Дієта Юлії Началова – Дієти від знаменитостей – Жіночий журнал NeoLove. RU

Дієта Юлії Началова – Дієти від знаменитостей – Жіночий журнал NeoLove. RU Дієта Юлії Началова

Популярна співачка Юлія Началова на деякий час залишала творчу діяльність і була зайнята тільки доглядом за улюбленою донею. Але час щасливого материнства дало і деяку небажаними надбавку у вазі.

Перед

тим як знову приступити до активної концертної та гастрольної діяльності, Юлії Началової довелося дуже серйозно зайнятися своєю фігурою і зовнішнім виглядом.

У дуже короткі терміни дієта Юлії Началова повернула її в ряди чарівних витончених співачок російської естради.

Як стверджує сама співачка, вона не дотримувалася якусь популярну дієту. Юлія кардинальним чином поміняла свій харчовий раціон . Вона відмовилася від солодких і жирних продуктів . В основу раціону харчування дієти Юлії Началова увійшли різноманітність овочів і риба, забезпечують їй всі необхідні елементи, але обмежують калорійність раціону харчування до строгих меж. На певний час вона була змушена забути про улюблених солодощах, газованих і алкогольсодержащих напоях.

Для того щоб м’язи прийшли в тонус, Юлія стала займатися спортом, часто відвідувала басейн, займалася фітнесом.

Всі ці комплексні заходи дали дуже ефективний результат. Фігура Юлії Началова придбала стрункість і красу.

За деякими чутками, співачка . як тільки виникає необхідність у позбавленні від зайвої ваги, починає дотримуватися свою перевірену капустяну дієту . Даний метод схуднення дає можливість досить в стислі терміни привести фігуру в належний вигляд. Дієта Юлії Началова має в своїй основі вживання їжі . приготовленої з різних сортів капусти.

У приготуванні страв меню дієти Юлії Началова допускаються самі щадні методи теплової обробки продуктів. За твердженнями Юлії, капусту необхідно варити або готувати на пару. Спеції і сіль в процесі приготування такої овочевої культури, як капуста, додаються строго в обмеженій кількості, вітається додавання оливкового масла.

Такий спосіб схуднення допоможе ефективно очистити організм від шлаків і жирових відкладень, приведе в норму роботу кишечника і позбавити від надмірної ваги.

В щоденному житті Юлія харчується без надмірностей, повністю відмовившись від продуктів, що містять крохмаль. Вона віддала своє перевагу корисним протеїновим продуктам . У меню Юлії Началова в обов’язковому порядку включені нежирні сорти морської риби, пісне м’ясо, рослинна їжа, молочнокислі продукти. Юлія періодично балує себе вживанням смачних фруктових салатів, уникаючи солодких, жирних заправок до них.

Авторська дієта Юлії Началова допомогла їй позбутися двадцяти кілограмів надмірної ваги. Для цього їй просто довелося зробити коригування у своєму раціоні харчування і активно зайнятися фізичними вправами.

Comments are closed!