Дієта «Яйце і грейпфрут» – меню, відгуки

Дієта «Яйце і грейпфрут» – меню, відгуки Дієта «Яйце і грейпфрут»

Якщо ви бажаєте ефективно і грамотно розпрощатися із зайвою вагою, то дієта «Яйце і грейпфрут» допоможе добитися відмінного результату. Розробкою цієї дієти займалися дієтологи-фахівці

високого класу, тому в ній враховано багато особливості організму людини. Дієта «Яйце і грейпфрут» є дієвим і безпечним методом зниження ваги, який розбитий на кілька варіантів, з кожним з яких варто ознайомитися і вибрати для себе найбільш підходящий варіант.

Перший варіант дієти

Дієта на яйцях і грейпфруті в цьому варіанті пропонує обмежити свій раціон одними лише цитрусовими і яйцями. Особливостями даного варіанту є наступні положення:

Денний раціон повинен складатися з 4 грейпфрутів і 4 відварних яєць. При цьому з яєць можна їсти тільки білок Тривалість методики складає рівно тиждень Щоб притупити відчуття голоду, необхідно випивати 2,5 літра зеленого чаю без цукру або води. Також це сприятиме ефективному очищенню організму Дотримання дієти повинно поєднуватися з виконанням фізичних навантажень Перерва між прийомами їжі має бути 1-2 години Результатом дієти будуть 6-7 скинутих кілограм зайвої ваги До денного раціону також необхідно додати два-три яєчних жовтки, які потрібно їсти в сирому вигляді Другий варіант дієти

Цей варіант дієти вимагає дотримання протягом трьох днів, а результатом стануть 2 кілограми скинутої ваги. Харчуватися потрібно за наступним меню:

  Сніданок: яйце відварне, половина грейпфрута, скибочка хліба житнього і чашка кави або чаю без цукру (до чаю можна додати скибочку лимона) Обід: пара відварених яєць, пів грейпфрута і кава або чай з лимоном Вечеря: 1-2 грейпфрута, 2 яйця і чай або кава

Втрата ваги від дотримання такої дієти буде гарантована, тільки якщо чітко дотримуватися меню і не відступати від нього.

Третій варіант

Дієта «Яйце і грейпфрут» в цьому варіанті триває 10 днів. При цьому перші три дні є голодними, а дотримання наступних семи днів значно легше. В результаті дотримання такої дієти підуть 3-5 кілограмів зайвої ваги.

Меню на перший-третій дні:

  За добу має бути проведено тільки два прийоми їжі, останній з яких має закінчитися ще до 19:00 Перший прийом їжі: половина грейпфрута Другий прийом їжі: білок двох відварних яєць

Меню на четвертий-десятий дні:

  Сніданок: два відварних яйця і половина грейпфрута середнього розміру Другий сніданок: 50 грам копченого або відвареного пісного м’яса і склянку соку грейпфрута Обід: суп з овочів з скибочкою хліба і половина грейпфрута середніх розмірів Вечеря: 200 грам риби або курки на пару і половина грейпфрута

Дотримання цього варіанту дієти на яйцях і грейпфрутах має супроводжуватися вживанням великої об’єму рідини. Перевага повинна бути за чистою водою без газу, кави і зеленим чаєм (в нього можна додавати ложечку меду).

Четвертий варіант

Дієта «Яйце і грейпфрут» в цьому варіанті триває чотири дні, а її результатом будуть 2-3 скинуті кілограми зайвої ваги. Особливість цього варіанти дієти на яйцях і грейпфрутах полягає в тому, що до основних двом продуктам додається картоплю.

Меню для дотримання такої дієти виглядає наступним чином:

  Сніданок: яйце і стакан соку грейпфрута, чай з лимоном або кава Обід: пюре, приготоване з однієї бульби картоплі на молоці, яблуко і чашка кави або чаю Вечеря: яйце круто, підлогу грейпфрута, склянка свіжого томатного соку і чай з лимоном

Користь дієти на яйцях і грейпфруті

Яйця в своєму складі містять багато білка, вітамінів, жирів і мінералів, тому вони є дуже корисним продуктом. Яєчні білки допоможуть зміцнити волосся і кістки, а також нададуть позитивний вплив на репродуктивні функції жінки. У сирих жовтках міститься безліч жирів та інших корисних поживних елементів.

Грейпфрути допоможуть відновити сили, посприяють спалюванню жиру і поліпшать травлення. Також варто відзначити, що грейпфрути є продуктом з низьким вмістом калорій притому, що в них міститься безліч вітамінів. Поєднання грейпфрутів і яєць буде служити для організму відмінним комплексом мінералів і вітамінів.

Варто відзначити, що кожен з варіантів дієти на яйцях і грейпфрутах є досить складними для дотримання. До того ж смак грейпфрутів подобається далеко не кожному.

вересня 5th, 2013 Головна »Низькокалорійні дієти» Дієта «Яйце і грейпфрут»

 • Білкова дієта яйця та грейфрут
 • грейфпут з яйцем дієта
 • Грейфрукт і яйця білки дієта
 • диета с яйца и грейпфрут резултати

Comments are closed!

_0.31MB/0.01718 sec