Дієта улюблена відгуки, за 7 днів йде до 10 кг без повернення очищається організм відгуки | Схуднення

Дієта улюблена відгуки, за 7 днів йде до 10 кг без повернення очищається організм відгуки | Схуднення Дієта улюблена відгуки. за 7 днів йде до 10 кг без повернення очищається організм відгуки

Дієта улюблена – один з нових методів для схуднення, судячи з відгуків дуже ефективна.

Ми сьогодні вас познайомимо з деякими аспектами цієї дієти, і ви зможете з її допомогою легко позбавлятися від зайвих кілограмів. Але тільки будьте готові, що ця дієта – не найпростіша, вам доведеться грунтовно підготувати свій організм до такого навантаження.

1. Дієта улюблена за 7 днів йде до 10 кг без повернення очищається організм відгуки

Для початку варто спробувати перший варіант цієї дієти, полегшений – так ви зможете зрозуміти, витримайте випробування чи ні. Так що починайте саме зі щадного методу.

В цілому, дієта улюблена відгуки залишає тільки позитивні, так що ви можете їй спробувати.

Вам доведеться витримати досить сувору дієту в перебігу семи днів, і за цей час ви зможете не тільки втратити зайву вагу, але і почистити свій організм від шлаків, токсинів та іншого баласту, що засмічує нашу кров. Звичайна втрата ваги для цієї дієти – 10 кілограм за сім днів.

Перший день дієти – питною. Ви можете цілу добу пити все, що ваша душа забажає. Сюди можна включати і бульйони.

Другий день – це овочі, в перебігу доби ви можете їсти салати зі свіжих овочів. Було б непогано в кожен салат додати більшу частину капусти білокачанної – це визнаний сжигателя жиру і калорій.

Третій день – знову питної.

На четверту добу улюбленої дієти ви можете їсти фрукти. Купіть собі більше грейпфрутів, вони не дозволять жиру засвоюватися у вашому організмі і допомагають схуднути.

На п’ятий день дієти улюблена пропонує нам білкову їжу. Варіть собі курячу грудку і яйця. Також можете себе побалувати натуральним знежиреним йогуртом.

На шостий день ви знову тільки п’єте рідину.

Сьомий день дієти – це, власне, вихід з неї. Що стосується меню, то ви можете зварити себе два яйця на сніданок і запити їх чаєм. На полуденок виберіть будь-який фрукт. Обід – найлегший супчик з рисом або гречаною крупою. Годині о п’ятій можна з’їсти ще один фрукт. Вечеряєте овочевим легким салатом з невеликою кількістю рослинної олії.

Дієта дуже улюблена мною і за 7 днів йде до 10 кг відгуки.

Також ви можете спробувати дієту улюблену, розраховану на 12 днів.

За цей час ви зможете скинути від 8 до 14 кіло, все залежить від того, наскільки активним є ваш спосіб життя, і який у вас обмін речовин.

Перший третій день ви п’єте один лише кефір, абсолютно не обмежуючи себе в кількості.

Четвертий – шостий день – їсте одні лише яблука, знову себе не обмежуючи.

Сьомий дев’ятий день – варена курка без шкіри.

10-12 дні ви п’єте червоне вино і заїдає його сиром – на один келих вина 30 грам сиру.

Ця улюблена дієта відгуки заслужила тільки позитивні, тому що мінімальний результат – це виска в п’ять кілограм. Головне, витримати досить сувору методику в перебігу тижня. Якщо ви помітите погіршення самопочуття або ж загостряться захворювання, дієту доведеться обов’язково кинути. Що стосується повтору, то можна повернуться до цієї дієти через місяці три.

Ви зможете завдяки цій дієті втратити від п’яти до восьми кілограм. Головне правило – не замінювати продукти, приписані улюбленої дієтою. І пам’ятайте – сидячи на улюбленій дієті, ви можете пити скільки завгодно води.

Сидевшие на цій дієті оставте пожалууйста свої відгуки. це багатьом буде корисно.

  • 7днів 10 кг
  • Диета без повернення кг

Comments are closed!

_0.31MB/0.00764 sec