Дієта Вікторії Лопирьова | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки

Дієта Вікторії Лопирьова | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки Дієта Вікторії Лопирьова

Ця дієта займає 21 місце в рейтингу дієт

Володарка титулу «Міс Росія» – 2003 », популярна телеведуча Вікторія Лопирьова поділилася секретами дієти, вдавшись до якої змогла за порівняно нетривалий

період часу позбутися приблизно від 10 кілограмів надлишкової ваги і повернулася в чудову форму.

Щоранку Вікторія починала зі склянки чистої питної негазованої води. Цей прийом відомий багатьом з тих, хто стежить за власною вагою. Вода очищає шлунок і знижує відчуття голоду. Через півгодини можна поснідати яблуком середнього розміру і невеликою порцією запареною гречки.

12-денна дієта

Обід повинен складатися з будь не надто калорійного супу і овочевого чи фруктового салату. Салат можна заправити рослинним, краще оливковою олією, оцтом або лимонним соком.

На полуденок, не пізніше 17 годин, для підтримки сил можна дозволити собі з’їсти один банан або випити чашку какао.

Останній вечірній прийом їжі повинен включати куряче або будь-яке інше м’ясо з вареними овочами. М’ясо можна чергувати з різними видами риби.

Основний принцип харчування Вікторії Лопирьова – їсти часто, але невеликими порціями. Володарка престижного титулу є противницею голодування і вважає дуже важливим, щоб організм не відчував постійного відчуття голоду, оскільки при поверненні до звичайного режиму харчування втрачені кілограми дуже швидко повертаються. Крім того нерідкі випадки, коли надмірне захоплення голодуванням призводить до анорексії.

В ім’я хорошої фігури на час дієти Вікторія повністю відмовилася від вживання мучного та солодкого, що є для неї справжньою жертвою.

У разі, якщо вага потрібно скинути в екстреному порядку, телеведуча вдається до оригінальної кавунової дієті – протягом п’яти днів вживає в їжу виключно улюблений кавун з розрахунку кілограм кавуна на 10 кілограмів маси тіла в день. Кавунову м’якоть слід розділити на 5 прийомів.

Дотримуючись дієту за один курс можна втратити до 8 кілограмів ваги. Однак кавунова дієта не підходить людям із захворюваннями нирок і страждають хронічними недугами.

Дієта Вікторії Лопирьова фото:

Перед сніданком – склянка води

Супи покращують травлення

Салат містить мінімум калорій

Банан підтримає сили

Чашка какао допоможе впоратися з голодом

Comments are closed!

_0.31MB/0.00492 sec