Дієти для схуднення ніг. Відгуки. Ефективні вправи для схуднення ніг. Дієта для швидкого схуднення литок ніг. Меню, продукти, поради та рекомендації

Дієти для схуднення ніг. Відгуки. Ефективні вправи для схуднення ніг. Дієта для швидкого схуднення литок ніг. Меню, продукти, поради та рекомендації. Дієти для схуднення ніг. Відгуки. Ефективні вправи для схуднення ніг.

Дієта для швидкого схуднення литок ніг. Меню, продукти, поради та рекомендації.

Тупотіли ніжки по доріжці…. Тупотіли – тупотіли, і навідатись до тієї думки, що їм схуднути потрібно дуже. Ти згодна з їх думкою?

Тоді – ласкаво просимо!

Знімай каблучки, улюблену спідничку, і почни схуднення, щоб, добившись дуже ефективних результатів, повернутися до каблуків і спідниці.

Дієти для схуднення ніг. Відгуки. Ефективні вправи для схуднення ніг.

Так, видно з виразу обличчя, що ти запитати хочеш: «А скільки триватиме дана дієта?». Менше двох тижнів. Якщо точніше – дванадцять днів.

Що ж, починаємо з першого…. Перший день – день розпивання напоїв. Не переживай: безалкогольних! Алкоголь – шкоду (і не тільки, до речі, для дієт). У перший день пий:

Молочко (один літр). Будь чай (без цукру). Молокочай (один літр).

Оскільки, не кожен день ти стикаєшся з молоко-чаєм, не буде зайвим дати тобі один з рецептів цього дієтичного напою. Записуй або просто запам’ятовуй його.

Скип’яти молоко (три літра). У кип’ячене молочко всип зелений чай (три ложки столові). Дай настоятися суміші. Настоялась – додавай, в неї, мед (неважливо, скільки додаси). Напій молоко-чай готовий! Бережи його в холодильнику. Якщо він «поза зоною» холодильника – старайся не захоплюватися «щільним» закриттям кришечки, бо молочко скисне. Напій, отже, постраждає теж.

Меню другого і третього дня – абсолютно не відрізняються один від одного: півтора літра соку (Не виноградного і не бананового), сир (шістсот грамів). Сік буде без цукру. Пий його, поки не закінчиться бажання його пити.

Четвертий і п’ятий день – теж «повторялочкі» в області меню: будь-які фрукти (в будь-якій кількості) і півтора літра мінералочки (не газованої).

Можеш, в шостій і в сьомий день, поласувати картоплею. Але – в мундирчик, а не в «звичайному» вигляді. Число «дозволених» картошечек – від восьми до десяти штучок. Пиття твоє – чай??без цукру і сік без цукру.

Восьмий день – зустріч з куркою вареної. Її потрібно з’їсти, за цю добу, п’ятсот грамів. Запий соком (без цукру).

Наступний день – майже два літри курячого бульйончик і чай. Непогане поєднання, хоч і «трошки сумно».

«Парний» (десятий) день дієти – це день знежиреного сирка (шістсот грамів) і будь-яких фруктів. Плюс до всього – майже два літри фруктового соку.

Уяви, як втомилася від дієти, і зрадіє: наступний день – твій! Меню цього дня ти сама обираєш! Їж все, що тобі завгодно.

В останній дієтичний день подумай: чи хочеш ти «розвантажитися» трохи і відпочити від дієти? Тоді, з’їдаючи маленьку баночку йогурту, два дні поспіль (після дня, завершального дієту), дозволь собі понаслаждаться шоколадкою.

Ефективні вправи для схуднення ніг.

Знаєш, є особистості, які стверджують, що дієта не допомагає худнути тільки в ногах, довіряючи фізичних навантажень. Спіймай – ка кілька «рецептів» для схуднення своїх ніжок:

Маші, по черзі, ніжками, що не випрямляючи їх до самого кінця. Роби тридцять «помахів» для кожної ніжки. Після вправи, вставай, і прогулюються по всій кімнатці, не поспішаючи. Приймай положення «лежачи на спині». Піднімай ніжки під «сорока п’яти градусним» кутом. Розводь їх «хрест – навхрест», щоб вони, по максимум, могли нагадує не ніжки, а ножички.

Дієти для схуднення ніг. – Відгуки.

А ти, виявляється, не єдина, кому заважають «калорії в ніжках». Багато – багато дівчат є, які готові піти на все і на багато чого, щоб позбутися від ваги в ногах. Хтось вживати намагається щось, а хтось – чекає, поки ніжки схуднуть «дивом».

В іншому, дивись слова тих, хто зневірився, і хто свого домігся:

Перший відгук про схуднення в ніжках. Мене звуть Ангеліна. Дієту «випробувала», що називається, вздовж да впоперек. Треба ж було зрозуміти, що є в дієті для схуднення ніг таке, що допомагає ніженьки бідненький. Скажу так: в дієті багато є. Я, до схуднення, взагалі не носила спіднички (комплексувала тихесенько). Спасибо (величенне просто) дієті. Тепер я купую тільки плаття і міні – спіднички. Ніжки – просто чудо! Я їх обожнюю! Другий відгук про схуднення в ніжках. Більше руху – буде і схуднення. Не вірила, не вірю, і не буду вірити ні в яке чарівництво дієт. Спробувала дієту для схуднення ніг – пройшла даремно. Схудло, як не парадоксально, все, крім ніг. Начебто, схуднення було абсолютно правильно дотримано (я чітко стежила за правильністю), але результатами похвалитися не можу. Я люблю так: прагну, якщо, конкретно, до чого – або – хочу, саме це, і отримати. Третій відгук про схуднення в ніжках. Я вирішила «обійти» дієту і почала займатися вправами фізичними, які вказані вище трішечки. Важко було, але всього лише перший час. Звикнути можна навіть до гімнастики, якщо стимул існує. Боліли м’язи, боліли суглоби, хворіли кінцівки. Але біль – те, що є можливість перетерпіти, хоч і нелегко. Я вмію біль терпіти. Практично будь-яку, якщо це, якимось чином, стосується гламуру та краси (зовнішності в цілому). Ноги худнули на очах, коли я прийняла ідею про фізичних навантаженнях. Раджу, дівчата, замислитися про користь гімнастичних вправ! Четвертий відгук про схуднення в ніжках. Мене чоловік мій посадив на дієту для схуднення ніг. Сказав, що вона називається «низовий» або «нижній». Смішну назву, але результат – серьезненькій. Мої ніжки здобули прекрасну форму, якої може позаздрити будь-який (або будь-яка). Так не хочеться розлучатися з джинсами. Люблю цей одяг за масу зручностей. Але, мій дорогий, вважає, що потрібно показувати всім красу ніг, а не ховати під тісним одягом (навіть якщо вона і облягає). Може, і не стану його слухати, а буду носити одяг, яка подобається мені, коли його не буде вдома або поруч. П’ятий відгук про схуднення в ніжках. Те, що чоловіки очима люблять, я зрозуміла, коли «відкрила» свої ніжки оточуючим людям. Схудла! Ура! Чекала цього давно. Подруга підказала саме цю дієту мені. Я і скористалася порадою для швидкого схуднення литок ніг. Подруга, побачивши те, що вийшло, почала завдавати навіть: «Я використовувала ту ж дієту, але твої ноги – набагато привабливіше і сексуальніше моїх». Компліменти сипалися до моїх ніг. Символічно…. Адже вони і були присвячені їм. Шостий відгук про схуднення в ніжках. Чи не ніжки – а крила! Я літаю, тепер, а не ходжу. Відчуваю себе впевненіше набагато, ніж раніше. Скинула, в області ніжок, кілограмів вісім (приблизно).

  • дієта для схуднення ніг
  • вправи для похудання ніг
  • дієти для схуднення ніг
  • швидке схуднення ніг
  • дієти для похудання ніг
  • дієти для швидкого схуднення ніг
  • чим займатись шоб ноги похудели
  • похудання ніг
  • ефективні дієти відгуки
  • дыэта для схуднення ныг

Comments are closed!