Дієта Володимира Соловйова: відгуки та результати | стройнеем разом!

Дієта Володимира Соловйова: відгуки та результати | стройнеем разом! Ефективна дієта Володимира Соловйова

Свого часу знаменитий ведучий Володимир Соловйов схуд майже на 80 кілограмів. На це йому довелося зважитися заради улюбленої справи всього свого життя – журналістики. Одного

разу керівництво каналу, на якому працював Соловйов, поставило його перед фактом: на екрані людям його комплекції попросту не місце, тому йому потрібно або схуднути, або шукати собі іншу роботу. Часу на схуднення йому давалося небагато – повернути собі презентабельний вигляд необхідно було за три місяці.

У цей момент Володимир Соловйов встав перед важким вибором – він не міг кинути свою професію, але і відмовитися від звички добре і щільно поїсти йому було неймовірно важко, особливо якщо врахувати, що вироблялася вона у нього роками. Але здоровий глузд все-таки взяв гору над обжерливістю, і знаменитий ведучий почав пошук дієти, яка допомогла йому скинути майже половину ваги.

Спочатку він зацікавився різними БАДами і таблетками для зниження ваги. Але досить швидко усвідомив, що це шлях в нікуди, так як втрачений за рахунок прийому подібних засобів вага швидко повертається. Після кількох безрезультатних спроб схуднути за допомогою новомодних дієт, Володимир зрозумів, що в цій справі без допомоги кваліфікованого фахівця не обійтися і, подібно багатьом нашим зіркам, звернувся до Маргарити Корольової. яка і розробила для нього індивідуальну дієту.

Правила схуднення Володимира Соловйова

Оскільки у випадку з відомим телеведучим йшлося про величезну кількість зайвих кілограмів, стратегія схуднення повинна була бути максимально ефективною. Скинути 10-20 кілограмів означало б практично не змінити ситуацію. У зв’язку з цим в основу дієти було покладено не раз довело свою ефективність дробове харчування. Щоб схуднути, потрібно обов’язково є, запевняє своїх читачів Володимир Соловйов, який написав книгу про свою боротьбу із зайвою вагою. Але є потрібно правильно, і підходити до вибору їжі виважено. Не збитися з правильного шляху і позбутися від зайвих кілограмів дозволить дотримання наступних правил:

    кількість прийомів їжі в день – не менше п’яти; обсяг однієї порції глибоке блюдце (близько 250 мл), а їсти треба чайною ложкою; пити потрібно багато, але виключно очищену, відфільтровану або мінеральну воду (до 2,5 літрів на добу); повністю виключити з раціону смажені страви, баластні продукти типу газованої води, майонезу, солодких цукерок; вечеряти потрібно як мінімум за 3 години до сну; міцний алкоголь прибрати з раціону, але в разі потреби можна випити пару келихів хорошого білого або червоного вина; соки можна пити тільки свіжовичавлені, при цьому склянку соку зараховується за окремий прийом їжі; як мінімум раз на тиждень потрібно проводити розвантажувальні дні, під час яких можна є тільки один вид продуктів, вибираючи самі низькокалорійні з них; спати потрібно не менше 7 годин на добу, інакше сповільниться метаболізм, і процес зниження ваги зупиниться; щодня потрібно приділяти спорту не менше 30 хвилин, а з часом цей термін потрібно збільшувати.

Крім цього Володимир Соловйов зазначає, що дієта тільки тоді піде на користь, коли від неї отримуєш задоволенням. Значить, є потрібно тільки ті страви, які тобі здаються смачними. Навіть якщо весь раціон складається з відварних або парових страв, готуйте їх так, щоб вони були смачними, або ж вибирайте свіжі овочі та фрукти, смак яких вам подобається.

Зразок меню дієти Володимира Соловйова

8.00 – 150 грамів сиру або нежирного сиру, склянка зеленого чаю.

11.00 – будь-які овочі або фрукти (не більше 300 грамів).

14.00 – відварні морепродукти, салат із сезонних овочів.

17.00 – тушкована капуста з курятиною, зелений або чорний чай без цукру

20.00 – пара курячих яєць всмятку, кефір або будь-який інший кисломолочний продукт.

Думка фахівців про дієту Соловйова

Дієта Володимира Соловйова – це не короткостроковий варіант для тих, хто хоче скинути пару-трійку кілограмів, а тривала система харчування. якої можна дотримуватися протягом усього життя. Принципи дрібного харчування, коли кількість прийомів їжі збільшується, а її обсяг зменшується, це самий здоровий спосіб знизити вагу з точки зору дієтології. Що стосується розумних фізичних навантажень і виключення з раціону баластних продуктів, несучих тільки порожні калорії, то таке доповнення до будь-якій дієті допоможе в кілька разів збільшити її ефективність.

Отже, той варіант зниження ваги, який вибрав Володимир Соловйов спільно з Маргаритою Королевою, є самим розумним і ефективним з усіх можливих. Подібна дієта не завдасть шкоди здоров’ю, допоможе позбутися від будь-якої кількості зайвих кілограмів, але головне, вона дасть можливість підтримувати досягнутий результат як завгодно довго.

Як ви ставитеся до дієти Володимира Соловйова? Чи є у вас досвід її застосування? Залиште свій відгук і розкажіть про свій досвід нашим читачам!

  • зразок меню дієти маргарити корольової

Comments are closed!