Дієта від безпліддя | Я – молода мама

Дієта від безпліддя | Я – молода мама Дієта від безпліддя

Виявляється, правильне харчування може не тільки поліпшити здоров’я і життя в багатьох сферах. Виявляється, для жінок, які не можуть завагітніти, існує спеціальна дієта від безпліддя. Дотримуючись нижчеописаній системи живлення, ви істотно підвищите

свої шанси завагітніти.

Наведені нижче рекомендації засновані на принципах традиційної китайської медицини і узгоджені з новітніми медичними дослідженнями. Нагадуємо, що дана стаття покликана розширити ваш кругозір, а проходження викладеним рекомендаціям допускається лише за умови схвалення лікуючого лікаря!

Традиційна китайська медицина акцентує увагу на рівновазі. І коли тіло жінки знаходиться в рівновазі, вагітність як природний стан настає ніби сама по собі.

Рекомендації з відновлення фертильності: дієта від безпліддя 1. Вживайте дієтичні продукти

У вашому раціоні повинні влаштуватися продукти з мінімальною тепловою обробкою з метою забезпечення максимального збереження поживних речовин, клітковини, ферментів, антиоксидантів і смакових якостей без використання штучних ароматизаторів, барвників, консервантів, підсолоджувачів і транс-жирів.

2. Увага на «повільні» вуглеводи

Повільними називають вуглеводи, які неквапливо засвоюються, викликаючи тим самим уповільнення і поступовість підвищення рівня цукру в крові після трапези. Повільні вуглеводи шукайте в бобах, горосі, сочевиці, цільних зернах (коричневому рисі, ячмені, просі, лебеді) і овочах.

Повільні вуглеводи мінімізують опір інсуліну, регулюють рівень цукру в крові, спсобствуют відновленню фертильності і запобігають гестаційний діабет. Уникайте білих вуглеводів – білу муку, білі макарони, білий рис, білий картопля і білий хліб.

3. Їжте їжу на основі рослинних продуктів

Дотримуйтеся дієти від безпліддя на основі рослинних продуктів. Це ті, що володіють високим вмістом клітковини і антиоксидного дією – фрукти та овочі, бобові, горіхи, насіння, цільні зерна. Така заснована на рослинній їжі дієта призводить до зміцнення здоров’я в цілому, є відмінною профілактикою захворювань і довголіття.

4. Вживайте продукти-антиоксиданти

У дієті від безпліддя передбачено значне вживання продуктів-антиоксидантів. Фрукти, овочі, трави, спеції ліквідують окислювальні процеси і клітинні порушення, пов’язані зі зниженням здатності до дітородіння.

5. Вживайте здорові жири; уникайте транс-жирів

Вживання здорових жирів сприяє призупинення запальних процесів і покращує гормональний фон. Здорові жири – це коксове масло, горіхи, насіння, авокадо, маслини, сире оливкова олія, а також жири, що містяться в морській рибі.

Транс-жири, як правило, містяться в приготованих в пекарнях хлібобулочних виробах, смажених стравах, закусках в кафе і ресторанах. Вони порушують нормальну овуляцію.

6. Їжте тільки високоякісні молочні продукти

Вживання щодня в невеликих кількостях НЕ знежирених молочних продуктів, таких, як йогурти з живими культурами. кефір, козячий сир показано для відновлення фертильності.

7. Їжте уважно

Заспокойтеся і зосередьтеся на процесі їжі – в дієті від безпліддя це дуже важливо. Виділіть собі час для трапези, коли ви зосереджені і можете не відволікатися. Уважність при їжі допомагає зменшити стрес, знизити рівень цукру в крові і кров’яний тиск, відчуття тривоги і депресії.

8. Їжте для балансу

Усі проблеми зі здоров’ям засновані на дисбалансі в організмі. Це може бути надлишок або нестача одного з життєво важливих речовин або блокування потоку енергії в одному з органів або систем організму. Ваш лікар-натуропат допоможе визначити, де саме таїться витік дисбалансу і дати вам рекомендації, які продукти слід вживати для здобуття балансу (наприклад, продукти для посилення інь).

9. При необхідності приймайте добавки та вітаміни

Добавки можуть використовуватися для посилення ефекту здорової дієти від безпліддя, але не повинні використовуватися як замінник здорової, збалансованої їжі. Пренатальні полівітаміни з залізом, кальцієм, антиоксидантами, пробіотиками, риб’ячим жиром і ін можуть бути використані для відновлення фертильності і підтримки здоров’я матері і дитини під час вагітності.

Доктор Ліза Уотсон . член Канадської асоціації лікарів-натуропатів

© 2011, Я – молода мама. Всі права захищені. У разі повного або часткового використання матеріалів сайту активне посилання на джерело обов’язкове.

  • відновлення фертильності

Comments are closed!