Дієта Яни Рудковської – Дієти від знаменитостей – Жіночий журнал NeoLove. RU

Дієта Яни Рудковської – Дієти від знаменитостей – Жіночий журнал NeoLove. RU Дієта Яни Рудковської

Талановитий музичний продюсер, популярна телевізійна ведуча, менеджер співака Діми Білана Яна Рудковська не так давно відзначила «паперову» весілля. Вона щаслива в шлюбі з фігуристом Євгенієм

Плющенко, тому яскраве свідчення її квітучий вигляд і чудова витончена, дуже приваблива фігура.

Яна Рудковська ретельно стежить за своєї фігурою і зовнішнім виглядом. Вона постійно слід правилам.

Правила дієти Яни Рудковської. Ніколи не можна дотримуватися жодну з дієт несподівано, і зовсім не підготувавшись. Людині потрібно правильно підвести свій організм до нового для нього раціону харчування. При будь-якій можливості слід уникати різного виду бліц-дієт, які позбавляють організм від зайвих накопичень в дуже короткі терміни. Ранковий сніданок необхідно починати з однієї склянки зеленого або трав’яного чаю. Цей полезнейший напій допоможе вивести шлаки і шкідливі накопичення, до того ж допоможе розбудити організм після нічного сну. Для того щоб вам не потрібні були зайві перекушування, необхідно випивати велику кількість мінеральної води без газу або просто очищеної їдальні. Один раз щотижня, найкраще по вихідних, дозволяється проводити розвантажувальні дні. Для того щоб знову не поправлятися необхідно, виключити з раціону свого харчування жирну і смажену їжу. Необхідний для організму запас жирних кислот дасть морська риба. Її бажано готувати у відварному, запеченому і пареному вигляді. Позбутися від некрасивого целюліту, від якого страждають багато представниць прекрасної статі, допоможуть масажні процедури та обгортання з застосуванням морських водоростей. Раціон харчування дієти Яни Рудковської.

Судячи з неперевіреними чутками, Яна Рудковська періодично дотримується «елітну» дієту. В її основі лежить вживання натуральної чорної ікри . Пити в період такої дієти рекомендується лише очищену воду. Не маючи великих фінансових можливостей для того, щоб їсти цей продукт кілограмами, слід здешевити раціон харчування вживанням морепродуктів, а не чорної ікри.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00615 sec