Дієта Віри Брежнєвої | Анна Модлі. Воїн стрункості. метод похуденія. Технологіі стрункості і здоровья. Похуденіе і омолодження

Дієта Віри Брежнєвої | Анна Модлі. Воїн стрункості. метод похуденія. Технологіі стрункості і здоровья. Похуденіе і омолодження Дієта Віри Брежнєвої

Співачка Віра Брежнєва намагається тримати вагу близько 56 – 58 кілограм, адже не є секретом, що камера має властивість повнити: для телебачення, будучи людиною публічною, потрібно

виглядати на всі сто, – впевнена дівчина і якщо парочка зайвих кілограм все ж таки з’являється, одразу починає вести з ними боротьбу.

Які ж дієти для схуднення вона застосовує для цього і чи існує насправді якась особлива дієта Віри Брежнєвої – на ці питання вона відповідає відкрито: ніяких секретів у неї немає. Просто є давні правила, які вона сама собі встановила і намагається їм слідувати.

Наприклад, купуючи в супермаркетах їжу, «під зав’язку» закуповується рідко, вибирає саме необхідне і потроху, в основному ті продукти, які корисні, але і псуються досить швидко: морепродукти, овочі, кисломолочні, фрукти, зелень, пісне куряче м’ясо (або телятина), сир. До того ж на її кухні не вичерпуються запаси мюслі і різноманітних (в основному трав’яних) чаїв.

Голодування Віра вважає шкідливим і ніколи його не практикує, їсть тричі на день, намагаючись встигнути з останньою їжею до 20.00, виключає переїдання і обмежує себе у вуглеводах і жирах.

З напоїв співачка віддає перевагу (крім улюблених, вже згаданих чаїв) фрешам за сніданком, компоти, киселі і мінеральній воді без газу (взагалі відношення до газованої – дуже негативне).

Солодке Віра Брежнєва не виключає з раціону абсолютно – може з’їсти і цукерку, і шматочок шоколаду, однак воліє потребу організму в солодкому задовольняти, вживаючи сезонні свіжі ягоди, фрукти: полуницю, малину, абрикоси, черешню, сливи, персики, вишню.

Кухню вона воліє знайому з дитинства, традиційну – каші, салати, котлети. Закордонна екзотика залишає її байдужою, один виняток – середземноморська кухня. Фастфуд є трапляється – іноді, в силу робочих обставин, просто немає іншого виходу.

Загалом, революційного дієта Брежнєвої нічого з себе не представляє – якщо є потреба терміново схуднути – дівчина харчується кілька днів поспіль свіжими овочами з кашею на гарнір, урізавши в половину свою звичайну порцію за кожною їжею і збільшує фізичні навантаження. Треба зауважити, що частка спорту присутня в її житті постійно – регулярні заняття в залі, де їй допомагає особистий тренер, у робочому графіку займає одне з перших місць.

Підводячи підсумок, можна відзначити, що Віра Брежнєва – прихильниця правильного харчування, не застосовує особливі дієти для схуднення . давно використовує режим харчування, який встановила собі сама: займається спортом, п’є багато рідини, обмежує до мінімуму споживання цукру, не їсть тістечка і торти, хліб, борошняне, макарони.

В принципі, такі поради можна почути від будь-якого дієтолога, все питання полягає у тому, щоб цими самими радами користуватися. А формула схуднення Віри Брежнєвої, як вона сама говорить про це – проста і зрозуміла: якщо є бажання схуднути, то там, де багато їжі, тримайте рот закритим!

Якщо вам сподобався даний матеріал, будь ласка, натисніть на кнопку соц. мереж (знаходяться нижче) – щоб про нього дізналися інші люди. Ми будемо вам дуже вдячні! Спасибо!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00452 sec