Дієтолог ендокринолог

Дієтолог ендокринолог Дієтолог ендокринолог Коли потрібно звертатися до дієтолога ендокринолога?

Наявність надлишкового вельми серйозна проблема сучасного людства. Це виглядає і як косметичний дефект, і як провокуючий фактор серйозних захворювань

– інсультів, інфарктів, онкологічних хвороб. Чим більше набрано зайвих кілограмів, тим вище ризик придбати важку недугу.

Набрати зайву вагу легко, а от позбутися від нього складніше. Тим більше складно зробити це правильно, не розраховувати на чудодійні засоби.

Знижувати зайву вагу, потрібно тільки звернувшись до фахівця. У даному випадку дієтолога-ендокринолога. Зайві кілограми не завжди є наслідком надмірного або неправильного харчування . Тільки лікар визначить причину збільшення ваги і вкаже шлях до його коригуванню. До того ж він не дозволить ризикувати здоров’ям, застосовуючи сумнівні засоби і дієти.

Запишіться на консультацію, цінуєте своє здоров’я!

речі, ціна 2-годинний консультації хорошого дієтолога-ендокринолога з вимірюванням складу тіла – 5000 руб.

Зателефонуйте за тел. (495) 638-56-55, (901) 512-27-24 або запишіться на безкоштовну ознайомлювальну консультацію. щоб розвіяти всі сумніви і задати всі запитання.

Дивіться також:

Діагностика ендокринних захворювань

Для ефективного схуднення важливо встановити причину зростання маси тіла. Пацієнт не може самостійно діагностувати себе і не повинен цього робити.

Лікар дієтолог-ендокринолог проведе візуальний огляд, направить на аналізи та обстеження. Виходячи з їх результатів, виявить причину зайвої ваги: ??переїдання, малорухливий спосіб життя, ендокринологічні розлади.

Діагностика захворювань ендокринної системи включає в себе проведення такого комплексу досліджень: аналіз крові та сечі, дослідження гормонального рівня, ультразвукове дослідження органів ендокринної системи, дослідження імунологічних показників. Тільки за такої умови можна призначити комплексне, кваліфіковане і єдино правильне лікування, спрямоване на коригування ваги. Це буде схуднення та оздоровлення одночасно.

Ендокринні патології

Ендокринологічні патології у сучасного населення проявляються досить часто. Вони є наслідком порушення обміну речовин, фактором спадковості, шкідливих звичок, отруєнь, опромінень, малорухомістю, забрудненістю навколишнього середовища. Пацієнт дієтолога – ендокринолога отримає кваліфіковану відповідь на питання, чи немає підозри на цукровий діабет, порушень в роботі щитовидної залози, або зміна гормонального фону.

Порушення гормонального балансу – одна з причин зайвої ваги. Гормональний дисбаланс уповільнює процес обміну речовин, призводить до порушення жирового і вуглеводного обміну. Дієти типу «схудни за три дні» не тільки не допомагають у цьому випадку, а є дуже небезпечними. Як і голодні дієти при цукровому діабеті, коли порушена робота підшлункової залози.

Метаболічний синдром – це сукупність окремих ознак, пов’язаних з порушенням обміну речовин, які призводять до виникнення певних хвороб. Метаболічний синдром діагностують, якщо у пацієнта спостерігається поєднання таких факторів: ожиріння, збільшення рівня цукру в крові, підвищення артеріальний тиск вище показника 130 на 85 мм. рт. ст. зниження рівня ліпопротеїдів високої щільності і значне підвищення рівня тригліцеридів крові.

Інфаркти та інсульти – кінцеві точки прояви метаболічного синдрому. На початковій стадії появи всіх цих симптомів пацієнт ще не відчуває занепокоєння, болів або серйозних проблем зі здоров’ям. Але по закінченні 10-20 років з’являються явні ознаки атеросклерозу. І ще через 10-20 років інфаркт або інсульт.

Зниження ваги під керівництвом дієтолога-ендокринолога проходитиме плавно і безболісно. Ніякого голоду і поганого настрою. До того ж лікар допоможе не тільки схуднути, але й виховати звичку харчуватися правильно, щоб підтримувати бажаний вагу довгі роки.

Дивіться також:

  • ендокринолог схуднення
  • ендокринолог
  • що робить ендокринолог коли в нього пацієнт

Comments are closed!

_0.31MB/0.00617 sec