Дієти для молодих дівчат

Дієти для молодих дівчат Дієти для молодих дівчат

Дата: 31 Жов 2011

Автор: Kassiopeia

Якщо двадцять років тому молоді дівчата і поняття не чутки не чули про ази здорового харчування, то зараз ситуація кардинальним чином змінилася. Більшість мають доступ до газет і журналів, телепередач та Інтернету,

які з превеликим задоволенням діляться інформацією про те, що потрібно їсти і як потрібно худнути.

Тільки справа в тому, що знання, отримані таким шляхом, зазвичай уривчасті, безсистемні. І виходить, що, слідуючи правильним радам про харчування, молоді жінки чомусь не можуть схуднути. А вони всі продовжують терпляче підраховувати калорії, регулярно і потроху їдять і постійно зважуються. Тільки результат, що показується вагами, далеко не радує.

Давайте розбиратися які помилки зазвичай здійснюють сідаючи на дієту молоді дівчата і яка найефективніша дієта для молодої дівчини .

Найпоширеніша помилка – простий підрахунок калорій без урахування якості їжі. Добова потреба в енергії для здорової дівчини 20 – 30 років, яка не страждає ожирінням, повинна бути в межах 2400-2900 калорій. Більш точну цифру не можна назвати, тому що для кожної властивий свій обмін речовин, фізична, розумова, емоційна навантаження і спосіб життя. Чим більше ви витрачаєте енергії, ніж у вас більш активний спосіб життя, тим більше калорій вам потрібно отримувати з їжею.

Найчастіше молоді дівчата, які отримують меншу кількість енергії, ніяк не можуть втратити зайву вагу. Вони сидять на виснажливих і неймовірно жорстких дієтах, купують розрекламовані таблетки і ламають голову над питанням «як схуднути молодій дівчині?», А потім приходять до лікаря зі скаргами на погане самопочуття. Вони щиро вірять, що в їх організмі щось не в порядку. А причина криється зовсім не в організмі, а в тарілці.

Застава хорошої фігури зовсім сувора дієта. Для молодих дівчат достатньо просто задуматися над складом з’їдаються страв і звернути увагу, наскільки він близький до норми. Молодій дівчині щодня необхідно отримувати 90 г білків (з них 50 г білка рослинного походження!), 412 г вуглеводів і 110 г жирів. Звичайно ж, ці показники повинні бути менше, якщо у вас зайва вага.

Також нерідко зустрічається і ще одна помилка – надто різке обмеження кількості калорій, захоплення непродуманими, занадто жорсткими дієтами. Відомі випадки, коли молоді дівчата добровільно погоджувалися на місяці голодування, споживаючи всього 800-1200 калорій. Подібний підхід до стрункості для організму згубний, і якщо ви ніколи не пробували сидіти на такому мізерному раціоні, не починайте ні в якому разі, інакше ви зламаєте свій обмін речовин і будете приречені на необхідність недоїдати все життя.

Дівчата дуже винахідливі. Яких тільки дієт вони не навидумують. Вони худнуть на каву з молоком, на яблуках і бананах, на льодяниках і кефірі і навіть на шоколаді. В основу дієти кладуться, як правило, зовсім не поради лікарів, а уподобання себе коханої.

Спочатку такі експерименти, звичайно, можуть дати істотні результати. А ось, злізти без втрат з такої дієти буде зовсім непросто. Організм сприймає таке ставлення до себе як серйозний стрес. Йому і «не прийде на серце», що ви почали все це заради його блага. Він відчуває недолік життєво необхідних для нього речовин і відразу вживає заходів: підганяє обмін речовин під конкретну критичну ситуацію.

В результаті кожна булочка, куряча ніжка або цукерочка, з’їдена після такого дієтичного марафону, переходить в зайві сантиметри і кілограми. Неправильний підбір продуктів (наприклад, дієта, при якій організм отримує вуглеводи з продуктів з високим глікемічним індексом, а жири – виключно з продуктів тваринного походження) може призвести до того, що організм стане серйозно протестувати, примножуючи жирові відкладення. А відкладаються вони на талії та животі в першу чергу.

Третя помилка доморощених дієт – некоректне поєднання продуктів. Чим простіше у їжі склад, тим легше шлунку, а потім і кишечнику її переварювати. Виходить, тим швидше обмін речовин. Маючи можливість харчуватися різноманітно, не потрібно виставляти на стіл відразу всі з холодильника. Правильна дієта враховує не тільки якість і кількість спожитої їжі, але і поєднання продуктів.

Перш ніж зважитися сісти на дієту, вивчіть вміст свого холодильника і з усією можливою чесністю дайте відповідь на питання: чи підійдуть для дієти ці продукти? Може бути, вам легше харчуватися протягом тижня сосисками з кетчупом, а не відвареною курятиною і білою рибою з салатом. Але всім відомо, що краса вимагає жертв.

Здорове харчування – меню на тиждень:

понеділок

Сніданок: кукурудзяні або рисові пластівці, залиті нежирним молоком, чай без цукру.

Обід: варена курка з рисом, чорний хліб, свіжий помідор.

Вечеря: макарони з томатною пастою, йогурт.

вівторок

Сніданок: копчена або запечена риба з грибами, свіжий фруктовий сік.

Обід: макарони з рибою або вареної куркою, помідори, петрушка, трав’яний настій.

Вечеря: білий або коричневий рис, запечений сир тофу.

середу

Сніданок: омлет з 2 яєць, житній хліб, чай або свіжий сік з двома несолоними крекерами або дієтичним печивом з мюслі.

  • дієти для молоді

Comments are closed!

_0.31MB/0.01296 sec