Дієта за типом фігури – яблуко, груша, пісочний годинник

Дієта за типом фігури – яблуко, груша, пісочний годинник Дієта за типом фігури

Часто буває, що жінку турбують конкретні ділянки її тіла. Приміром, маючи тонку плоску талію, вона може бути незадоволена занадто широкими стегнами. У такому випадку варто звернути увагу на тип вашої

фігури, щоб максимально просто і ефективно виправити всі недоліки.

Фахівці розробили спеціальні дієти за типом фігури, для того, щоб полегшити це завдання. Подібного роду дієти гарні тим, що допомагають скоректувати конкретні ділянки тіла і дають досить швидкий результат.

І тут у багатьох може виникнути питання: а як же визначити свій тип фігури? Метод розрахунку досить простий. Розділіть обхват талії на обхват стегон і за отриманим значенням ви можете віднести себе до того чи іншого типу.

Дієта для фігури типу «Груша»

Якщо отримане число менше 0.65, значить ваш тип фігури Груша. Йому характерні широкі стегна і сідниці, на яких в основному накопичуються жирові відкладення, і вузькі плечі.

Часто жінок з такою фігурою турбує целюліт. Тому, дієта за типом фігури Груша увазі обмеження продуктів, що містять крохмаль, а саме картопля, рис та макарони. Для того, щоб стимулювати обмінні процеси в організмі, включіть в свій щоденний раціон помідори і томатний сік. Забезпечити організм кальцієм та іншими необхідними речовинами можна, вживаючи знежирений сир, рибу, морепродукти, зелень.

Окрім дотримання дієти за типом фігури Груша рекомендують також робити масаж найбільш проблемних зон, виконувати гімнастику для ніг і сідниць.

Дієта для фігури типу «Пісочний годинник»

В цьому випадку співвідношення буде потрапляти в діапазон від 0.75 до 0.65. Вам крупно повезло, адже саме про такий тип фігури мріє будь-яка жінка. Дієта за типом фігури Пісочний годинник буде не така жорстка, проте обмеження, все ж є. Стосуються вони мучного та солодкого, також обмежте споживання сухофруктів і горіхів. Дана дієта передбачає білкову їжу: риба, телятина, курка, яйця, а також зелень в необмежених кількостях.

Що стосується фізичних навантажень, то тут підійдуть різні види танців, біг або плавання.

Дієта для фігури типу «Яблуко»

Якщо отримана цифра перевищує позначку 0.75, то ваш тип фігури – Яблуко. Основна мета – це боротьба із зайвими сантиметрами на талії. У цьому випадку, дієта за типом фігури передбачає очищення організму і виведення шлаків, чому сприяє чай з імбиром. У свій раціон додайте сою і рибу, волоські горіхи. При цьому їжте більше сирих овочів, які допоможуть оздоровити і очистити організм.

При заняттях спортом приділяйте більше уваги м’язам преса, причому тренуйте всі групи з рівною інтенсивністю.

Як бачите, сьогодні вам представлені різні способи боротьби з проблемними ділянками тіла. Варто лише правильно вибрати дієту за типом фігури, поєднуючи її з фізичними вправами. І тоді результат не змусить вас чекати.

Важливо: перш ніж сісти на дієту за типом фігури проконсультуйтеся з лікарем.

Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзям, просто клацнувши на кнопочку своєї соціальної мережі або блога:

  • меню для типу фігури пісочний годинник

Comments are closed!

_0.31MB/0.00653 sec