Дієтичні ситні низькокалорійні продукти » Популярно про здоров’я

Дієтичні ситні низькокалорійні продукти » Популярно про здоров’я Дієтичні ситні низькокалорійні продукти

Існує величезна кількість різноманітних дієт. Як правило, всі вони діляться на дві групи. Перша – з вживанням продуктів, які містять невелику кількість вуглеводів,

і друга – що включає низькокалорійну їжу. Вибираючи відповідну вам систему харчування, врахуйте кілька важливих факторів.

Насамперед, дієта повинна приносити людині ситість. Адже часто передбачається, що худне повинен відчувати постійний голод. Але абсолютно безглуздо мучити свій організм! Дієти, що приносять швидкий результат, завдають великої шкоди нашому здоров’ю. Вони повністю порушують обмін речовин в організмі, і після швидкого схуднення можуть привести до появи надмірної ваги.

Для того щоб досягти максимального ефекту від дієтичного харчування, спробуйте самі скласти для себе індивідуальну дієту, при цьому враховуючи продукти, що приносять ситість.

Дуже важливим чинником є??і те, щоб система харчування підходила людині і не поглиблювала стан здоров’я, тобто враховувала всі особливості його організму. Одна і та ж їжа може підходити деяким людям і сприяти швидкому схудненню, а іншим не приносити абсолютно ніяких результатів.

Як не дивно, але кращим дієтичним продуктом вважається вода. Вона може бути звичайною, мінеральною або газованою. У кожному разі вживання близько 2 склянок цієї рідини перед їжею сприяє зменшенню відчуття голоду і захищає від переїдання. Мінеральна вода очищає організм, і, крім того, вона багата багатьма вітамінами і корисними речовинами.

Ситість приносять різні овочі і фрукти, що містять масу вітамінів. Фрукти є високоуглеводними продуктами, але містять меншу кількість калорій. Овочі навпаки вважаються низьковуглеводними, але при цьому в них багато калорій.

Наведу ті дієтичні ситні низькокалорійні продукти, вживання яких необхідно при правильній дієті:

* Йогурт – вибирайте продукт, що має низький відсоток жирності. Краще купуйте питний йогурт, до складу якого входять злаки, а не ягоди. Він сприяє очищенню організму і багатий кальцієм.

* Кефір – його потрібно вживати у свіжому вигляді щодня вранці і ввечері. Цей продукт легко засвоюється організмом і сприяє його очищенню. Кефір дуже багатий кальцієм і фосфором, але купувати кисломолочний продукт з пониженим вмістом жиру все ж не варто. У ньому міститься мала кількість корисних речовин, і швидкого зниження ваги з його допомогою ви не доб’єтеся. Не додасть такий кефір і ситості.

* Куряче м’ясо містить велику кількість білка, і в ньому зовсім немає вуглеводів. Цей продукт ідеальний для будь-якої дієти, і вживати його можна в необмеженій кількості.

* Приділіть особливу увагу рибі. Її можна вживати в будь-якому виді, як смажену, так і варену. Існує безліч різних рибних страв. У ній майже немає вуглеводів, і при цьому така їжа не є висококалорійної.

При дієтах краще вибирайте річкову рибу. Всі морепродукти легко засвоюються, і вживати їх можна в будь-якій кількості, адже вони ще багаті кальцієм і білком. Як правило, в кожну дієту включаються рибні страви.

* У великих кількостях можна їсти горіхи, але тільки у випадку якщо обрана вами дієта є низкоуглеводной. У горіхах мало вуглеводів, і така їжа прийде організму ситість.

* Що стосується фруктів, краще купуйте багаті вітаміном С лимони. Багато заліза міститься в яблуках і грушах, які плюс до всього, призводять до швидкого насичення організму. У ананасі, на жаль, немає потрібних вітамінів, зате сік цього фрукта, як і сік грейпфрута, сприяє спалюванню жиру.

* Тим, хто сидить на низькокалорійній дієті, можна вживати будь-які страви з рису, в тому числі рисові каші.

Ельвіра, www. rasteniya-lecarstvennie. ru

– Залиште, будь ласка, свій коментар нижче! Нам важливо знати Вашу думку! Спасибо!

Comments are closed!