Дієти для схуднення на кашах – на скільки кілограм можна схуднути за тиждень?

Дієти для схуднення на кашах – на скільки кілограм можна схуднути за тиждень? Дієти для схуднення на кашах – на скільки кілограм можна схуднути за тиждень?

приказка: «Щи да каша їжа наша» як мінімум кілька сотень років. Це зараз в раціоні кожного росіянина величезний асортимент страв. На Русі було зовсім інакше. Основу харчування

становили саме каші. І, як відомо, здоров’ям наші земляки відрізнялися відмінним. Після того, як Петро I завіз в нашу країну картопля популярність каш повільно, але впевнено почала знижуватися. І в даний час каші можна зустріти лише в дитячих садах. Це факт не може не засмучувати, так як каші унікальний продукт, що володіє рядом незаперечних переваг. І головне з них те, що каші є дієтичним продуктом. Безсумнівно, цей факт припаде до душі в першу чергу представницям прекрасної половини людства. Можливо дізнавшись його, деякі пані почнуть дотримуватися дієти для схуднення на кашах.

Перевага каш

перше . каші багаті так званими складними вуглеводами. Більшість вживаної нами їжі відноситься до простих вуглеводів: хліб, борошно, борошняні вироби і макарони з вищих сортів пшениці. Ці вуглеводи в процесі окислення швидко розпадаються на складові частини, різко збільшуючи рівень цукру в крові, але цей стрибок також швидко сходить нанівець. Тому після перекусів простими вуглеводами ми незабаром відчуваємо голод. Крупи ж є складними вуглеводами, вони підтримують постійний рівень цукру в крові протягом тривалого проміжку часу. Ось чому каші прийнято їсти на сніданок, тим самим організм запасається енергією на весь майбутній день.

По друге . всі крупи багаті клітковиною. Клітковину можна порівняти з активованим вугіллям. Перебуваючи в нашому шлунково-кишковому тракті, вона поглинає всі токсини і шлаки, очищаючи тим самим наш кишечник. Очищення кишечника сприяє прискоренню процесу травлення.

третє . дієти для схуднення на кашах, як правило, краще переноситься порівняно з іншими дієтами. Організм отримує всі необхідні складові їжі, вітаміни і мікроелементи. При виборі даної дієти у Вас буде відсутня постійне відчуття голоду і агресії. А це погодитися важливо.

Відгуки про дієти для схуднення на кашах

Більшість випробували дані дієти підкреслюють, що дотримуватися їх було зовсім нескладно. Для оптимального результату рекомендується вживати каші протягом одного-двох тижнів. При цьому вид каші не має значення. На всьому протязі дієти Ви можете вживати одну кашу, або урізноманітнити своє меню і кожен день пробувати нову кашу.

На скільки кілограм можна схуднути за тиждень.

Ну і останнім і, напевно, головним питанням залишається, на скільки кілограм можна схуднути за тиждень? Численні спостереження підтвердили, що в результаті дієти на кашах учасниці, як правило, втрачають близько чотирьох-п’яти кілограм за перший тиждень і ще близько трьох за другу. Але на скільки кілограм можна схуднути за тиждень залежить в першу чергу від конституції дівчата, наявності та маси жирових відкладень, а також фізичних навантажень.

І на завершення хотілося б відзначити, що прагнення до краси завжди було притаманне жінкам. Дієти для схуднення на кашах допоможуть Вам позбутися небажаних сантиметрів в області талії і стегон, при цьому не завдадуть ніякої шкоди здоров’ю.

Дієти для схуднення на кашах: на скільки кілограм можна схуднути за тиждень?

Кожна дівчина мріє бути витонченою і граціозною як принцеса або фея. З самого раннього дитинства ми стежимо за своєю зовнішністю: вибираємо красиві сукні, просимо маму зробити нам гарну зачіску з величезними бантами. З віком завдань тільки додається. Тепер одних бантів недостатньо, потрібно постійно підтримувати своє тіло у відмінній формі. Походи в тренажерний зал і правильне харчування запорука прекрасної фігури. Але іноді, в особливих випадках, нам просто необхідно скинути пару кілограмів за короткий термін. Уявіть, що у Вас весілля. Що Ви будете робити в першу чергу? Звичайно, вибирати весільну сукню, а потім шукати відповідну дієту, щоб виглядати в цьому платті просто надзвичайно!

Дієти для схуднення на кашах

Сьогодні звернемо свою увагу саме на дієти для схуднення на кашах. Встановлено, що більшість популярних дієт (яблучна, молочна, кефірна і т. д.) мають ряд недоліків. По-перше, вживання деяких продуктів може викликати алергію. Каші ж у свою чергу є неаллергенний продуктом. По-друге, вживання наприклад яблук у великій кількості може бути навіть небезпечним за високого вмісту в них кислоти. Кислота руйнує слизову оболонку шлунку і в купе з патогенними мікроорганізмами може призвести навіть до виразки. Каша навпаки обволікає стінки нашого кишечника, захищаючи його від агресивних хімічних кислот.

Нині поширені такі дієти для схуднення на кашах: Пшоняна. Вівсяна. Рисова. Перлова. Змішана (в якій кожен день вживається новий сорт крупи). Особливості дієти для схуднення на кашах

Головною особливістю такої дієти є те, що використовувати краще звичайні крупи, а не каші швидкого приготування. Крупи каш швидкого приготування в процесі свого виготовлення втратили більшу частину мікроелементів і вітамінів. Такі каші НЕ будуть заповнювати потребу організму в корисних речовинах. До складу каш швидкого приготування також входить велика кількість цукру.

Крім цього, дієтологи рекомендують притримувати дієти для схуднення на кашах тиждень, максимум дві. Не забувайте, що твоєму організму також необхідна тваринна їжа, багата незамінними амінокислотами. Після дієти необхідно зробити перерву, повторний курс рекомендується через два місяці. Для того щоб урізноманітнити раціон в каші можна додати свіжі фрукти: банани, яблука. Уважнішою слід бути до додавання сухофруктів. Незважаючи на те, що вони дуже багаті мікроелементами, їх калорійність дорівнює калорійності шоколаду. Пам’ятайте це і по можливості виключіть їх зі свого раціону під час дієти.

  • як схуднути на кашах за тиждень

Comments are closed!

_0.31MB/0.01220 sec