Дієта від метеоризму. Харчування при метеоризмі

Дієта від метеоризму. Харчування при метеоризмі. Дієта від метеоризму

Дієта від метеоризму – просте рішення делікатної проблеми.

Метеоризм, незважаючи на привабливу назву, є досить неприємною і дуже делікатною проблемою. Цим терміном прийнято називати надмірне скупчення газів в організмі. Воно супроводжується відчуттям здуття живота і відходженням газів, часто мимовільним. Погодьтеся, досить неприємне явище. У більшості випадків його причиною є неправильне харчування. Хочете вирішити цю проблему – дотримуйтеся дієти від метеоризму.

Дієта від метеоризму: чого їсти не можна

Дієта від метеоризму спрямована на дотримання двох принципів: по-перше, потрібно скоротити прийом продуктів, що провокують сильне газоутворення, по-друге, уникати одночасного вживання несумісних продуктів. Наприклад, картоплі з грибами, пікантного поєднання солодкого і солоного, а також вживання кислих фруктів як десерт. Також доведеться відмовитися від:

    Всіх видів бобових культур (як у сирому, так і в приготовленому вигляді); білокачанної капусти, а також її найближчих «сусідів»: кольоровий, кольрабі, брокколі; Сирого лука, брукви, ріпи і молока, що не пройшов термічну обробку; газованої води і напоїв, приготованих шляхом бродіння – наприклад, квасу; Виробів з дріжджового тіста.

Особливу небезпеку являє собою так звана «харчова хімія» – різноманітні продукти, багатими добавками Е-класу, ароматизаторами, ідентичними натуральним та іншими шкідливостями. Їх вживання порушує роботу практично всіх систем організму, тому від них краще відмовитися в будь-якому випадку.

У деяких випадках дієта від метеоризму може також виключати або хоча б зменшувати вживання яблук, бананів, груш, кавунів, проте в даному випадку мова йде скоріше про індивідуальну непереносимість, ніж про стійке правилі.

Дієта від метеоризму: що потрібно їсти

По набору продуктів дієта від метеоризму схожа з системою правильного харчування. Втім, це й не дивно – якщо ви хоч раз в житті цікавилися як правильно худнути. то напевно вже встигли зрозуміти, що основа краси – здоров’я. Для того щоб налагодити нормальну роботу шлунково-кишкового тракту, доведеться звернути увагу на наступне меню:

    Нежирне м’ясо і риба, приготовані на пару або відварені. Яйця, зварені некруто і круті; Бездріжджовий випічку.

Також уникайте яскравих смаків – занадто солоного, солодкого або кислого, в якості приправ використовуйте ароматні трави і натуральні природні спеції.

Нерідко метеоризм заподіює незручності гострими нападами, однак з ними теж можна досить ефективно боротися.

Швидкою допомогою при метеоризмі вважаються:

    Щіпка сушеного часнику (до речі, часник і для схуднення ефективний); Стакан свіжовичавленого картопляного соку; Кріп у свіжому вигляді або в якості настою (згадайте укропную водичку, яку призначають немовлятам).

Зверніть увагу на те, що в деяких випадках метеоризм може бути симптомом захворювань печінки, кишечника і навіть серцево-судинної системи. Якщо дієта від метеоризму не допомагає, можливо, варто пройти медичне обстеження?

  • дієта від метеоризму
  • правильне харчування при метеоризмі
  • Часник при метеоризмі

Comments are closed!