Дієта з користю на редисці | Нові дієти

Дієта з користю на редисці | Нові дієти Дієта з редискою

Редис має дуже цінні властивості для очищення кишечника і здатний позбавити організм від звичних шлаків, важких металів, холестерину. Також чудово сприяє кровообігу, є дуже корисним при слабкості, активно

сприяє виділенню шлункового соку, виводить з організму бактерії.

Корінь редису містить:

    – натрій; – залізо; – кальцій; – фосфор; – цукор; – клітковину; – вітамін В1; – вітамін В 2 » – вітамін С; – вітамін РР; – мінеральні солі; – вуглеводи.

Також даний овоч, володіє особливим смаком, оскільки в його складі присутні ще, і гірчичні масла все це робить дієту з редискою корисною для організму. Взагалі використання натуральних продуктів для підтримки власного здоров’я не просто данина моді, а в нинішніх умовах необхідність.

Простим прикладом може служити догляд за волоссям. Не дивлячись на рекламу безлічі масок, шампунів і інших речей косметичної індустрії вчені довели, що найбільший ефект як і тисячу років тому дають природні масла. Не одна маска або шампунь на сьогодні не зможе змагатися з реп’яхову олію для лікування волосся. як висновок використання природних продуктів це запорука здоров’я та правильного догляду за волоссям. Аналогічна ситуація з дієтами, використання природних особливостей овочів дозволяє не тільки скинути вагу, але і не нашкодити здоров’ю яскравим прикладом служить дієта з редискою.

Редис повинен мати рівну, гладку, однакову забарвлену соковиту шкірку і зелену бадилля.

Зелену і соковиту бадилля можна застосовувати як доповнення до м’ясних страв, супу, адже вона є самою живильної частиною овоча.

Але, все ж не слід приймати в їжу даний овоч людям, які мають захворювання:

    – нирок; – печінки; – виразку кишечника, шлунка; – метеоризм.

Меню дієти з редискою.

Дієтологи радять вводити редис в раціон їжі на весь день, щоб втратити непотрібні кілограми.

Перше для дієта – це прийом в їжу розвантажувального салату на редисці, для якого знадобиться:

– чотириста грамів сиру;

– триста грам редису;

– одна столова ложка кропу.

Порізаний овоч і сир необхідно добре перемішати і додати кріп. Денна норма салату їсть за чотири прийоми. Радять вживати цей салат одного разу за весь тиждень.

– сметана, сіль за смаком.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00743 sec