Дієта «Як прибрати живіт за тиждень». | 40 КГ | ВКонтакте

Дієта «Як прибрати живіт за тиждень». | 40 КГ | ВКонтакте

Дієта «Як прибрати живіт за тиждень».

Дана система харчування розрахована на зниження рівня жирових клітин в лініях талії і живота. Дієта складена з 3-ох основних правил, яких необхідно дотримуватися, щоб ефективно йшли обсяги з проблемних

зон. За допомогою наведеної дієти Ви зможете не тільки істотно скорегувати форму живота, зменшити талію, але і добитися значних зменшень в обсязі зон стегон і сідниць.

Правило Перше. Бездріжджове харчування.

В меню дієти Ви не знайдете жодного продукту, що містить той чи інший вид дріжджів: молочні, пекарські і т. д. Ви будете здивовані, але дріжджі – основні провокатори нарощування жирового прошарку в зоні талії і живота. Суть їх згубної для фігури дії в тому, що вони, в буквальному сенсі «роздувають» жирові клітини, в результаті чого ті стають пухкими, гіпер збільшеними і, що найсумніше, стійкішими (це значить, організму важче їх витрачати в якості енергії для своєї життєдіяльності). В результаті, на який би Ви дієті не сиділи, живіт буде «йти» в саму останню чергу. Тому, добре запам’ятайте, використовуючи для схуднення живота дієту «Як прибрати живіт за тиждень» забудьте про вживання хліба, кисломолочних продуктів і пр. містять у своєму складі дріжджовий грибок.

На час проведення дієти Вам доведеться забути про хліб і про будь-якому продукті, що містить дріжджі!

Правило друге. Водний режим.

Дана дієта передбачає спеціальний водний режим, дотримуватися який просто і, водночас, вкрай корисно тим, хто стурбований проблемою плоского живота і схудненням в цілому.

перше, дієта суворо забороняє Вам запивати їжу. Якщо вже вам зовсім не під силу, в горлі пересохло, і ви дуже хочете що випити під час їжі, випийте склянку теплої (ні в якому разі не холодною) води. Коли ви в процесі прийому їжі запивати їжу, ви тим самим гальмуєте процес травлення, білки, вуглеводи і жири не можуть нормально засвоюватися і йти на підтримку вашої життєдіяльності. В результаті чого організм приймає єдине для нього можливе рішення – скоріше всі поживні речовини запасти в тілі, поки вони не зазнали процесу гниття (адже випиваючи воду ви знижуєте концентрацію шлункового соку в шлунку і їжа починає бродити). А в якому вигляді знаходяться запаси в нашому тілі? Вірно, у вигляді жиру. Ось вам і відповідь, чому їжу не слід запивати.

Тому Дієта «Як прибрати живіт за тиждень» передбачає спеціальний водний режим. Він припускає, що рідина ви можете пити або за 20 хвилин до їжі, або через 2 години після.

Правило третє. Жива клітковина.

Меню дієти на увазі під собою часте вживання так званої живої (мед. назва – нерозчинної) клітковини. Це та клітковина, що міститься в овочах і фруктах. Вона прекрасно втамовує голод, стимулює всі відділи травного тракту, не несе в собі абсолютно ніякої калорійної навантаження і, найважливіше, особливо корисна для людей, основна маса зайвої ваги у яких зосереджена в зоні живота і талії.

  • похудати за місяць вк
  • суворі дієти вк

Comments are closed!

_0.31MB/0.00532 sec