Дієта Володимира Соловйова

Дієта Володимира Соловйова Дієта Володимира Соловйова

Дата: 01 Серпня 2011

Автор: Kassiopeia

Як схуд Володимир Соловйов – відомий мільйонам телеглядачів журналіст, письменник, музикант і шоумен, цікавить багатьох. А вже тим більше цим багатьом хотілося б знати, яка дієта ведучого Соловйова.

Він розтанув на очах! І коли він це встиг. Він одночасно встигає вести кілька телевізійних програм і радіопередач, видавати книги, що розлітаються як гарячі пиріжки і миттєво стають бестселерами і записувати альбоми.

– А що робити. – якось сказав в одному зі своїх інтерв’ю Володимир Рудольфович, – у мене ж четверо дітей.

Не так давно список великих досягнень журналіста збільшився ще на одну перемогу, цього разу він зміг перемогти свій зайву вагу. Багато телеглядачів ще пам’ятають ті перші передачі Володимира Соловйова, де вони разом з Олександром Гордоном виступали в якості двох полемізують сторін, виступаючи один проти одного реально, дотримуючись різних точок зору на обговорювану проблему, і символічно як «товстий і тонкий».

Сьогодні в підтягнутому, молодому харизматичному чоловікові насилу вгадується той огрядний 160-кілограмовий опонент витонченого Гордона, а саме стільки важив в той час Володимир Соловйов. Дієта Володимира Соловйова вистраждана їм за довгий проміжок часу, через безліч інших дієт, більшість «чудодійних» засобів і швидкодіючих методик. Він знайшов свій підходить саме йому ритм схуднення, і тому зміг втратити 80 кг.

Про це своє дивовижному досвіді знаменитий журналіст написав автобіографічну книгу «Соловйов проти Соловйова. Худнути або худнути ». І як вважає сам автор, це не посібник, не керівництво до дії, що не джерело інформації. Це книга. Це повноцінний літературний твір, в якому автор у властивій йому іронічній, розумною і невимушеній манері оповідає про своє чарівному перетворенні. А якщо коротко, то тому, хто цікавиться, як Володимир Соловйов схуд , дієта, а вірніше деякі рекомендації ми все ж наведемо:

“Голодувати не можна. Треба їсти. Але є треба часто. І краще їсти потроху. бажано 5 – 6 разів на день, це приблизно кожні 2 – 2,5 години. За один прийом їжі Ви не повинні з’їдати більше 300 грамів пиши, не рахуючи напоїв. Пити треба багато. У день Ви повинні випивати не менше 2 – 2,5 літра води. Але тільки води. Всякі газованої води, пепсі, солодкі напої, нектари, а вже тим більше важкі алкогольні напої абсолютно і категорично виключені! З алкоголю можна дозволити собі червоні і білі вина. але в рідкісних випадках, якщо без спиртного зовсім не можна (наприклад, якщо Ви на банкеті або діловій вечері і пояснювати всім про Ваші проблеми з вагою немає ніякого бажання). Соки підійдуть тільки свіжовичавлені, без додавання цукру і (увага!) вважаються за окремий (.) Прийом їжі. Цукор виключається категорично. Якщо вам цукрозамінник Вам не підходить, спробуйте мед. Про смажену картоплю, я взагалі вже забув, і давно. І, природно, повна відмова від всякого харчового сміття типу чупа-чупс, кетчупу або майонезу і тому подібного барахла.

Крім деякого скорочення звичного переліку продуктів харчування, правильним вважаю проведення щотижневих розвантажувальних днів, під час яких слід «посидіти» на якому-то одному продукті: на кавуні, зливі, нежирному кефірі, наприклад. Це допоможе скоротити обсяг шлунка. Але при всьому при тому, я підкреслюю, ні в якому разі не можна доводити себе до голодного стану!

Дієта Соловйова або як схуд Соловйов крок за кроком відомо Маргариті Королевою. Саме вона була гуру Володимира на цьому нелегкому шляху. Саме вона жорстко контролювала його під час тривалих відряджень, під час яких, як всі ви знаєте, спокус в рази більше, ніж вдома. Так ось вона вважає, що є одне непорушне правило: після 19.00 їсти не можна. Але і в цьому правилі, виявляється, є винятки!

«У мене, – триває розповідь у книзі, – особливий графік роботи: додому я приїжджаю пізно, спати лягаю сильно за північ. Тому повечеряти я можу і після семи вечора, але тільки ніяк не менше ніж за пару-трійку годин до сну. І до речі, з приводу сну – якщо спати мало, схуднути не вдасться. У цій справі роль сну величезна! Спати необхідно мінімум сім годин. До речі, уточнюю. я втратив 20 кг за два місяці. А ще раніше – схуд ще на 50 кг. Зараз я з допомогою Маргарити Корольової в обсягах перейшов з 56-го на 48-50-й розмір “.

А взагалі, краще прочитати книгу! Написана вона так, що читається на одному подиху. А головне, заряджає оптимізмом у такому непростому і, як багатьом здається, безнадійній справі, як дієта. Володимира Соловйова ми всі бачили раніше, і пам’ятаємо, яким він був, а тепер бачимо, яким він став. І це – головний стимул. Якщо у нього вийшло, то і я теж зможу!

Comments are closed!