Дієти для схуднення. Як схуднути швидко?

дієти для схуднення. Як схуднути швидко? дієти для схуднення. Як схуднути швидко?

Все, що мені подобається, або протизаконно, або аморально, або веде до ожиріння.

Привіт, друзі. Мене звуть Борисов Денис. Ви на відео блозі екстремального фітнесу Fit4Life. Ru. Взагалі то, я планував цей випуск повністю присвятити відповідям на поширені питання з нашого форуму і з групи вконтакте. Однак за численними проханнями я вирішив змінити трохи плани заради того, щоб розповісти про те, як схуднути швидко за рахунок жирових відкладень. Саме цю тему мене наполегливо просили висвітлити останнім часом найчастіше. Тіло – це той багаж, який ти несеш все життя. Чим він важчий, тим коротше подорож. Що ж, якщо ви забули як виглядає ваш прес, цей випуск спеціально для вас!

Вправи для схуднення.

Почну з оман. Щодо вправ для схуднення найбільших існує два: 1. Тренування у тренажерному залі дуже сильно допомагають позбутися зайвої ваги. 2. Якщо тренувати прес, то сильно схуднеш в районі талії. Це не так.

Будь тренування з обтяженнями (вільними вагами або з тренажерами) насамперед націлені на збільшення м’язів . Цей процес зростання називається анаболизмом. У той час як схуднення (втрата зайвого жиру) – процес, прямо протилежний, і називається катаболізм.

Крім того, заняття з силовими тренажерами в два рази менше енерговитратних ніж звичайна аеробіка. У середньому. Наприклад, людина вагою 80 кг за 30 хв. Інтенсивної аеробіки витратить близько 300 калорій, і тільки 150 калорій якщо буде займатися в тренажерному залі. На сайті є розділ з таблицями еноргозатрат. Вивчіть. Багато речей вас здивують.

Другий сумний момент з приводу сушки преса великою кількістю повторень. Всі бачили підтягнутих моделей з передачі «магазин на дивані» які парили всякі тренажери для преса і демонстрували підтягнутий прес. Як мені не сумно, але доведеться зруйнувати і цю солодку казку суворою і нещадною правдою про фізіології нашого організму: точкові РЕДУКЦІЯ ЖИРА НЕМОЖЛИВА! Це означає що походить (позбавиться від жиру) в якомусь одному (точці) місці без рівномірного схуднення у всіх інших неможливо. Робіть ви хоч тисячу повторень скручувань лежачи, але поки ви не створите умови для схуднення, жир буде розподілений по всьому тілу (а не місцями) згідно закладеної нашої ДНК програмою.

Ще один цікавий факт. Пам’ятайте про витрати 150 калорій в треніжерном залі і 300 калорій від занять аеробікою? Уявіть як ви цілу годину потіли…. а потім випили 1-2 склянки звичайного молока і все пустили нанівець. На жаль витрати на фізичну активність дуже не значні і схуднути таким способом дуже не просто. Де ж вихід. Як, блін, схуднути?

Щоб по-справжньому схуднути, достатньо відмовитися від трьох речей – сніданку, обіду і вечері. Жарт) Але в ній є частка правди. Щоб схуднути набагато простіше скоротити кількість вступників калорій, ніж збільшити їхні витрати. Що на людський перекладається так: хочеш схуднути – менше жери, а не більше тренуйся.

Види дієт для схуднення

Існує величезна кількість різних дієт для схуднення: Лариси Доліної, Кремлівська, Дієта по групі крові, Кавунова, дієта Малишева і т. д. і т. п. Але всі вони мають в своїй основі один постулат, зрозумівши який, ви зрозумієте сенс: Отже, увага! Витрачати калорій потрібно більше, ніж отримуєш. Ось і все. Дуже просто на перший погляд.

Чому ж у людей не виходить схуднути? Ось, скаржаться один, я не їм смаженого, а я взагалі не їм вуглеводів вторить інший, але тільки слабкість а жіросжіганія немає. Денис, що робити? Треба іноді включати мізки. Обьясняю востаннє.

Витрачати калорій потрібно більше ніж отримуєш.

Кількість витрачених калорій залежить від кількості фізичної активності за день і від швидкості вашого обміну речовин, перш за все. З фізичної активності все зрозуміло. Позаймався на тренуванні – витратив 300 калорій. Що значить обмін речовин? Ця та швидкість з якою протікають процеси у вашому тілі. У одних вони протікають значно швидше, ніж у інших. Перші завжди сухорляві і багато їдять. Другі навіть якщо їдять чуть чуть легко набирають зайву вагу. Все це було б марною філософією, якби не було механізмів впливу на швидкість обміну речовин. Увага! Чим частіше ви їсте в перебігу дня, тим швидше ваш обмін речовин. Чим рідше ви їсте, і чим більше кожна ваша порція їжі, тим повільніше ваш обмін речовин. Це є причиною того, що якщо людина буде їсти рідко, його обмін речовин буде сповільнюватися для економії енергії і відповідно буде сповільнюватися трата жирових відкладень. До слова фізична активність і підвищена температура теж прискорює обмін речовин. Але для нас найважливіше дробове харчування якомога частіше і якомога більше маленькими порціями їжі.

Так, ми продовжуємо розбирати першу частину формули. Трата калорій…. Пам’ятайте я порівнював аеробіку і заняття в тренажерному залі? Так от не все так однозначно. Аеробіка короткостроково дозволяє витратити більше калорій, ніж тренажерний зал, але в довгостроковій перспективі тренажерний зал краще, тому що витрати тривають і після завершення тренування, по перше. А по-друге, чим більше у вас м’язів, тим простіше схуднути. Уяви двох близнюків вагою в 80 кг. Один з них качок, другий звичайний «офісний планктон». Сьогодні вони весь день провалялися перед екраном телевізора, АЛЕ…. «Качок» витратив за цей день в ДВА рази більше енергії ніж його брат. Просто тому, що його м’язам, навіть коли вони сплять потрібно більше калорій.

Отримання калорій – друга частина формули.

Важливо отримувати калорій в день менше, ніж ти витрачаєш. Це те, від чого на пряму залежить ростеш ти чи худнеш. Чому люди обламуються з керуванням своєї денної калорійності?

Зараз я тобі відкрию одну дуже важливу істину. Це найважливіше в будь-якій дієті. Без цього результату не буде.

Люди не знають своєї денної калорійності. Люди прикидають її на око. Запитайте у будь-якої людини на дієті, скільки калорій він з’їв сьогодні або вчора і в 95% випадків він вам не зможе відповісти нічого виразного крім, ну… типо… я не їм смаженого…. не їм після 6-ти, виключив солодке і т. д…. Все це нісенітниця собача! Можна і вареними продуктами забити денну калорійність в два рази більше ніж було до початку «дієти»

Відправна точка: міра – найкраща дієта!

Що таке «відправна точка»? Це те ПОСТІЙНЕ кількість щоденних калорій, яке ти з’їдаєш . Це те, без знання чого у тебе не вийти дієта. Як можна міняти що або, чого ти не знаєш? Вловлюєш?

Як дізнатися «відправну точку»?

Дізнатися дуже просто. У теорії, потрібно перш за все почати їсти одні й ті ж продукти харчування щодня. На протязі 5-ти днів потрібно щодня зважувати і записувати весь той обьем їжі, який ти з’їв. Важливо їсти так як ти звик, без примусового обмеження. Після цього потрібно все це скласти і вийшла цифру розділити на п’ять. Так ти дізнаєшся скільки в середньому ти з’їдаєш калорій щодня. Це і є твоя «відправна точка», від якої ми почнемо наш танець.

Ефективна дієта

З ранку і на звістку день ти готуєш собі продукти, які ти будеш їсти. (Приклад нижче)

У тебе може бути не 200 гр. Рису. а наприклад, 400 гр. якщо ти великий хлопчик чи маєш швидкий обмін речовин… Це потрібно прикидати. як я говорив вище, індивідуально («Відправна точка»).

Ось ти приготував все це. Тепер твоя задача все це з’їсти в перебігу дня. Причому чим на більше кількість прийомів їжі ти зможеш розділити все це, тим краще. Так ти розкручуєш свій обмін речовин ще більше.

Правила такої Дієти для схуднення:

    Більше запланованого їсти не можна (Пока. В майбутньому ти навчишся відчувати витрата і прихід калорій і зможеш дозволити собі кішкоблудіть в межах норми) Рис (вуглевод) старайся з’їсти до 6-9 години вечора . Основний прийом рису (вуглеводу) – Вранці після сну і після тренування Після 6-9 годин вечора старайся робити акцент на білку (грудка, молочка, протеїн)

Корекція Дієти для схуднення

ОТЖЕ… пройшов тиждень.

    Ти стаєш на ваги і ведеш, що втратив 1 кг – СУПЕР! Спалив тільки жир. Продовжуй дієту без змін. Ти стаєш на ваги і ведеш. що втратив 2-3 кг – Поган! Горить жир і м’язи. Додай до рису ще чверть. (Якщо було 200 гр. Збільш до 250 гр) Ти стаєш на ваги і ведеш, що вага не змінився – ТИ в рівновагу! Витрачаєш рівно стільки, скільки отримуєш. Знизь на чверть кількість рису. Ти стаєш на ваги і ведеш, що вага збільшилася – Ти помилився з вибором «відправної точки» і їж більше ніж потрібно. Див. попередній пункт.

Подібні зважування потрібно проводити щотижня і коригувати свою дієту. Мета – втрата 1 кг жиру на тиждень.

Тепер ти розумієш наскільки все просто, якщо є система. Твоєму тілу нікуди діватися, якщо ти сам собі господар і можеш йому наказати.

Як прискорити жиросжигание.

Збільшити витрата енергії . Приклад: швидка ходьба протягом години або інша низкоинтенсивная навантаження тривалого характеру. При такому навантаженні більше використовується жир, а не вуглевод. Витрата енергії в умовах зниженого рівня інсуліну . Наприклад кардіо навантаження на тощак вранці або кардіо навантаження після тренування в залі. Термогеники – перед тренуванням . Наприклад міцну каву за 30 хвилин до навантаження.

Щоб ви мені не говорили: Я сидів на дієті 14 днів і втратив лише два тижні. Для цього ще раз пробіжить по основним ідеям.

Основні ідеї дієти для схуднення

Повні версії статей доступні для членів закритого клубу (розсилка по НД в 12.00) – «Підпілля»

  • Точка для схуднення дієта
  • як можна схуднути за два тижні щоб не було шкідливо для здоровя

Comments are closed!