавиця тут же обмовилася, що не проводила ніяких “квіткових” аналогій між Жасмин і Маргариткою. Справа в тому, що Маргаритою звали мати співачки . якою та рано втратила.

У середині вересня виповнився рік з дня весілля Жасмин і її обранця, бізнесмена Ілана Шора, який, відзначимо, на дев’ять років молодший за свою дружини. Відзначити радісну подію закохані відправилися в Париж. Символічно, що саме там Ілан зробив пропозицію співачці. Зараз же артистка дала велике інтерв’ю, в якому зізналася, що вони з чоловіком живуть окремо . Велику частину часу Ілан проводить в Молдові, а Жасмин – в Москві.

“Не можу сказати, що нам подобається перебувати на відстані один від одного. Іноді буває дуже важко. А що робити? Так, не хочеться погоджуватися з тим, що він працює в іншій країні. Але життя так розпорядилося. Тим більше що Ілан дуже любить свою роботу, цінує свій бізнес. Якщо в майбутньому вийде жити в одній країні, ми будемо тільки щасливі “, – цитує виконавицю” ОК! ” .

Артистка розповіла, що чоловік пропонував їй переїхати до Молдови, але вона відмовилася, адже в Москві не тільки знаходяться її будинок, робота і колектив, але тут живе і вчиться її старший син Михайло. До слова, як сказала співачка, Ілан і Міша змогли знайти спільну мову. “Він любить всю мою родину. Він любить мого сина, прекрасно ставиться до моєї рідні. Ми з ним як шерочка з машерочкой “, – повідомила співачка.

Жасмин розповіла, що після пологів їй непросто повернутися до колишніх форм: “Я не мучу себе жорсткими дієтами, я проти швидкого схуднення – це шкода для організму. А дієта – це завжди втома, синці під очима, зморшки. І навіщо це потрібно? Незабаром після пологів я стала знову багато займатися хореографією, ставити нові концертні номери. Так що найкраща дієта – це робота “.

Однак Жасмин вистачає часу не тільки на творчість, а й на виховання дочки. За словами співачки, малятко вилита батько: “Мене це трохи засмучує. По-хорошому, звичайно. Хоча Ілан вважає, що характер у Маргарити мамин . Каже, що вона у нас така ж вимоглива, капризна, вольова. Як справжня дівчинка “.

Comments are closed!