Дієта Юлії Началова – схуднення на модній дієті – www. calorizator. ru

Дієта Юлії Началова – схуднення на модній дієті – www. calorizator. ru Дієта Юлії Началова

Юлія Началова знайома нам як співачка. Не так давно вона покинула сцену для того, щоб виховувати доньку. Радість материнства разом з собою принесла ще й кілька кілограмів зайвої ваги. Коли Юлія знову вирішила повернутися до гастрольного графіку,

спочатку співачка подбала про фігуру, у чому дуже допомогла дівчині дієта.

Проста дієта Юлії Началова

Як каже Юлія, вона не дотримувалася якоюсь популярною дієти. Просто Юлія кардинально поміняла свою харчову поведінку, відмовилася від жирних і солодких продуктів. У період схуднення основу раціону співачки становили овочі і риба – саме вони забезпечували організм героїні необхідними елементами, а також обмежували до необхідних меж калорійність раціону. Їй довелося на якийсь час забути про улюблені солодощі. Під забороною також опинилися алкогольні напої. Щоб прийшли в тонус м’язи, Юлія зайнялася спортом – вона стала відвідувати басейн, приділила увагу фітнесу. Все в комплексі забезпечило чудовий результат – співачка пострункішала.

Капустяна дієта Юлії Началова

Юлія не може постійно тримати себе лише в рамках дієтичних раціонів, іноді дівчина зривається, балуючи себе стравами, отримуючи нагороду у вигляді декількох кілограмів. Але дуже добре справлятися з набраним вагою Началової допомагає капустяна дієта, суть якої криється в тому, щоб в їжу приймати страви, які грунтуються на різних сортах капусти. Ми знаємо, що способів приготування капусти існує багато, але Юлія сприймає спосіб приготування виключно на пару або варіння.

Співачка дозволяє солі і спецій бути присутнім в капустяних стравах під час дієти, але при цьому дівчина не забуває про те, що всьому має бути міра, якою потрібно підкорятися. Капустяна дієта Юлії Началова дозволяє співачці не тільки очистити свій організм, скинувши при цьому зайву вагу, але і нормалізувати роботу органів шлунково-кишкового тракту.

Дієта Юлії Началова після дієти Співачка в звичайному житті прагне харчуватися без надмірностей. Практично повністю Юлія відмовилася від крохмалистих продуктів – Юлія віддає перевагу корисним протеїнам. У раціон дівчата входять обов’язково пісне м’ясо, різні сорти риби, молочні продукти, рослинна їжа. Героїня балує себе смачними фруктовими салатами, при цьому уникає жирних і солодких заправок.

«Авторська» дієта допомогла нашій героїні скинути близько 20-ти кг зайвої ваги. Як бачите, часом досить просто підкоригувати свій раціон і приділити увагу спорту. Удачи!

Comments are closed!

_0.31MB/0.01170 sec