Дієта Віри Брежнєвої. Як харчується Віра Брежнєва

Дієта Віри Брежнєвої. Як харчується Віра Брежнєва Дієта Віри Брежнєвої

Віра Брежнєва – популярна співачка, чарівна ведуча і турботлива мама двох дівчаток. Доречним буде поставити запитання, а як же Вірі Брежнєвій вдається все встигати з таким колосально жорстким графіком? Як Віра підтримує свою форму?

Сайт Будь стрункою і красивою постарається знайти відповідь на питання, що являє собою дієта Віри Брежнєвої . як харчується зірка.

Віра вибрала для себе кілька чітких правил, які дозволяють їй зберігати і підтримувати свою красу і форму. Для підтримки тіла в тонусі і формою Віра відвідує фітнес-клуб. Вона впевнена, що саме заняття фітнесом допомогли їй відновити і зафіксувати фігуру після пологів.

Щоб бути «сяючої» і «квітучої» жінкою, Віра вважає, що неодмінно потрібен здоровий сон. Звичайно, не завжди виходить виспатися, але при першій же можливості потрібно відпочивати! Так радить Віра робити всім жінкам. Якщо протягом дня вдасться полежати в спокійній обстановці хоч півгодини, до кінця дня ви не будете відчувати себе такою втомленою і розбитою, і будете краще виглядати.

Безумовно, найголовнішим правилом для Віри, та й для інших жінок є дотримання правильного харчування. Віра не дотримується суворих дієт. Вона розробила свої правила, які дозволяють їй мати майже ідеальні модельні параметри (90 – 62 – 92).

Так в чому ж секрет успіху прекрасної фігури Віри? Як харчується Віра Брежнєва ?

Одним з найголовніших правил харчування від Віри Брежнєвої – це тримати рот закритим, коли навколо вас багато їжі! Дійсно, часті переїдання є причиною збільшення маси тіла і величезною перешкодою для будь-якої дієти.

Друге правило полягає в тому, щоб ви, як і Віра, випивали в день якомога більше чистої питної води і свіжих вичавлених соків, які є головними джерелами вітамінів для організму.

Третє правило – це виключення деяких продуктів зі свого харчування. Більшість продуктів не є необхідними для життя людини, до того ж вони тільки дають зайві калорії, тому вам необхідно їх виключити або звести до мінімуму: торти, тістечка, шоколад, хлібобулочні вироби, борошняні вироби (виняток становитимуть лише макарони з сортів твердої пшениці), напої з газом. Чай і каву пити можна, але бажано без цукру, а також без всяких «вкусняшек».

Основу щоденного харчування Віри Брежнєвої складають: морепродукти (недарма в Японії так багато страв з морепродуктів, адже вони «подовжують життя»), сири, овочі, дуже рідко вона дозволяє собі слабкість – смажену картоплю і нежирні сорти м’яса, наприклад індичка.

Вранці Віра снідає вівсяною кашею. Каша додає сил на більшу частину дня і благотворно позначається на травній системі (немає тяжкості в животі). Вечеря, на думку Віри Брежнєвої, повинен бути легким і збалансованим. Найбільш кращим варіантом для неї є тушковані овочі і свіжі фрукти.

Четверте правило також важливо, як і перше – не їсти за чотири години до сну. Вночі продукти важко перетравлюються і відбувається відкладення жирів. Якщо день видався важким, і ви відчуваєте занепад сил, то Віра радить з’їсти на ніч яблуко або банан.

Бачите, в даній дієті немає таких строгих правил, які ми звикли зустрічати в дієтах, розміщених в книгах, журналах, по телебаченню, в інтернеті.

Звичайно, потрібно мати велику силу волі, щоб перебороти себе і відмовитися від шкідливих продуктів, які були описані раніше. Однак, якщо ви проявите силу волі, вас чекає успіх! Ви будете подобатися самій собі, чоловікам і всім оточуючим. До того ж, що не менш важливо, ви будете відмінно себе почувати і перебувати в гарному настрої.

Бажаємо удачі в схудненні! У вас все обов’язково вийде!

  • дієта вери брежнєвої
  • пісні віри брежнєвої

Comments are closed!