Дієта Володимира Соловйова для схуднення і відгуки про неї

Дієта Володимира Соловйова для схуднення і відгуки про неї Дієта Соловйова

Мабуть, не знайдеться росіянина, яка не чула б про Володимира Соловйова – відомого журналіста, співака і телеведучого. Багатьом запам’яталася передача з його участю «До бар’єру!» . здавалося б його кар’єра просто

летить вгору, проте це не так. Після закриття передачі відомому телеведучому потрібно було стати з дуже вгодованого людини струнким чоловіком. Необхідно було розлучитися з вісімдесятьма кілограмами.

Володимир не уникнув помилок, які робить людина, що бажає терміново стати струнким, пробував журналіст і гербалайф, і різні таблетки. і екзотичні дієти. але всі вони не приносили бажаного ефекту. Незабаром Соловйов зрозумів, що потрібно використовувати щось своє, і адаптував дієту під себе.

Ведучому вдалося схуднути, а оцінити результати представленої нижче дієти, може кожен телеглядач в передачі « Недільний вечір з Володимиром Соловйовим» . Він вражає, чи не так?

Свої напрацювання Володимир виклав у книзі «Соловйов проти Соловйова. Худнути або худнути ». Це твір не є допомогою з дієтології, не розповідає про біографію або кар’єрі розумного і цікавої людини, насамперед це розповідь про неймовірний перетворенні у властивій журналісту іронічною, розумною і гумористичній манері.

Варто прочитати всю книгу, проте для бажаючих визначитися з придатністю для себе даної дієти далі викладається її суть, квінтесенція в вільному переказі.

Меню дієти Володимира Соловйова

Основа дієти Соловйова – це категоричне виключення з раціону певних продуктів. І перший кандидат – це цукор. Треба зовсім виключити його з рецептів приготувати страв, а також не вживати готові продукти, до складу яких він входить.

Крім ксиліту та інших цукрозамінників, що підходять не всім, для подслащения варто спробувати використовувати мед. Далі у черзі на виключення вишикувалися: смажена картопля і родинні їй чіпси, кетчуп, майонез, чупа-чупси і інша нісенітниця. тільки засмічує шлунок.

Весь денний раціон розділяється на п’ять-шість прийомів, їдять потроху, але часто. Проміжки між «перекушуваннями» складають близько 2-х годин або трохи більше. Є два неодмінних умови: разова порція їжі не повинна бути більше 300 грам, а питво має бути рясним, що не менше 2.5 літрів води на добу.

Саме води, будь-які інші напої, крім натурального сухого вина і свіжих соків не допускаються. Пиття соку вважається окремим прийомом їжі, тому соку потрібно випити не менше 300 мл. Основою раціону є крупи: рис, геркулес і гречка, нежирне м’ясо, птиця та риба, а також фрукти, морепродукти. відварені овочі і знежирений сир.

___

Неодмінна умова результативності дієти – не менш 7:00 сну щодоби. А в іншому правила гранично прості. Потрібно тільки проконсультуватися зі своїм дієтологом, і в разі відсутності індивідуальних протипоказань шлях до схуднення за рецептами Володимира Соловйова відкрито!

завантаження.

Якщо вам сподобалася стаття, розкажіть про неї друзям!

Comments are closed!