Дієта зелений чай з молоком

Дієта зелений чай з молоком Дієта зелений чай з молоком

Про користь зеленого чаю написано не одну статтю і розписано чимало позитивних відгуків. Однак чи знаєте ви, що за допомогою цього цілющого напою можна дуже ефективно схуднути? Зелений чай сам по собі надає дуже сприятливий вплив на організм, а в поєднанні з молоком, лимоном або медом стає неймовірно корисним продуктом, який допоможе вам позбавитися від зайвої ваги і оздоровити організм у цілому.

Важливо знати, що крім природних антиоксидантів, що містяться в зеленому чаї, він містить ще й вітаміни групи В, С, РР, а також мідь, калій і йод. При регулярному вживанні зеленого чаю з молоком ви не тільки схуднете, але і позбавитеся від втоми. Крім того, зелений чай з молоком є??чудовим профілактичним засобом від серцево-судинних захворювань і злоякісних пухлин.

Що стосується дієти на молокочай, то вона складається з розвантажувальних днів з вживанням зеленого чаю з молоком. Принцип дієти такий: завдяки корисним властивостям обох продуктів створюється легкозасвоюваний продукт, який сприяє схудненню.

Якщо ви вирішили влаштувати собі розвантажувальні дні на зеленому чаї з молоком, то рекомендуємо вам придбати хороший, якісний крупнолистовой зелений чай, найкраще китайський. Молоко ж найкраще купувати маложирное або знежирене зовсім.

Існує два способи приготування зеленого чаю з молоком для схуднення:

Спосіб № 1

Нагріваємо літр молока до 70-80 градусів і додаємо в нього 2-3 чайні ложки чаю. Наполягаємо протягом 10 хвилин і насолоджуємося прекрасним і цілющим напоєм. Також можна додати для смаку невелика кількість меду.

Спосіб № 2

Попередньо заварюємо в чашці зелений чай і наливаємо в нього молоко. Пити такий напій можна як у гарячому, так і в охолодженому вигляді.

У розвантажувальні дні на молокочай слід випивати даний напій в кількості 1.5 літра. Крім зеленого чаю з молоком, під час дієти випивайте якомога більше негазованої води, щоб заповнити недолік виводять рідину.

Пийте зелений чай з молоком, худніть, будьте здорові і красиві!

Спеціально для netkilo. ru – Іра Романій

Comments are closed!