Дієти за вагою: як швидко схуднути на 2, 5, 7, 10, 20 кг

Дієти за вагою: як швидко схуднути на 2, 5, 7, 10, 20 кг

Щоб схуднення було ефективнішим, необхідно заздалегідь відповісти на питання: скільки кілограмів і за який термін ви хочете скинути?

Якщо вам необхідно скинути 10 або 20 кілограм, краще не спокушатися короткостроковими дієтами, а сісти на двотижневе або місячне схуднення.

Тривалі дієти і ефект принесуть тривалий. В основі дієт, що пропонують скинути десятки кілограмів, лежать цілі системи живлення. Найменший відступ від раціону, розробленого професійним дієтологом, може завдати шкоди організму, тому дотримуватися режиму харчування при «багатокілограмові» дієтах слід особливо строго.

Існує чимало жінок, бажаючих швидко скинути десятки ненависних кілограмів. Однак на такі рекорди здатна далеко не кожна дієта. Швидко схуднути на 20 кг – складно, але… можливо! Сьогодні існують десятки методик, що пропонують скинути пару десятків кілограмів за два тижні. Однак щоб сісти на таку дієту, потрібно мати стійкість духу і сильне бажання схуднути. Оптимальна швидка дієта – 10 кг за тиждень або десять днів. Заснований такий метод схуднення на максимальному відмову від всіма улюбленої жирної, калорійної, гострої та солодкої їжі. Денний раціон розроблений професійними дієтологами і, як правило, складається з маленьких порцій. Щоб скинути ненависні кілограми в короткі терміни, доведеться докласти чимало зусиль. А те, які результати принесе ваша дієта – 7 кг або 10 кг скинутої ваги – залежить тільки від вас.

Ті, хто обирають швидкі дієти, ризикують зіткнутися з так званим ефектом бумеранга. Його суть досить проста: скинувши 5 або 7 кг за тиждень, ви набираєте стільки ж (якщо не більше) за наступні кілька днів. Щоб уникнути цього, потрібно проявити силу волі: протягом пари тижнів після закінчення дієти не накидайтеся на заборонені раніше продукти. Помірність і різноманітність у раціоні – ваша зброя в боротьбі з «кілограмовим бумерангом».

Ви все ще вводите в пошукових системах фразу «дієта схуднути на 5 кг», переглядаєте жіночі форуми і просите рад у подруг? На нашому сайті ви знайдете великий вибір дієт для схуднення на 5, 7, 10 або 20 кг. Худніть разом з нами!

Але не забувайте, відвідуючи Slimclub, ви можете схуднути і без дієт!

  • похудати на 7-10 кг
  • як скинути пару кг за 2 тижні

Comments are closed!