Дієта Юлії Висоцької – детокс-дієта, меню відгуки

Дієта Юлії Висоцької – детокс-дієта, меню відгуки Дієта Юлії Висоцької – детокс-дієта, меню відгуки

Дієта Юлії Висоцької спрямована на відновлення оптимального балансу – вона очищає організм і сприяє нормалізації ваги. Ведуча кулінарної програми «Їмо вдома» розробила власну концепцію підтримки гарної форми.

Характеристика дієти

для схуднення

Детальні рекомендації з харчування і оптимальним фізичним навантаженням ви можете знайти в книзі Юлії Висоцької «Ем, бегу, живу». Ми ж пропонуємо познайомитися лише з самими основними моментами даної методики.

Юлія Висоцька не терпить тривалих дієт, але при цьому усвідомлює необхідність контролю раціону харчування. Це дозволяє їй підтримувати ідеальну форму (зростання Юлії – 174 см, а вага знаходиться в межах 54 кг).

Одним з варіантів розвантаження є вживання протягом дня однієї лише рідини (води з лимоном або зеленого чаю).

На додаток до цього Висоцька використовує програму детокс – її ми розглянемо нижче. Дана програма допомагає вивести токсини і продукти розпаду, а також нормалізує обмінні процеси в організмі.

Втрата деякої кількості жирової тканини, по суті, не є основною метою Детокс – це лише приємний «бонус». Запропонована нижче дієта займає 1-3 дні і забирає порядку 1-2 кг.

Основні рекомендації

Юлія на своєму особистому досвіді переконалася – не можна різко переходити від повноцінного і різноманітного харчування до жорсткої низькокалорійній дієті. Це не принесе користі, а, навпаки, зашкодить.

Приміром, перший детокс Юлії приніс зовсім не ті результати, на які вона розраховувала. По-перше, вона ніяк не могла сконцентруватися на роботі – думки «розбігалися», на зйомках передачі доводилося заглядати в шпаргалки.

друге, вага Висоцької не тільки не зменшився, але навіть збільшився. Саме таким чином організм відреагував на жорстке урізання раціону.

Щоденна раціональна дієта

Для себе Юлія вивела наступну схему: протягом трьох днів харчуючись виключно «правильними» продуктами, на четверту добу можна дозволити собі розслабитися і побалувати організм хай не найкориснішою, але дуже улюбленою їжею. За 3 дні кров очиститься і можна знову злегка «навантажити» ШКТ.

Юлія пропонує своїм послідовникам чітко усвідомлювати, що чотирьох… шестиразове харчування грунтується всього на трьох основних прийомах їжі – легкі перекуски лише «розбавляють» раціон, але не забезпечують вагомою енергетичного підживлення.

Детокс-дієта Юлії Висоцької

Детокс може займати 1-10 днів, але оптимальним терміном вважається 3 дні на місяць. Дієту варто приурочити до вихідних днях (принаймні, останні два дні – в цей період вкрай складно зосередитися на роботі). У крайньому випадку, можна обмежити тривалість дієти до 1-2 днів.

Іноді під час дієти відчувається сильний головний біль. Вона сигналізує про те, що йде очищення організму і перебудова обміну речовин – зазвичай дискомфорт проходить досить швидко і без допоміжних засобів.

Соки потрібно чергувати – їх готують як з овочів, так і з фруктів (ягід). Цитрусові соки на голодний шлунок вживати не можна. Зверніть увагу: при приготуванні овочевих соків можна додатково використовувати яблуко.

Фрукти (ягоди) дозволяється їсти до насичення. Ягоди різних сортів можна змішувати, а ось віддавши перевагу фруктам, доведеться вибрати лише один вид.

Під час дієти заборонено вживати сіль, цукор, кава. чай, газовані напої, вітаміни, алкоголь, ліки (крім тих, які життєво необхідні).

Меню дієти Юлії Висоцької

День № 1

• 8.00: 250 мл соку і ягоди (фрукти)

• 10.00: 250 мл соку

• 12.00: тарілка овочів, приготованих на пару і 300 мл супу

• 15.00: 250 мл соку

• 18.00: салат з листових овочів зеленого кольору і 300 мл супу

• 8.00: сік

• 10.00: сік

• 12.00: 300 мл супу

• 15.00: сік

• Увечері: суп (1-2 чашки)

День № 3

Меню аналогічно першому дню, але вносяться деякі зміни. Замість фруктів (ягід) на сніданок можна дозволити собі печиво або печене яблуко з чорносливом.

Альтернатива солі

Варіант № 1: в рівних пропорціях змішують сухі часник і цибулю, мелений чорний перець, базилік, шавлія, чебрець, червоний перець, майоран, чебрець.

Варіант № 2: нежарение, очищені від лушпиння насіння соняшнику, мигдаль, лляне насіння (все змішують і подрібнюють).

Варіант № 3: паличка кориці, кардамон, кмин, насіння коріандру, гвоздика (по 30 г кожного інгредієнта), мелений чорний перець (5-6 г) – все змішують і подрібнюють.

Відгуки

Дієта Юлії Висоцької для схуднення чудово очищає організм. Враховуючи розумну тривалість дієти (1-3 дні), витримати її нескладно.

  • в рівних пропорціях лляне насіння і гвоздику
  • передача Їмо вдома відгуки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00829 sec