Дієта Усама Хамді, відгуки, меню, різновиди | SlimSecret

Дієта Усама Хамді, відгуки, меню, різновиди | SlimSecret Дієта Усама Хамді

Зайві кілограми – це не тільки неестетично, а й шкідливо для здоров’я. Рішенням цієї проблеми може стати дієта. Однак не кожна з них здатна дати відчутний результат

на довгий термін. Безумовним лідером, що дає відмінні результати, може вважатися дієта Усама Хамді.

Переваги дієти

Головна її перевага в тому, що всього за 4 тижні можна скинути до 20 кілограмів без виснажливого голоду.

Описувана дієта позитивно впливає на організм, тому що її правилами не передбачена різка втрата ваги, а процес схуднення відбувається поступово без побічних ефектів. Застосувати цю дієту може кожна людина без вікових обмежень. Виняток становлять лише люди, які страждають складними хронічними хворобами.

Однак для того, що б досягти хороших результатів, правила дієти Усама Хамді повинні строго виконуватися. Головний принцип даної дієти – не зниження кількості споживаних калорій, а налагодження роботи всього організму за допомогою продуктів харчування.

Рекомендації по дієті

Автор дієти – професор Усама Хамді допомогла скинути зайві кілограми багатьом жінкам по всьому світу, розробивши особливе меню. Варто нагадати, що результат дієти безпосередньо залежить від чіткого виконання правил і проходження рекомендаціям.

Отже, основними продуктами у вашому раціоні повинні стати: овочі, фрукти, молочні вироби, варені яйця і нежирне м’ясо. Готувати страви необхідно без використання масел, спецій і навіть солі і цукру. Однак рідини під час дієти має споживатися багато; упор краще робити на негазовану воду та чаї на травах.

Яєчна дієта Усама Хамді на 4 тижня

Її тривалість становить 4 тижні, причому на кожну тиждень своє меню. У перший день дієти в їжу вживаються фрукти, варені овочі і м’ясо. В інші дні першого тижня розклад такий:

    Затврак – 2 варених яйця Обід – куряче м’ясо, сир, хліб Вечеря – варені овочі і м’ясо

Сніданок на другому тижні залишається таким же. В обід можна практично все з основного списку, на вечерю – салат і варені яйця.

Перший день третього тижня – фруктовий, другий – овочевий, третій – змішаний, четвертий – рибний, плями – м’ясний, вихідні – один вид фруктів щодня.

Сенс раціону четвертого тижня – споживати конкретний обсяг продуктів в будь-яке відповідне для нас час.

Сирна дієта дієта Усама Хамді

Сирна дієта трохи простіше яєчної. На сніданок в перші два тижні слід вживати знежирений сир і трохи фруктів. На обід – тільки фрукти. На вечерю – м’ясо або риба з салатом. Решта тижня збігаються з перших дієтою, тільки замість яєць слід вживати сир.

Звичайно, сімейним людям складніше дотримуватися цієї дієти, адже готувати необхідно для себе окремо. Проте враховуючи відгуки про дієту Усама Хамді, можна зробити висновок, що всі труднощі нічого не варті у порівнянні з тим, яких результатів ви досягнете після 4 тижнів.

Можлива Вам будуть цікаво прочитати:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00840 sec