Дієтолог Світлана Фус, поради. Харчування без обмежень – дієта Світлани Фус

Дієтолог Світлана Фус, поради. Харчування без обмежень – дієта Світлани Фус Дієтолог Світлана Фус і її система харчування

ПІБ: Фус Світлана Вікторівна

Дата народження: 1962

Спеціальність: дієтолог, гастроентеролог.

Освіта:

Київський медичний інститут ім. А. А. Богомольця, 1985 г.; клінічна ординатура на кафедрі гастроентерології та дієтології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Шупика.

Місце роботи: вже протягом 15 років лікар-дієтолог, гастроентеролог Київського Науково-технічного центру “ВІРІА”, раніше працювала у відділі лікувально-профілактичного харчування Українського науково-дослідного інституту харчування.

Діяльність: нормалізація ваги, діагностика та корекція порушень мінерального балансу в організмі.

Одним з показників хорошого здоров’я є наявність ідеальної ваги. Чому так важливо контролювати вагу? Крім чисто косметичного дискомфорту надлишкова маса тіла призводить згодом до розвитку цілого ряду захворювань, таких як холецистит, панкреатит, цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, захворювання суглобів. Правильне раціональне харчування не тільки допоможе попередити розвиток багатьох захворювань, але і зміцнить ваше здоров’я.

Дієта Світлани Фус

Пропонована дієта допоможе вирішити всі ваші проблеми зі здоров’ям. Необхідно відзначити, що дієтолог Світлана Фус пропонує систему харчування, яка не є режимом жорстких обмежень. Дієта Світлани Фус це спосіб життя, який передбачає постійне дотримання певних правил протягом тривалого часу. Це дозволяє не тільки знизити вагу, а й утримати його на оптимальному рівні.

Не секрет, що не так складно скинути зайві кілограми, як потім утримати. Часто після зниження, вага не тільки відновлюється, а й перевищує вихідні значення. Такі коливання дуже шкідливі для здоров’я. Дієта Світлани Фус передбачає ніяких різких обмежень, тому рекомендації, які пропонує вона дуже нескладно виконати і дотримуватися їх протягом усього життя.

Поради по режиму харчування від Світлани Фус

День необхідно починати з вуглеводно-білкового сніданку . Це може бути каша з горіхами, або сухофруктами.

Після сніданку можна випити кави, або чай, які так само дуже корисні для організму, оскільки містять антиоксиданти і мікроелементи, особливо корисний зелений чай, так як в ньому містяться речовини, які запобігають розвитку злоякісних пухлин.

Другий сніданок може складатися з йогурту, сиру, фруктів.

Обід повинен складатися з салату з свіжих овочів, можна використовувати заморожені овочі.

На вечерю підійдуть каші з вареними овочами.

Дуже важливо контролювати кількість калорій спожитих протягом доби. Їх кількість може коливатися в межах 1500 – 2000 ккал. Обов’язковою умовою підтримки гарної фізичної форми є гімнастика. Вона не тільки спалить зайві калорії, але і допоможе зберегти ідеальний стан суглобів і серцево-судинної системи.

Відео: Світлана Фус відповідає на питання про харчування

  • світлана фус
  • дієтолог світлана фус
  • поради світлани фус
  • правильне харчування від світлани фус
  • світлана фус дієта
  • меню від світлани фус
  • правильне харчування для схуднення від світлани фус
  • дієти світлани фус
  • поради вид свитлани фус
  • дієти від світлани фус

Comments are closed!

_0.31MB/0.01102 sec