Дієти для проблемних зон

Дієти для проблемних зон. Дієти для проблемних зон

Яку дієту використовувати, щоб схуднули потрібні нам частини тіла.

Найчастіше боротьба за струнку фігуру закінчується подивом – «Чому худнуть не ті частини тіла?!» Дійсно, чому, коли треба позбавитися від зайвого об’єму, наприклад, на стегнах, наполегливо худнуть руки, провалюються щоки і зменшуються груди, а нижній частині тіла вся дієта хоч би що. З такою несправедливістю можна і потрібно боротися. Для початку необхідно уважно подивитися в дзеркало і визначити для себе проблемну зону, яка, безумовно, струнка, але побачити її красу заважає зайвий баласт.

Якщо головна проблемна зона стегна і сідниці. то вам доведеться забути про їжу з високим вмістом жиру. Червоне м’ясо і жирні молочні продукти поміняйте на біле м’ясо і рибу, а також молочні і кисломолочні продукти нормальної і зниженої жирності. Крім того, по можливості треба звести до мінімуму вживання спецій, оскільки окрім того, що вони сприяють утриманню в організмі води, що провокує появу целюліту, спеції ще і підсилюють апетит. Дієту для зменшення об’єму стегон і сідниць варто будувати на великій кількості клітковини і помірному споживання білка. Ваш варіант – гречана дієта. Так, необхідно включати в свій раціон всілякі овочі та фрукти, що стосується останніх, то постарайтеся, щоб солодких фруктів було менше. Також бажано вживати достатню кількість цільнозернових продуктів – мюслі і фітохлеба, але краще віддавати їм перевагу в першій половині дня.

Якщо ж у битві за струнку фігуру поки заважають перемогти округлості в області талії і нижньої частини спини. то в цьому випадку впоратися з ними допоможе вегетаріанська дієта. Постарайтеся знизити вживання м’яса. Необхідність в білках краще заповнювати Низькожирне і знежиреними молочними і кисломолочними продуктами, наприклад дієта кефіру. До того ж, головний ворог стрункої талії – прості вуглеводи, тому необхідно виключити тістечка та солодощі. Вуглеводи у вашому раціоні повинні залишитися тільки складні, які будуть довго розщеплюватися, залишаючи відчуття ситості і не відкладаючись в середній частині тіла. Так, поповнювати запаси енергії треба за допомогою цільнозернового хліба і неочищеного рису, див рисова дієта. Крім того, ідеальним раціоном для вас будуть всі овочі і фрукти. Постарайтеся вживати їжу невеликими порціями.

У разі, якщо зайва вага має тенденцію накопичуватися в області рук і плечей. необхідно, насамперед, повністю виключити з раціону цукор. До того ж, основну частину калорій постарайтеся вживати на сніданок і обід, щоб вечеря була якомога легшим. Дієта для красивої лінії рук припускає зменшення в раціоні молочних продуктів, намагайтеся віддавати перевагу кисломолочним, а головне стежити, щоб йогурт і кефір були без додавання цукру. Також виключите газовані напої і солодкі соки. Необхідно постаратися прибрати з раціону всі напівфабрикати, які часто містять велику кількість прихованих жирів і підсолоджувачів. Віддавайте перевагу натуральним продуктам – овочам і м’ясу, готувати які краще на пару або на грилі. Підходяща система – кремлівська дієта з великим додаванням овочів.

Якщо ж красі заважають повні ноги. то дієту варто вибирати з низьким вмістом цукру і простих вуглеводів і з високим вмістом білка. Так, постарайтеся в кожний прийом їжі вживати білок, вибираючи його джерелом нежирні сорти м’яса і риби, яйця, невелика кількість сиру і несолодкі молочні та кисломолочні продукти. Крім того, заради струнких ніжок доведеться пожертвувати кондитерськими виробами і відмовитися від хліба вищого сорту і макаронів. Постарайтеся вживати не менше півтора літрів рідини на день, віддаючи перевагу зеленому чаю, негазованої воді, натуральним несолодким морсам. Від кави ж краще відмовитися.

Бельгійські дієтологи пішли іншим шляхом і замість того, щоб розділяти жіночі фігури на яблука та груші, диференціювали усію прекрасну половину на три типи: антична красуня, субтильна худишка і амазонка.

Для першого типу характерна фігура з м’якими округлими лініями, для другого – тендітна фігура з маленькими грудьми і вузькими будру, а третій тип відрізняється невисоким зростом і щільною фігурою. Бельгійські дослідники встановили, що кожен тип обумовлений наявністю, браком або надлишком в організмі тих чи інших гормонів. Так у «античних красунь» багато жіночого гормону естрогену, якого якраз часто бракує «субтильним худишкам», а у «амазонок» переважають чоловічі гормони.

Бельгійська дієта пропонує певний набір продуктів для кожного типу жінок. Так, для корекції фігури «антична красуня» ідеально підійдуть тушковані овочі і нежирні кисломолочні продукти без додавання цукру – кефір, сир і сир. На десерт можна вживати фрукти, у тому числі і цитрусові. З м’яса краще віддати перевагу рибі, а хліб замінити сухариками з цільнозернових сортів.

Дієта для фігури «субтильна худишка» обов’язково крім різноманітних овочів повинна включати злаки, горіхи і сухофрукти. А ось від солодких фруктів, таких як виноград і банани, варто відмовитися. Крім того, в раціон необхідно включати м’ясо, як червоне, так і біле.

Основу дієти для власниць фігури «амазонка» повинні складати овочі і нежирні сорти м’яса всіх видів. Жирна їжа повинна бути зведена до мінімуму. З молочних продуктів перевагу краще віддавати знежиреним видам. Також необхідно повністю виключити вживання цукру, борошняних виробів і солодких фруктів.

Незалежно від типу фігури і вибраного рецепту дієти, фахівці з харчування рекомендують вживати їжу невеликими порціями і обов’язково підкріплювати результати заняттями спортом, з особливою увагою до проблемних зон.

Регіна Райтова спеціально для

  • рисова діета для детоксу та стрункоі таліі

Comments are closed!