Дієти для схуднення – Таблетки для схуднення – Ваша думка! (ЛіДа, Ксенікал …) – схуднути швидко

Дієти для схуднення – Таблетки для схуднення – Ваша думка! (ЛіДа, Ксенікал…) – схуднути швидко Дієти для схуднення – Таблетки для схуднення – Ваша думка. (ЛіДа, Ксенікал.) – Схуднути швидко

Тетяна

В хороших аптеках ЛИДА не продається

– репутація дорожче. Насчет Ксенікалу відповідь гінеколога-однозначно НІ. Це ще не вивчене повністю ліки, самі лікарі ще толком всього про нього не знають.

Ольга

Дівчатка, милі, про небезпеку БАДів я і так все знаю, але так і не дізналася: чи є відгуки на препарат “Чарівний лотос”? Може хтось приймав їх?

Ольга

Хм, Марія ви вважаєте прискорене серцебиття і безсоніца – це не важливі побічні ефекти і ви ще додатково приймали пігулки від цих недуг. – O Якщо організм здоровий, то за місяць його не занапастить, але це все ще відгукнеться (((

Та й втрата 15кг за місяць – це ооооочень погано для організму, у мене рік тому так було – потім через кілька місяців половина волосся випали. Організм не відразу реагує на все це, перший час він чинить опір)

Natalja

Я проти всяких таблеток (N). Людина повинна худнути 2,5 кг на місяць. Це норма.

А я схудла на 36 кг! за рік тільки за допомогою Гербалайф. Більше нічого не допоможе так сильно схуднути. Всі перепробувала. СПАСИБО цьому продукту. (Fr) (fr) (fr) (fr)

Дівчатка всім привіт! Моя думка що потрібно пити біологічно активні добавки, які складаються виключно з натуральних інгредіентов. Оні діють ефективніше і безпечніше. (F)

Наталія Датунішвілі: а як Ви вирахували 2,5 кг на місяць? І від якого початкового ваги? Людина без шкоди для здоров’я може скидати до 5% “ноші”, а для дами вагою 120кг це аж ніяк не 2,5

Bez ushersa dlya zdorov’ya sgitaetsya poterya v vese ne bolee 10% v god (ot obshei massi tela).

Я – проти! Сама не пила і іншим не советую. Все це “рятувальний круг потопаючому” або “милицю одноногим”, приберіть все це, потонете або упадете. А може ще й допоможуть “впасти побольнее” або “потонути глибше”. Ось що пише М. Амосов “. Ви знаєте, що зодровье людини залежить від спадковості на 15-20%, від навколишнього середовища на 15-20%, від медицини тільки на 10%, а от від способу життя на 50-60%. Зрозуміло? Наше здоров’я залежить виявляється, в основному, від нас. Еслі воно не потрібно нам, то кому воно потрібно? Хто про нього подбає, якщо не ми самі? Справа порятунку потопаючих в руках самих потопаючих “.

(N) Пила я таблетки для схуднення-ерунда. Оні відбивають апетит, але на час, а перестаєш їх пити, голодний. що все підряд в рот летить.

Девочки! Чи не уродуйте себе. – ((N) (N) (N)

приймаючи ксеникал 4 місяці схудла на 6кг і вага вже 0,6 місяців стоїть на місці, ні туди ні сюди, хоч скільки їж

  • Дiйети якi швитко дiйуть
  • Ліда допоможе схуднути?
  • лікуваня безсоніци без ліків

Comments are closed!