Дієта від Малишевої: 5 головних правил | Собеседнік. ру

Дієта від Малишевої: 5 головних правил | Собеседнік. ру Дієта від Малишевої: 5 головних правил

Перед сезоном відпусток майже весь слабка стать сідає на дієти. Багато пані довіряються порадами відомих теледоктора, які ті дають по ТБ. Але не завжди це приносить позитивний результат.

Вже давно шахраї намагаються

наживатися на імені Малишевої, продаючи через Інтернет нібито розроблений нею спосіб схуднення. Деякі жінки реально попадаються на вудку! Тим часом телеведуча не втомлюється застерігати їх від поспішних вкладень. І у своїх програмах дає реальні поради з харчування, які дійсно допомагають.

Отже, візьмемо на замітку 5 головних правил дієти від Малишевої!

1. Харчуватися потрібно п’ять разів на день. Однак кількість їжі не повинно бути більше однієї склянки (200 грамів) – цього цілком вистачить на 3 години (як мінімум).

2. Рекомендує Малишева і такий цікавий прийом: за 15 хвилин до прийому їжі з’їжте яблуко. Воно частково заповнить шлунок, тому решти їжі потрібно менше (насичення настане швидше). Чому яблуко? Це низькокалорійний продукт, абсолютно безпечний для фігури. Якщо не любите яблука – випийте склянку води.

3. Споживаючи натуральні соки, обов’язково розбавляйте їх наполовину – в них міститься багато цукру. І тому сік (особливо помаранчевого кольору) – дуже висококалорійний продукт.

4. Вчіться замінювати одні продукти іншими. Наприклад, пюре з картоплі – на пюре з цвітної капусти. Їх смаки дуже схожі, але в другому набагато більше корисних речовин і набагато менше калорій.

5. Не намагайтеся замінити цукор сахарозаменителями, які зараз в широкому асортименті. Вони небезпечні. Прочитайте склад: сахарин (призводить до раку сечового міхура і жовчнокам’яної хвороби), цикламат (ініціює розвиток ниркової недостатності), аспартам (небезпечний компонент, який строго заборонений дітям).

Справедливості заради відзначимо, що іноді здоровим людям можна вживати цукрозамінник, але тільки враховуючи протипоказання і побічні дії. Але інструкцій щодо застосування до цих харчовим добавкам російські виробники чомусь часто не пишуть.

Чому голод шкідливий?

Скорочувати споживання їжі – не кращий варіант в гонитві за стрункістю. У печінці при голодуванні починає синтезуватися жир, який руйнує її клітини. Так виникає стеатоз печінки (жирова дистрофія). До того ж в організмі накопичуються азотисті сполуки, які отруюють організм. Людина стає млявим, втрачає працездатність, шкіра стає блідою.

PS Не чекайте, що, враховуючи дані рекомендації, ваші сантиметри миттєво почнуть танути. Схуднення – процес поступовий. Потрібно набратися терпіння і сил. Але щоб прискорити результат, не забувайте про фізичні вправи. Наприклад, щодня ходите швидким кроком протягом 40 хвилин. Це нескладно – але ефективно!

Читайте також

Comments are closed!