Дієта Валерії: меню, відгуки, результати | Нові дієти

Дієта Валерії: меню, відгуки, результати | Нові дієти Дієта Валерії

Витонченою і стильною співачці Валерії, незважаючи на вік і народження дітей, вдалося зберегти чудову фігуру. Строгих дієт співачка не дотримується, але у неї існують свої власні, відпрацьовані роками правила і принципи харчування, про які ми вам зараз і розповімо.

Основні життєві правила співачки

Виглядати неперевершено співачці допомагають такі життєві правила:

    Оптимістичний погляд на життя. Обов’язкове виключення всіх шкідливих звичок. Помірність в харчуванні. Активна життєва позиція.

На думку співачки, занадто жорсткі обмеження лише ускладнюють підтримка ідеального ваги. Гастролюючи по всій країні, Валерія іноді дозволяє собі розслабитися і не турбуватися про декілька зайвих кілограмах.

Принципи харчування Валерії

Валерія – стійка прихильниця принципів роздільного харчування. Для підтримки фігури в ідеальній формі вона часто може відмовитися від вечері, а іноді і замість сніданку сходити в тренажерний зал.

Співачка не дуже-то шанує солодощі і м’ясо, що, звичайно ж, тільки позитивним чином позначається на її фігурі. Крім того, Валерія дуже любить зернистий нежирний сир, який є корисним дієтичним продуктом.

Всім, хто хоче схуднути, співачка радить відмовитися від пізніх вечерь. Краще замість цього раніше лягти спати і, таким чином, забути про почуття голоду.

Дієтичне меню Валерії

Іноді Валерія все ж дотримується дієт. от тільки вибирає вона виключно методики, розроблені професіоналами своєї справи.

Загалом, будь-яка дієта співачки грунтується на принципах роздільного харчування.

Отже, розглянемо докладніше кілька варіантів дієтичного меню Валерії:

Дієта Валерії. Варіант № 1

Необхідно виключити зі свого щоденного меню такі продукти, як кава, алкоголь, різні газовані напої, будь-які соуси, цукор і всі продукти, в яких він міститься, а також всі борошняні вироби, включаючи хліб і макарони.

Дозволяється їсти будь-які фрукти і овочі, нежирне м’ясо (яловичина, птиця) і рибу, будь-які морепродукти та крупи.

Необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

    Випивати в день мінімум 2,5 л. рідини (краще всього – звичайної води). Перед їжею обов’язково випивати 1 стакан мінеральної води без газу. Щотижня влаштовувати розвантажувальний день (бажано – на кефірі). Харчуватися маленькими порціями і мінімум 5 разів на день. Виключити м’ясо в обідній прийом їжі. На сніданок і вечерю можна їсти відварене м’ясо або м’ясо, приготоване на пару. Одна порція їжі повинна становити для жінки 250 грамів, для чоловіка – 300 грамів. І ні грамом більше! Вуглеводну і білкову їжу поєднувати не можна.

Дієта Валерії. Варіант № 2

Другий варіант дієти від Валерії – це сувора і жорстка монодієта, розрахована на 9 днів. Дотримуючись такої дієти, можна вживати тільки овочі, м’ясо і рис. Цієї дієти з успіхом дотримуються багато вітчизняних зірок, серед яких найбільш відома Таїсія Повалій.

Якщо ви хочете завжди бути у формі, обов’язково скористайтеся рекомендаціями витонченої співачки Валерії та подкорректируйте відповідно до них своє харчування.

Рейтинг статті: (голосів – 2 . середня оцінка: 5,00 з 5)

Comments are closed!