Дієта Вікторії Боня | Статті | Інтернет-канал «Популярний доктор»

Дієта Вікторії Боня | Статті | Інтернет-канал «Популярний доктор» Дієта Вікторії Боня

Вікторія Боня . в минулому – одна з найяскравіших учасниць проекту ДОМ-2, а сьогодні – успішна телеведуча і світська дама, розповіла про свою дієту і своєму способі харчування та підтримки відмінної фігури. Отже, дієта

Вікторії Боня

Вікторія Боня переконана, що хороша фігура може бути лише у того, хто дотримується правил раціонального харчування.

Для себе і всіх бажаючих тримати себе у формі Вікторія Боня виділила наступні правил а:

• У раціоні не повинно бути страв, перенасичених поганим холестерином – варто повністю виключити або максимально обмежити споживання м’яса (крім дієтичного м’яса птиці), а також будь-яких обсмажених або містять велику кількість жиру продуктів

• Щоденне меню необхідно урізноманітнити, включаючи в нього достатня кількість різних фруктів, овочів і зелені

• Пити варто чисту воду, натуральні (бажано, свіжовичавлені) соки і зелений чай

• Щоб фігура була дійсно гарною, необхідно щодня виділяти час на фізичні вправи (зовсім необов’язково вибирати для цього складні і тривалі комплекси)

• Для посилення кровообігу і підвищення тонусу м’язової тканини варто приділяти увагу масажу

Вікторія Боня зізналася. що її постійно питають – чи існує дієта Вікторії Боня? На це телеведуча заявила, що її фігура не потребує дотримання дієт. Однак у Вікторії Боня все ж є своя методика контролю ваги.

Дана дієта розрахована всього на 3 дні – в день можна з’їдати не більше 3-х білків і 3-х грейпфрутів, чергуючи їх між собою (половина грейпфрута, потім половина білка і т. д. ). Цю «їжу» варто запивати несолодким зеленим чаєм і водою без газу (без обмежень).

За словами Вікторії Боні, ефект цієї дієти укладений у властивостях грейпфрута – його багатий склад допомагає кишечнику нормально функціонувати, посилюючи перистальтику. Грейпфрут також містить органічні кислоти і ефірні масла, які стимулюють обмін речовин, виводять з організму зайву рідину і сприяють спалюванню жирів.

Серед недоліків цієї дієти Вікторія Боня виділила те, що вживати в такій кількості грейпфрути може далеко не кожен – протипоказаннями є такі захворювання, як виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки, гострий нефрит, гастрит з підвищеною кислотністю, ентерит, гепатит, коліт і холецистит. Грейпфрутовий сік дратівливо діє не тільки на нирки, а й на слизову оболонку шлунку і кишечника. І ще один момент – даної дієти краще не дотримуватися довше зазначеного терміну (3 дні) – це може привести до зворотного результату, і організм з надлишком відновить вага відразу після введення звичного меню.

Що Вікторія Боня говорить про результати цієї дієти. Дотримуючись цю дієту, можна втратити від 5 до 7 кілограмів зайвої ваги, тому періодично до неї вдаватися все ж варто (якщо є для цього передумови, і немає протипоказань).

А для тих, хто, з якихось причин, не може дотримуватися цю дієту, Вікторія Боня рекомендує робити розвантажувальні дні. наприклад, середу і п’ятницю (два дні на тиждень цілком достатньо!). У ці дні Вікторія Боня рекомендує пити побільше води і чаю і не їсти нічого, крім рослинної їжі!

  • популярний доктор

Comments are closed!