Дієта Усама Хамді – яєчна, сирна, відгуки

Дієта Усама Хамді – яєчна, сирна, відгуки Дієта Усама Хамді

Дана дієта розроблена лікарем ендокринологом Усамою Хамді. В основі системи живлення лежить знання хімічних реакцій, що відбуваються в організмі. Дієта розрахована на 28 днів. Ефективність дієти Усама

Хамді особливо велика у тих, чия вага більше 100 кілограм . У цьому випадку за місяць може бути втрачено до 28 кілограмів. Якщо ваша вага ближче до нормальних значень, то результат буде менш значним. Дієта професора Усама Хамді володіє декількома суттєвими плюсами: вона легко переноситься, не створює дефіциту мікроелементів і вітамінів. Не рекомендується дана система тим, хто має хронічну патологію шлунково-кишкового тракту. При наявності будь-якої патології (хвороби серця, нирок) бажано перед початком дієти проконсультуватися з лікарем.

Отже, давайте розглянемо основні принципи дієти Усама Хамді. Система харчування передбачає суворе дотримання щоденне меню: не можна збільшувати обсяг порцій, не можна міняти місцями страви з різних прийомів їжі, за добу треба випивати більше 2 літрів води, рослинний і тваринний жир (будь-яке масло) повністю виключити з раціону. Якщо так вийшло, що ви порушили дієту Усама Хамді, то доведеться починати знову з першого дня системи. Під час приготування їжі можна використовувати сіль, перець, часник. Іноді можна дозволити собі мінеральну воду або дієтичний лимонад. Якщо ви відчуваєте сильний голод, то в проміжках між сніданком, обідом і вечерею можна з’їсти додатково морква, огірки або листя салату. Взагалі, овочі можна використовувати все, крім картоплі. З фруктів не можна банани, виноград, сухофрукти (у тому числі родзинки, курагу, фініки, інжир). Там, де в меню не зазначено обсяг продукту, з’їсти можна стільки, скільки вам знадобиться для повного насичення.

Існує дві модифікації дієти професора Усама Хамді: яєчна і сирна . І та, і інша володіють всіма плюсами і мінусами даної системи харчування.

Сирна дієта Усама Хамді

Меню першого тижня включає на сніданок кожен день 200 грам знежиреного сиру і один фрукт на вибір. Ви можете використовувати яблуко, грушу, ківі, апельсин, мандарин та інші плоди.

В понеділок на обід передбачається один вид фруктів на ваш вибір в будь-якій кількості; на вечерю тільки нежирне смажене м’ясо (крім баранини).

У вівторок на обід з’їжте смажену або варену курку без шкіри; на вечерю рибу, тост, один апельсин або грейпфрут, салат (огірок, помідор, перець, морква, листя салату).

У середу треба на обід використовувати помідори, тост, будь знежирений сир (до 15-17% жирності); на вечерю нежирне м’ясо, крім баранини.

В четвер використовуйте в їжу на обід один вид фруктів у будь-якій кількості; на вечерю – нежирне смажене м’ясо і листя салату.

У п’ятницю на обід візьміть варені овочі і 200 грам знежиреного сиру (або 2 яйця); на вечерю – апельсин або грейпфрут, листя салату, смажену рибу (або креветки).

У суботу на обід передбачається будь-який вид фруктів у бажаному кількості; на вечерю – смажене нежирне м’ясо і листя салату.

В неділю з’їжте на обід курку, помідори, апельсин або грейпфрут, варені овочі; на вечерю – тільки варені овочі.

Під час другого тижня сирною дієти Усами Хамді сніданок такий же, як і на початку дієти (200 грам сиру і один фрукт).

В понеділок на обід 200 грам сиру і овочі в лобом кількості, на вечерю – смажена риба, салатні листя, цитрусовий фрукт (апельсин або грейпфрут).

У вівторок з’їжте на обід нежирне м’ясо і листя салату, а на вечерю – сир і фрукти в будь-якій кількості.

У середу другого тижня дієти використовуйте на обід огірки і смажене нежирне м’ясо (крім баранини); на вечерю – те ж саме, що й напередодні.

В четвер на обід треба з’їсти знежирений сир або сир, варені овочі; на вечерю – салатні листя, смажене м’ясо або рибу.

п’ятницю другого тижня містить в меню на обід смажену рибу чи креветки, а на вечерю – сир і фрукти.

У суботу візьміть на обід смажене м’ясо, помідори, цитрусовий фрукт (апельсин або грейпфрут).

В неділю можна з’їсти і на обід і на вечерю курку, помідори, цитрус.

Третій тиждень передбачає велику свободу – продукти можна самостійно розділити на обід і вечерю за власним розсудом.

В понеділок протягом усього дня їжте тільки фрукти, але в будь-якій кількості.

У вівторок використовуйте будь варені овочі і листя салату.

У середу можна їсти і варені овочі, листя салату і будь-які фрукти.

В четвер можна їсти смажену рибу і варені овочі.

В п’ятницю протягом усього дня використовуйте в їжу нежирне м’ясо або курку і варені овочі.

Меню суботи та неділі припускає використання тільки одного виду фруктів, але в будь-якій кількості і в будь-який час.

На четвертому тижні дієти професора Усама Хамді теж треба самостійно розподіляти продукти на день . не змінюючи їх список і кількість.

В понеділок четвертого тижня візьміть чверть вареної курки або чотири шматочки нежирного м’яса, три помідори, чотири огірка, банку консервованого тунця або 200 грам вареної риби, один тост, один цитрус (апельсин або грейпфрут).

У вівторок можна з’їсти 500 грам нежирного смаженого м’яса, три помідори, чотири огірка, тост, один фрукт.

У середу візьміть 400 грам знежиреного сиру, варені овочі (одна порція), два помідори, два огірки, тост, фрукти.

В четвер можна з’їсти половину курки, два помідори, два огірки, тост, цитрус і ще один будь-який фрукт (краще яблуко або грушу).

У п’ятницю треба обмежитися двома вареними яйцями, трьома помідорами, листям салату і апельсином (або грейпфрутом).

суботу передбачає дві грудки вареної курки, 125 грам знежиреного сиру або сиру, тост, два помідори, два огірки, один цитрусовий фрукт і кисле молоко.

В неділю четвертого тижня з’їжте 400 грам сиру, банку консервованого тунця без масла, порцію варених овочів, два помідори, два огірки, тост.

Яєчна дієта Усама Хамді

Яєчний варіант дієти професора Усама Хамді підійде тим, хто не дуже любить сир . Якщо Ви віддаєте перевагу яйця, то в сирному варіанті замініть всі порції сиру (200 грам) на два варені яйця (в основному в меню сніданку перших двох тижнів). Отримана модифікація влаштує багатьох. Перевага яєчної дієти Усама Хамді в трохи більшому почутті ситості. Водночас, сирний варіант за умови використання знежиреного сиру вважається менш атерогенним, тобто менш підвищує рівень холестерину крові та ризику серцево-судинних захворювань.

Харчування після чотирьох тижнів дієти Усама Хамді

Переходити до свого звичайного раціону треба поступово. Обмежте солодке, борошняне, жирне. Використовуйте велику кількість овочів і фруктів, не переїдайте у вечірні години. Це допоможе закріпити результат надовго.

Якщо ідеальний вагу за місяць дієти не досягнуть, то її можна пролонгувати на два тижні, повторивши спочатку меню першого, а потім четвертого тижня.

Відгуки про дієту Усама Хамді

Відгуки про результати дієти професора Усама Хамді частіше позитивні . І дієтологи, і пацієнти задоволені високою результативністю цієї системи харчування. У негативних відгуках про дієту Усама Хамді відзначається погане самопочуття в перший тиждень дієти.

  • приготування блюд від від Усама Хамді
  • дієта на дві неділі
  • Сирно яєчна дієта
  • Чи можна їсти жарину рибу на дієті?
  • яєчна дієта дві неділі

Comments are closed!

_0.32MB/0.01864 sec