Дієта: як прибрати щоки?

Дієта: як прибрати щоки? НОВИНИ по темі

Але худеньке личко як у Наталі Портман здатна забезпечити не будь-яка дієта. Більшість з них орієнтовано на зменшення обсягів тіла, і філософія тих, хто їм слід, приблизно така: «Схудне тіло – схудне і обличчя ». І ця думка, безумовно, не позбавлена??підстави,

але тільки якщо слідувати декільком нескладним принципам.

Схуднення особи

Струнка фігура, тонка талія – ну яка жінка не мріє про це? Але насправді перше, на що звертають увагу багато людей, знайомлячись з новою людиною – це на обличчя свого нового знайомого. Тому схуднення особи не менш важливо, ніж «будівництво» ідеального тіла. Тим більше що для отримання видимого результату доведеться витратити зовсім небагато часу і зусиль. При цьому варто враховувати, що далеко не всі дієти забезпечують схуднення особи, однак те, що втрата зайвої ваги за рахунок спалювання жиру і введення звички вживати здорову їжу сприятливо позначається на всьому організмі – це незаперечний факт.

Слід підкреслити – саме здоровий спосіб життя, а не різкий перехід до одноманітного раціону, який в 95% випадків призводять до порушення процесів, що відбуваються в організмі. Такий підхід може дати ефект діаметрально протилежний бажаному результату – ослаблення організму і накопичення в ньому токсинів відразу відіб’ється на стані особи.

Однак ефект від застосування дієти можна і поліпшити, для цього достатньо дотримуватися такі принципи:

1. Пий багато води – не менше двох літрів на день. Вона повинна бути негазована і мінеральна. Якщо протягом дня ти тренуєшся, займаєшся спортом, відчуваєш фізичні навантаження або піддається впливу високих температур, кількість споживаної рідини повинна зрости.

Чому це так важливо? Якщо організм не отримує відповідної дози води, то він «приходить до висновку», що в навколишньому середовищі її недостатньо і починає накопичувати рідину про запас. І якщо ми говоримо про схуднення особи, то зайва рідина не просто викликає набряки щік, а й псує шкіру, колір обличчя і так далі.

2. Їж в день не менше трьох порцій фруктів і овочів – мова йде не тільки про заміну батончиків низькокалорійними салатами, а й про отримання вітамінів, води і клітковини, що містяться в них. Пам’ятай, що плід плоду ворожнеча: уникай надмірного вживання бананів, винограду і ананасів, тому що вони містять багато фруктози, яка, як не крути, є одним з видів цукру. Замість них краще їж яблука, грейпфрути та апельсини.

3. Обмеж споживання спиртного – незалежно від того, віддаєш перевагу ти його у вигляді пива, вина або міцніших напоїв. Алкоголь викликає зневоднення організму, і до того ж це дуже калорійний продукт.

4. Забезпеч організм кальцієм – дослідження показують, що його споживання у кількості 1200 мг в день допомагає позбавлятися від зайвих кілограмів. Знайти кальцій можна в молочних продуктах – слід пам’ятати, що легше організмом засвоюється кальцій з твердих сирів і сиру. Крім того, підтримання необхідного рівня цього мінералу може полегшити симптоми передменструального синдрому.

5. Варто також обмежити споживання солі – вона утримує воду в організмі і робить негативний вплив на тиск. Спробуй для початку відмовитися від солі на один тиждень і побачиш, що тобі не буде не вистачати її. Протягом цього часу користуйся різноманітними спеціями. Пам’ятай, що сіль є майже у всіх готових продуктах: у піці, чіпсах, соусах і навіть у хлібі.

6. Почни робити силові вправи – аеродинамічні заняття (біг, велосипед) допоможуть прискорити спалювання жиру, але вони не дуже ефективні, коли справа доходить до побудови м’язової тканини, а адже саме вона допомагає спалювати більше калорій – навіть коли ти не займаєшся!

Під час силових тренувань не обов’язково концентруватися на збільшенні навантаження, краще зробити упор на кількості повторень і точності виконання вправ. Завдяки їм ми отримуємо додатковий бонус, яким стане не просто струнка фігура, а прекрасно сформоване тіло і чарівне миле личко.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00618 sec