Дієта Вікторії Боні

Дієта Вікторії Боні Дієта Вікторії Боні

Популярна телеведуча і колишня учасниця реаліті-шоу «Дом-2» Вікторія Боня завжди знаходиться в прекрасній формі і в цьому їй допомагають не жорсткі дієти для схуднення, а раціональне харчування.

Рекомендації з харчування від Вікторії Боні

Щоб завжди

бути у відмінній формі Вікторія Боня дотримується декількох простих і в теж час дуже важливих правил:

– У раціон не повинні входити страви, що містять велику кількість поганого холестерину. Необхідно максимально обмежити або взагалі виключити споживання м’яса (за винятком дієтичного курячого м’яса), смажених і жирних продуктів.

– Щодня в раціон необхідно включати достатню кількість свіжих овочів і фруктів.

– З рідини Вікторія Боня радить пити тільки чисту питну або негазовану мінеральну воду, а також зелений чай без цукру і свіжі овочеві і фруктові соки.

– Щоб завжди мати красиву струнку фігуру потрібно регулярно виконувати прості фізичні вправи для схуднення.

– Для збільшення тонусу м’язової тканини і посилення кровообігу необхідно періодично приділяти час масажу.

Дієта Вікторії Боні

Багатьох жінок хвилює питання: «А чи існує дієта Вікторії Боні

Вікторія Боня каже, що не дотримується жодних дієт, але, незважаючи на всі її запевнення, до однієї з методик телеведуча час від часу все ж вдається.

Дієта Вікторії Боні розрахована на три дні, протягом яких необхідно щодня з’їдати по 3 варених курячих білка і 3 великих грейпфрута, чергуючи дані продукти між собою (половина курячого білка, потім половина грейпфрута і т. д.). Дану їжу потрібно запивати тільки негазованої мінеральної водою або неміцним зеленим чаєм без цукру (пити воду можна без обмежень).

Дія дієти Вікторії Боні

Дієта Вікторії Боні ефективна через дієтичних властивостей грейпфрута, багатий склад якого підсилює перистальтику, за рахунок чого допомагає кишечнику добре функціонувати. Грейпфрут містить велику кількість ефірних масел і органічних кислот, які чудово виводять з організму зайву рідину, стимулюють обмінні процеси і сприяють ефективному спалюванню жирів.

Недоліки дієти Вікторії Боні

Кількість грейпфрутів, яке рекомендує дієта Вікторії Боні, забороняється вживати людям, що страждають на виразкову хворобу шлунка або дванадцятипалої кишки, коліт, гепатит, гастрит з підвищеною кислотністю, холециститом і гострим нефритом. Натуральний сік грейпфрута дратівливо діє на нирки, слизову оболонку шлунку і кишечника.

Так як дієта Вікторії Боні є незбалансованою і досить жорсткою дієтою, дотримуватися її необхідно не довше зазначеного терміну (не більше 3-ох днів). Недотримання термінів може призвести до зворотного результату – після тривалого стресу організм з надлишком відновить втрачений вагу, це відбудеться відразу після введення звичного меню.

Результати дієти Вікторії Боні

Якщо Вам необхідно терміново схуднути і у Вас немає ніяких протипоказань, спробуйте дієту Вікторії Боні, за допомогою якої можна схуднути на 5-7 кг.

Результати та відгуки про дієту Вікторії Боні можна залишати в коментарях.

Дієта Вікторії Боні відноситься до категорій – популярні дієти, дієти зірок, швидкі дієти.

Comments are closed!