Дієта Юлії Началова, 2 варіанти, рекомендації – SlimDown. Ru

Дієта Юлії Началова, 2 варіанти, рекомендації – SlimDown. Ru Дієта Юлії Началова

Співачка і актриса Юлія Началова на якийсь час повністю відійшла від сцени і присвятила себе вихованню обожненої донечки. На жаль, щасливе материнство принесло з собою і невеликий «побічний ефект» у вигляді зайвої ваги. Перед тим, як повернутися

до гастрольної діяльності, співачці довелося всерйоз зайнятися собою – в порівняно стислі терміни дієта Юлії Началова повернула нашу героїню до лав струнких і витончених зірок вітчизняної естради.

Проста дієта Юлії Началова

Як заявляє співачка, вона не дотримувалася якої популярної дієти. Юлія просто кардинально змінила своє харчова поведінка, відмовившись від жирних і солодких продуктів. Основу раціону співачки в період схуднення становили овочі і риба – вони забезпечували організм нашої героїні всіма необхідними елементами, але разом з тим обмежували калорійність раціону до необхідних меж. На час їй довелося забути і про улюблені солодощі. Під заборону потрапили газовані і алкогольні напої. Щоб м’язи прийшли в тонус, Юлія активно зайнялася спортом – вона стала відвідувати басейн і приділила увагу фітнесу. Все це в комплексі забезпечило чудовий результат – тіло співачки придбало стрункість, але при цьому не позбулося жіночних вигинів.

Капустяна дієта Юлії Началова

Ходять чутки, що якщо через порушення режиму харчування з’являється деякий надлишок ваги, співачка вдається до капустяної дієті – дана методика дозволяє їй швидко привести свою фігуру в норму. Капустяна дієта Юлії Началова увазі вживання страв, приготованих з різних сортів цієї овочевої культури. Припустимі лише самі щадні методи теплової обробки – за версією Юлії, капусту варто відварювати або готувати на пару. У процесі приготування страв їх можна підсолювати і додавати спеції, але лише в обмеженій кількості. З жирів доведеться віддати перевагу рослинному маслу. Дана дієта ефективно очищає організм, нормалізує роботу кишечника і забирає зайві кілограми.

Дієта Юлії Началова після дієти

У повсякденному житті співачка намагається харчуватися без надмірностей. Вона практично повністю відмовилася від крохмалистих продуктів – на противагу цьому Юлія віддає перевагу корисним протеїнам. У раціон Началової обов’язково входять різні сорти риби, пісне м’ясо, молочні продукти і рослинна їжа. Наша героїня балує себе смачними фруктовими салатами, але при цьому уникає жирних і солодких заправок.

«Авторська» дієта допомогла нашій героїні скинути близько 20-ти кг зайвої ваги. Як бачите, часом досить просто підкоригувати свій раціон і приділити увагу спорту. Удачи!

Comments are closed!