Дієта Усама Хамді – до 30 кг за місяць!

Дієта Усама Хамді – до 30 кг за місяць! Дієта Усама Хамді – до 30 кг за місяць!

Дієта професора Усама Хамді передбачає дотримання досить суворого, але в теж час досить збалансованого режиму харчування. Вона заснована на проходженні природних хімічних реакцій в організмі, і її меню продумано так, щоб схуднення

йшло поступово, а його результати збереглися надовго.

Результати дієти Усама Хамді

Дієта Усама Хамді розрахована на чотири тижні, за які можна скинути від 20 до 30 кг. При цьому, якщо ви строго дотримували меню і не проводили заміни будь-яких продуктів, то втрачена вага не повертається.

Рекомендації з харчування

Під час дієти професора Усами Хамді можна без обмежень пити воду і мінеральні чаї, зрідка дозволяється чай, каву або дієтична газована вода. Для придушення виникає почуття голоду протягом дня допускається з’їсти огірок, морква або листок салату. Однак це можна зробити строго після 2 годин після основного прийому їжі. Варити овочі необхідно на воді, при цьому можна додавати сіль, перець, часник, цибулю. Забороняється готувати страви з використанням масла або жиру. З фруктів при схудненні з цієї дієтичної програмі забороняється їсти інжир, виноград, фініки, банани і манго, з овочів – картопля.

Під час дієти Усама Хамді не потрібно вживати ніяких вітамінно-мінеральних комплексів, так як її меню збалансовано і містить все, що необхідно організму.

Меню дієти професора Усами Хамді Перший тиждень

Всі дні першого тижня в якості першого прийому їжі можна їсти половину апельсина або грейпфрута з двома відвареними яйцями.

  У понеділок на обід дозволяється з’їсти фрукти в будь-якій кількості, на вечерю – будь нежирне м’ясо, крім баранини. У вівторок на обід їжте варену курку без шкірки, а на вечерю приготуйте 2 відварених яйця, апельсин і овочевий салат без масла. У середу на обід можна з’їсти сир, помідори і невеликий шматок хліба, на вечерю – нежирне м’ясо або котлети. У четвер на обід – фрукти, на вечерю – нежирне м’ясо і салат. У п’ятницю на обід – 2 яйця круто і варені овочі, на вечерю – риба або креветки з салатом і одним грейпфрутом. У суботу обід складається з дозволених фруктів, за вечерею з’їжте нежирне м’ясо і салат. У неділю необхідно приготувати на обід варену курку без шкірки, помідори, варені овочі або грейпфрут, на вечерю з’їсти будь-які варені овочі.

Другий тиждень

Всі дні на сніданок їжте те ж, що і в перший тиждень.

  У понеділок ваш обід повинен складатися з двох варених яєць з салатом, на вечерю теж 2 яйця і грейпфрут. У вівторок на обід зробіть нежирне м’ясо з салатом, на вечерю можна 2 варених яйця плюс апельсин або грейпфрут. У середу на обід допускається смажене м’ясо з огірками, а вечеря повинна складатися з 2 варених яєць і грейпфрута. У четвер на обід – сир, 2 яйця і варені овочі, вечеря – 2 яйця. У п’ятницю на обід зваріть рибу чи креветки, на вечерю – пара яєць. У суботу на обід – м’ясо, помідори і грейпфрут, вечеря – фруктовий салат. У неділю на обід – варена курка без шкіри, салат з помідорів і апельсин, на вечерю з’їжте те ж, що і на обід.

Третій тиждень

  понеділок – фруктовий, тому в цей день їжте фрукти в будь-якій кількості. вівторок – овочевий, дозволяється весь день вживати варені овочі або овочеві салати. середу – фруктовий та овочевий день, тому можна в будь-якій кількості їсти овочі та фрукти. четвер – рибний, допускається є в будь-якій кількості рибу чи креветки. п’ятницю – м’ясний день, можна їсти курку, а як гарнір – варені овочі. суботу і неділю – виберіть один з дозволених фруктів і їжте його без обмежень у ці дні.

Четвертий тиждень

У четверту тиждень на кожен день передбачені певні продукти. Їх можна їсти рівними порціями протягом дня, час прийому їжі не обмежена.

  У понеділок можна з’їсти чверть тушки курки або 4 скибочки м’яса розміром з долоню, 4 огірки, 3 помідори, банку консервованого тунця, шматочок хліба, апельсин або грейпфрут. У вівторок допускається з’їсти 2 шматка смаженого м’яса загальною вагою не більше 500 гр, 2 помідори, 4 огірки, шматок хліба, 1 будь-який фрукт з дозволених. У середу дозволяється з’їсти один шматочок сиру, 200 гр відварених овочів, шматок хліба, пару огірків і помідорів, один апельсин або грейпфрут. У четвер – половина тушки смаженої або вареної курки, пару помідорів і огірків, шматок хліба, один апельсин або грейпфрут. У п’ятницю – пара варених яєць, 3 помідори, апельсин. У суботу можна відварити 2 курячі грудки, з’їсти 125 гр сиру або бринзи, шматок хліба, апельсин або грейпфрут. У неділю дозволяється з’їсти столову ложку сиру, банку тунця, пару огірків і помідорів, 200 грам овочів, шматок хліба, апельсин або грейпфрут.

Протипоказання по дієті Усама Хамді

Таку дієтичну програму не можна використовувати за наявності хронічних захворювань травної системи.

Відео про найшвидшу дієті в світі 🙂

 • що приготувати на обід в неділю
 • Чи можна вечеряти яйцями?
 • що можна приготувати на вечерю не жирне
 • Що приготувати в неділю на обід

Comments are closed!

_0.31MB/0.00980 sec