Дієта Юлії Кувшинової – меню, відгуки

Дієта Юлії Кувшинової – меню, відгуки Дієта Юлії Кувшинової

Юлія Кувшинова брала участь у популярному українському проекті, основна мета якого полягає в тому, щоб довести людям, що схуднути здатний кожна людина. І хоча Юлії Кувшинової не вдалося дійти до фіналу,

її результат все одно заслужив уваги, оскільки їй вдалося розлучитися з 44 кілограмами зайвої ваги. Не виключено, що дієта Юлії Кувшинової зможе допомогти вирішити проблему зайвої ваги і іншим жінкам.

Підсумки схуднення Юлії Кувшинової

Залишаючи проект, Юлія Кувшинова досягла результату в 15 скинутих кілограм зайвої ваги. Багато хто в той час думали, що після проекту Юлія стане дотримуватися звичний режим харчування, але все сталося зовсім не так. Коли героїня проекту повернулася додому, вона прийняла рішення продовжити програму схуднення, але тепер до неї підключився і її чоловік, у якого також був зайву вагу.

Коли Юлія Кувшинова відвідала пост-шоу, вся публіка була шокована, оскільки вдома жінка зуміла скинути в два рази більше зайвої ваги, ніж на проекті, і її сумарний скинуту вагу став дорівнює 44 кілограмам, після чого її вага зупинився на позначці 72 кілограма. Якщо говорити про результати чоловіка Юлії Кувшинової, то його результат був дещо менше, і склав 24 кілограми скинутої ваги, що в цілому, також відмінний результат. Зараз Юлія Кувшинова не зупиняється на досягнутому результаті, і прагне до ідеальної для себе позначці в 60 кілограм.

Як схудла Юлія Кувшинова?

Після того як глядачі шоу побачили Юлію, вони відразу ж загорілися бажанням дізнатися про її методикою. Сама Юлія Кувшинова поділилася двома основними моментами, які допомагали їй на шляху досягнення таких високих результатів:

  Відмова від шкідливих пристрастей у харчуванні Регулярні спортивні заняття

У період першого етапу схуднення Юлія Кувшинова щодня приділяла увагу спорту, але коли її фігура стала поліпшуватися, то між тренуваннями вона стала робити паузу в один-два дні. Зараз Юлія Кувшинова займається в тренажерному залі по 2-3 рази за тиждень, де вона займається кардионагрузками і силовими тренуваннями. Якщо Юлія не знаходить часу на те, щоб відвідати спортивний зал, то її тренування переміщаються в домашню обстановку.

Повсякденне дієта Юлії Кувшинової

По закінченню проекту повсякденний раціон харчування Юлії Кувшинової зазнав серйозних змін. Жінка відмовилася від виробів з борошна, жирних соусів, тортів, газованих напоїв, кетчупів, тістечок і м’яса жирних сортів. З всіляких різновидів каш Юлія прийняла рішення залишити у своєму раціоні тільки гречану. Всього один раз на тиждень Юлія допускає побалувати себе чорним гірким шоколадом, але не більше того.

Також Юлія Кувшинова вирішила змінити способи кулінарної обробки їжі і замість обсмажування стала використовувати приготування їжі на пару. Також раціон жінки включив в себе тушковані і запечені страви. Основна частина раціону Кувшинової складається з салатів і гарнірів. Вечеря Юлія стала проводити значно раніше, а після 19:00 її живлення зупиняється.

Зразок меню

Меню, яке допомогло домогтися Юлії Кувшинової такого значного результату, має наступний вигляд:

  Перед сніданком: вода без газу з ложечкою меду Сніданок: зернистий сир з родзинками, курагою і горіхами, а також кава Другий сніданок: яблуко Обід: блюдо з овочів і пісного м’яса і чашка чаю Вечеря: овочі тушковані і чай

Дієта Юлії Кувшинової грунтується на цілком розумних обмеженнях, які допомагають домогтися не тільки схуднення, але і поліпшення здоров’я, оскільки до дотримання дієти Юлія мала проблеми з серцем, які залишили її після схуднення. Сьогодні Юлія Кувшинова продовжує займатися своєю зовнішністю, продовжуючи стежити за раціоном харчування, займаючись спортом і відвідуючи процедури, які підтягують шкіру.

 • книга про схуднення головної героїні
 • дієта Юлії Кувшинової
 • Диeта Юлиi Ковшиноi
 • диета юлі кувшиновоі
 • книга юлії кувшинової про схуднення
 • мала діета
 • меню диети юлии кувшиновой
 • рецепт схудненя від юлі кувшиновою
 • скільки кілограм можна скинути якщо відвідати тренажерний зал один раз на тиждень
 • Скільки кг можна скинути в тринажерному залі

Comments are closed!

_0.31MB/0.01170 sec