Дієти для схуднення. 217 дієт для схуднення. Краща дієта

Дієти для схуднення. 217 дієт для схуднення. Краща дієта Як схуднути і схуднути швидко?

– здорове схуднення до 8 кг на місяць,

При придбанні різних медикаментозних «ЗАСОБІВ ДЛЯ СХУДНЕННЯ» задумайтеся:

Що треба зробити з обміном речовин людини, щоб при звичайному споживанні

їжі і незмінних умовах життя він раптом почав худнути?!

Занадто багато людей, і особливо жінок, після прийому цих «засобів» надходить до нас на лікування з грубими системними порушеннями, у тому числі і з виниклими онкологічними змінами.

Недоліки всіх поширених дієт:

1. ПОВНЕ ГОЛОДУВАННЯ. Калорійність жирової тканини організму – близько 7000 ккал / кг. Повна відсутність прийому їжі (голодування) забезпечує схуднення близько 0,4 кг на добу, але після 5-го дня голодування веде до важких порушень здоров’я через неотримання багатьох необхідних речовин. Тому викликає сильні голодні муки, поступово переходять у загальне отупіння.

ПРИКЛАД:

Влітку 2012 року один із заарештованих за участь у протестній демонстрації тримав голодовку 42 дні. Знаходження голодуючого під суворим тюремним наглядом забезпечило чистоту “експерименту”.

За 42 дні голодування бідолаха схуд на 18 кг, тобто втрата ваги була близько 400 г / день. Але після такого тривалого голодування стан “експериментатора” стало тяжким, і його ледве вдалося врятувати.

Тепер прикиньте, скільки вам доведеться голодувати, якщо ви захочете за допомогою голодування схуднути на 30 кг. Навряд чи ви доживете до досягнення бажаного результату.

2. ДІЄТИ, ПОВ’ЯЗАНІ З недоїдання. Весь попередній світовий досвід схуднення за допомогою будь-яких “голодних” і “напівголодних” дієт довів їх повну безглуздість – голодувати вічно людина не може, а після болісного досягнення деякого результату і скасування дієти, вага починає знову стрімко наростати, зводячи нанівець всі попередні зусилля.

підвищений апетит і подальший швидкий набір ваги – неминучий наслідок всякого недоїдання, тим більше голодування.

3. Дієта, заснована на ХАРЧУВАННІ монопродукти (“дієта кефіру”, “овочева дієта” та ін.) Схуднення не може відбутися миттєво. При здоровому схудненні можливо максимальне зниження маси тіла до 8 кг на місяць. Отже, на дієті доведеться знаходиться досить довго. Недоотримання організмом необхідних йому поживних, мінеральних речовин (макро-і мікроелементів) і вітамінів веде до різкого погіршення самопочуття та зовнішнього вигляду. Вже через кілька днів неминуче виникають голодні муки, пов’язані з недоотриманням необхідних речовин і порушенням обміну. ??

4. Безжіровой дієтою. Відсутність в харчуванні жирів, особливо тварин, протягом тижня і більше, спочатку призводить до гіповітамінозу, потім до авітамінозу жиророзчинних вітамінів, тобто до погіршення здоров’я, зовнішнього вигляду і розвитку слабкості. Вже через кілька днів такої дієти виникає відраза до знежиреної їжі і голодні муки. При тривалій відсутності тваринних жирів збільшується проникність клітинних мембран і виникають голодні набряки.

5. Незбалансована дієта. Навіть якщо і дають ефект схуднення, але в силу своєї незбалансованості позбавляють організм деяких необхідних в харчуванні речовин. У підсумку, крім схуднення, відзначається і виникнення тих чи інших порушень здоров’я, а отже, погіршення самопочуття та зовнішнього вигляду.

6. Розвантажувальні дні і правило “ПІСЛЯ 6-ти НЕ Є”. Слід пам’ятати, що хоча кількість необхідних поживних речовин завжди наводиться в довідниках з розрахунку на добу, харчовий баланс людини не добовий, а тижневий .

Якщо людина в один день приймає в їжу переважно продукти одного виду, в інший день іншого, але так, що протягом тижня дотримується баланс співвідношення потрібних поживних речовин, то харчування в цьому випадку повністю збалансоване.

Повна відсутність прийому їжі до 3-х діб за умови, що доросла людина здоровий і до цього нормально харчувався, не є голодуванням, т. к. за цей термін не відбувається навіть помітної зміни складу крові за рахунок використання речовин, раніше запасених в кишечнику.

Навіть при повній відмові від їжі мале, але помітне на вагах зниження маси тіла спостерігається тільки в кінці 3-го дня (через затримку дефекацій, т. к. неполучен нову їжу, організм починає ретельніше перетравлювати наявне в кишечнику).

З цього випливає повна безглуздість для схуднення окремих “розвантажувальних днів” і, тим більше, правило “після 6-ти не їсти”.

Дотримуючись подібних «рекомендацій» ще ніхто не схуд.

Від таких дієт здоров’я і зовнішній вигляд погіршуються, а вага після скасування дієти стрімко повертається.

  • Краща дієта втрата ваги

Comments are closed!

_0.31MB/0.00429 sec