Дієта Воловічевой Інни (10 днів) – втрата ваги до 4 кг. Відгуки

Дієта Воловічевой Інни (10 днів) – втрата ваги до 4 кг. Відгуки Дієта Воловічевой Інни (з Будинку 2) – втрата ваги до 4 кілограм за 10 днів

Цю дієту коректніше віднести до систем живлення і по середньої калорійності, і за тривалістю проведення.

Дієта Інни

Воловичева додатково передбачає значні фізичні навантаження – на рівні трьох разів на тиждень фітнес-тренувань середньої інтенсивності.

Середня добова калорійність 1400-1500 Ккал.

Причому на відміну від більшої частини інших дієт, під час дієти Воловічевой Інни втрата ваги проходить рівномірно, тобто за місяць строгого проходження дієті піде і не повернеться 12 зайвих кг, а за трохи більше трьох місяців, ви розлучитеся з вражаючою для зайвої ваги цифрою 40 кг.

Під час дієти необхідно повністю виключити з раціону все солодке, солоне і смажене – тобто продукти вимагають кулінарної обробки можна або відварювати, або приготовляти на пару.

Дієта Воловічевой Інни повністю виключає будь-які перекушування після 18 годин.

Меню дієти Воловічевой Інни

Сніданок . вівсяна каша, приготована на воді (без масла, солі і цукру). Доповнити яблуком, ківі або цитрусовими (апельсин, мандарин, грейпфрут).

Обід . нежирна яловичина, риба або курка з овочами. І яловичина, і курка можуть бути замінені будь-якими морепродуктами.

Вечеря . свіжі або відварені овочі, які іноді можна доповнювати куркою або морепродуктами (наприклад, креветками або кальмарами). Вечеря обов’язково до 18 годин.

Ввечері та вночі при нападах голоду допустимі свіжовичавлені соки-фреш цитрусових (в авторському варіанті сік з грейпфрута, як сприяє інтенсивному спалюванню жирів – і що зменшує целюліт, що так само чимало важливо).

Меню дієти досить просте, без яких або додаткових обмежень – з усього перерахованого вище допустимі будь-які поєднання продуктів.

Переваги дієти Воловічевой Інни

Ефективність дієти підтверджена на очах численної аудиторії телеканалу ТНТ, коли Інна протягом чотирьох місяців придбала непереборні форми, схуднувши без малого на 40 кг.

Втрата ваги стійка і рівномірна при тривалому часу проведення дієти. В авторському варіанті тривалість становила близько 4 місяців.

Дієта незначно змінює ваш звичний режим харчування – фактично тільки одне серйозне обмеження на їжу після 6 години вечора.

Дієта Воловічевой Інни повністю перекриває потребу організму в необхідних вітамінах і мінералах, в першу чергу за рахунок великої кількості свіжих фруктів і овочів, а в надлишку присутня в них клітковина нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту. < / p>

По балансу білки-жири-вуглеводи дієта Інни Воловичева повністю відповідає рекомендованому державними нормативними документами співвідношенню 1:1,1:4,7 (де жири здебільшого задіюються з резервів організму). Мінімальну необхідну для організму кількість ненасичених рослинних і тваринних жирів також присутній в дієті в достатній кількості (рослинні у складі чорного хліба, а тварини в рибі і морепродуктах).

Недоліки дієти Інни Воловичева

Дієта Інни Воловичева за відгуками самого автора дієти важка.

Фреш-сік цитрусових може бути протипоказаний при захворюваннях шлунково-кишкового тракту – але в кожному разі перед застосуванням дієти Інни Воловичева потрібна додаткова консультація у лікаря.

Потрібні додаткові силові навантаження (в авторському варіанті) – що складно здійснити в літньому віці, або за наявності їх прямих протипоказань.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00838 sec