Дієта Яни Рудковської для схуднення

Дієта Яни Рудковської для схуднення Дієта Яни Рудковської для схуднення

Вітчизняний продюсер і просто неповторна жінка Яна Рудковська невпинно стежить за власною фігурою, періодично борючись із зайвими кілограмами.

Однак щоб не виснажувати свій організм голодом, вона дотримується правил

правильного харчування, що дозволяють ось вже багато років триматися в одній вазі. Ідеальний зовнішній вигляд має для неї та її роботи величезне значення.

Іноді трапляється так, що необхідно терміново позбутися пари-трійки кілограмів, і тоді має місце короткочасна дієта Яни Рудковської, яка полягає в необмеженій вживанні багатою білком чорної ікри.

Звичайно, цей дорогий продукт можна замінити більш дешевими морепродуктами, але от з пиття вживати можна лише воду в кількості двох літрів на день. Кількість з’їдених морепродуктів може бути необмеженим, однак готуються всі страви тільки на пару або ж подаються у вареному вигляді.

На такій дієті не рекомендується «сидіти» більше трьох днів, оскільки, як відомо, монодієти шкідливі для здоров’я, проте результат по закінченню даного часу перевершить всі очікування, а вага стане легше на 3-5 кг.

Дієта Яни Рудковської після пологів була дуже жорсткою, адже дитині тільки тиждень виповнилася, а вона вже вживала в добовому раціоні лише кефір і знежирені йогурти, мріючи якомога швидше повернутися в свою колишню форму. Взагалі, Яна – не прихильник таких радикальних заходів, і переконана, що правильне харчування вважається тим запорукою краси і вічного витонченості.

Сама ж знаменитість живе, слідуючи таким правилам: щоранку для «запуск» організму починає з чашки зеленого чаю, додатково очищаючи його від токсинів і шлаків.

Крім того ніколи різко не сідає на дієту, вважаючи, що швидка втрата ваги не тільки шкодить здоров’ю, але й може повернути тільки що усунені кілограми; худнути ж воліє поступово, непомітно обмежуючи своє добове меню.

Обрана дієта для схуднення також виключає перекушування, а впоратися з непереборним почуттям голоду їй допомагає склянка негазованої води. Вона також не забуває систематично відвідувати тренажерний зал для підтримки спортивної форми, робити масаж для попередження целюліту, а також на вихідні проводити спеціальні розвантажувальні дні.

  • дієта яка не шкодить здоровю
  • дієти які не шкодять здоров\ю
  • диета щоб не шкодила здоровю
  • Як можна похудати щоб не шкодило здоровю
  • Як похудати і щоб не шкодило здоровю
  • як скоро похудати щоб не шкодило груднiй дитинi

Comments are closed!