Дієта за допомогою дитячого харчування

Дієта за допомогою дитячого харчування

Головна | Дієти | Дієта з допомогою дитячого харчування

Дієта за допомогою дитячого харчування

Підкажіть будь ласка-недавно побачила одногрупниця в академій з баночкою дитячого харчування, вона прокоментувала це так, що вона сіла на дієту

на дитячому харчуванні. Я знаю що в д. м. не більше 100 кал (напрімет у фруктовому пюре).

І у мене питання – чи реально можна схуднути, сидячи на д. м.?

перший раз про такий чую, але, по-моєму, повна нісенітниця) дитяче харчування спрямовано на ріст і розвиток немовляти, соттветственно в ньому міститься багато простих вуглеводів які навряд чи допоможуть спалюванню жиру в організмі. скоріше навпаки. нам же не потрібно вже рости то.

мені б підрости звичайно з моїм то ростом 158.хД

я передачу дивилася і там сказали що Дженніфер Еністон в день з’їдає 14 баночок дитячого харчування за порадою її дієтолога і типу тому вона в 40 років так молодо і красиво виглядет оО

завдяки цій дієті за 5 днів можливе скинути 5 кг

14 баночок. ну я б не сказала, що вона молодше за свої роки виглядає)

Коли у мене були проблеми з шлунком – я їла дитяче харчування: 2-3 рази на день (1 м’ясна баночка упереміш з гречкою чи рисом) і 2-3 фруктові.

якщо 14 зжирає наврядли схуднете.

навряд чи там прості вуглеводи.

вони ж тільки в жир уходят. а дітям потрібні міцні кістки і зростання.

вітаміни. тем більше що для дітей роблять найкраще, так як перевіряється вся продукція більш ретельно.

принаймні це буде корисніше ніж картопляне пюре.

та що ж це за ідіотизм. яка альтернатива спортивного харчування. – склад навіть поруч не стояв. в дитячому харчуванні містяться складні крахмалсодержащіе вуглеводи і прості-цукру. білка мало. худніть у зворотний бік-на здоров’я! і на скільки я пам’ятаю в 90-х доводилося просівати від цукру молочні суміші, в яких ще й жирів тьма. коштує така суміш нітрохи не дешевше якісного спортпіта.

це дивлячись де. в сумішах молочних – так.

а в пюрешку – нормально. тільки не варто занижувати їх енергетичну цінність. обід замінити баночкою м’ясного і яблучного пюре цілком можна.

-)))) ну це дивлячись кому, з якою вагою, якої статі, якими тренуваннями і яким обміном. тим більше що енергетична (поживна) цінність може бути і великий (хоча в дитячих пюре це неможливо), проте важливіше біологічна цінність

в баночці яблучного пюре в 100г. всего 38кл. і без цукру без всяких добавок, його я думаю можна при дієті.

можна, але як добавка, а не самостійний прийом і потім дивлячись який склад. – Рослинного продукту-вистачить, а білка-катастрофічно мало навіть для школярки 3-го класу.

білка, може бути і мало, але схуднути можна. Якщо взяти 10 баночок по 50 ккал, то в день вийде не більше 500 ккал. Цієї кількості достатньо для 1 – 2 розвантажувальних днів, довго на такому раціоні сидіти неможливо. Можна вживати або більш калорійне дитяче харчування, або збільшити кількість.

Схуднути можна, але все одно, довше 2 тижнів краще ці суміші не вживати, в т. ч. й тому, що там дуже багато консервантів, як в будь-якому консерві, а це шкідливо і для дітей, і для дорослих.

Я за півтора року схудла на 40 кг. Без всяких сумішей і баночок. )

Продаю спортивне харчування в Москві оптом і в роздріб за найнижчими цінами, звертатися в личку!

справа в тому що саме білки відповідальні за всі функції в організмі, у тому числі і за синтез гормонів. в іншому випадку схуднення буде носити характер виснаження біохімічних ресурсів організму.

Це так, але в принципі якщо 2 тижні посидіти взагалі без білків, то нічого страшного не трапиться, крім схуднення ще організм від шлаків очиститься. Тільки полівітаміни (можна найпростіші) потрібно приймати.

А ось вегетаріанці взагалі майже без білків живуть і нічого. На них більший вплив робить недолік вітаміну В12. Але я не фахівець, звичайно, я просто похудеец зі стажем. )

Була недавно парочка голодної непритомності (по дурості), але після відновлення прийому вітамінів (абсолютно звичайних, російських) та впорядкування харчування (5-6 разів на день) все пройшло. )

багато інформації вам потрібно дізнатися. сумно взагалі, що вегетаріанство існує. НЕ нічого на жаль. всі без винятку вегетаріанці страждають недоліком важливих будівельних ел-тів, поголовно-гіпофункція підшлункової залози, панкреатин практично на нулі. В12 при такому обсязі рослинної їжі буде з легкістю витіснятися конкуруючим В 6. Без збереження опорно-рухового апарату (а за це відповідають амінокислоти-складові білків) схуднути можна, але не за рахунок жирової маси, а (повторюся) за рахунок м’язового апарату і втрати води.

Для кожного віку необхідно своє збалансоване харчування, для жінок і чоловіків воно різне, тому харчуватися ТІЛЬКИ дитячим харчуванням – значить, швидше, шкодити організму, адже в ньому не містяться якісь речовини, непотрібні дітям і потрібні дорослим. А як доповнення до основного раціону – цілком можна ці пюрешкі і соки їсти – там, як правило, багато вітамінів

  • Підкажіть дієту фруктову
  • чи можна замінити спортивне харчування дитячим

Comments are closed!

_0.31MB/0.00682 sec