! Дієта за метаболічним типом! – На бебі. ру

! Дієта за метаболічним типом! – На бебі. ру 4 метаболічних типу Існує класифікація людей залежно від домінуючої в їх організмі залози. Ця класифікація дуже корисна для тих, хто хоче позбутися зайвих кг, але ніяк не може знайти для себе відповідну дієту і фізичне навантаження.

Саму цю систему метаболічних типів розробив американський лікар. який написав книгу «Dr. Abravanel’s Body Type Diet and Lifetime Nutrition Plan ».

Його методика заснована на тому, що у кожного з нас одна із залоз (гіпофіз, щитовидка, наднирники, яєчники у жінок) ведуча. І ця провідна залоза визначає конституційне будова фігури, місця найбільшого скупчення жиру на тілі, харчові смаки, ступінь активності, поведінку, деякі риси характеру.

У жінок може бути 4 метаболічних типу. У чоловіків – 3 (немає статевого, який формується при домінанті яєчників).

Коротенько ідея використання цієї методики при зниженні ваги в наступному: кожна з вищевказаних залоз стимулюється якоїсь певної їжею і видом активності. Ця залоза при зайвій вазі перестімулірована, а інші залози на голодному пайку. У підсумку, для приходу в норму, треба повернути провідну залозу до її нормального стану і включити інші.

Типи тіла Залежно від того, яка з залоз в організмі домінантна, людей можна поділити на 4 типи:

    надниркових оваріальний (статевий) щитовидний гіпофізний

Кожен тип потребує спеціальної дієті і плані фізичних тренувань, щоб залишатися фізично і розумово бадьорим. Наприклад, надниркових тип набирає вагу у верхній частині тулуба і потребує обмеження калорій. З іншого боку, гіпофізний тип насилу збільшує м’язову масу і потребує білках і крохмалистих овочах. Деякі типи не втрачають вагу на нізкожірових дієтах, тому що не всі засвоюють їжу однаково.

Кожен тип воліє певну їжу, що веде до перестимуляції домінуючою залози і пригнічує метаболічні функції. До якого типу ви ставитеся? Щоб дізнатися до якого типу Ви належите, дайте відповідь на наступні питання:

1. Що найкраще

характеризує форму Вашої фігури?

А. Довге, з проступають кістками

В. Сильне, стійке, міцне

С. Форма груші з більш маленькою верхньою частиною тулуба

D. Маленьке тіло, менш розвинене, майже дитяче

2. Що найкраще характеризує Ваш скелет?

А. Довгі кінцівки, довгі руки і ноги, овальна голова

В. Середньої довжини кінцівки, квадратні пальці на кінцях, овальна або прямокутна голова

А. Нестабільна енергія протягом усього дня.

!, Дієта, по, метаболічного, типу,!

Comments are closed!