Дієта Трейсі Андерсон. Худнемо як Мадонна і Гвінет Пелтроу

Дієта Трейсі Андерсон. Худнемо як Мадонна і Гвінет Пелтроу Дієта Трейсі Андерсон. Худнемо як Мадонна і Гвінет Пелтроу

Ми звикли, що голлівудські зірки виглядають карколомно – здоровий колір обличчя, відсутність зморшок, але що найголовніше – ідеальна фігура. Адже, подивившись

на Мадонну, ніколи не подумаєш, що їй вже 52 роки. Її формам позаздрить будь-яка молода дівчина. А як швидко і ефективно після пологів схудла американська актриса Гвінет Пелтроу! Виявляється, в цій нелегкій справі голлівудським красуням допомагає їх особистий тренер – Трейсі Андерсон. Саме вона “виліплює” зі своїх клієнток жінок з тілами танцівниць і моделей. Відома у світських колах, Трейсі обіцяє вражаючий результат вже через 3 тижні .

Сама Трейсі свого часу була балериною і танцівницею. Але, після пологів набрала аж 20 кг, що достатньо багато для такого роду професії. Щоб максимально швидко прийти у форму, дівчина почала експериментувати з щоденним харчуванням і фізичними навантаженнями так, щоб у неї ще залишався час на дитину. При цьому, відмовлятися від улюблених продуктів Трейсі не збиралася. Результат не змусив себе чекати, і перша пробна дієта виправдала надії. Незабаром таким “розпорядком дня” зацікавилися багато голлівудських зірок – адже саме їм потрібні максимальні показники за мінімальну кількість часу. Таким чином, постійними клієнтками Трейсі стали дві діви голлівудського небосхилу – Мадонна і Гвінет. Правда, навіть їм бойова тренер поблажок не робить, оскільки головне її вимога – щоденна робота не тільки над меню, а й над тілом.

Щоденне харчування

Щоденне меню в рамках такої дієти включає 1000-1200 калорій. При цьому, в ролі основних джерело вітамінів і енергії виступають нежирні сорти м’яса і риби, ягоди, зелені овочі та яйця. Як не дивно, інші овочеві плоди (особливо різнокольорові) і фрукти неприпустимі під час такого харчування. На думку тренера, ці продукти містять занадто багато фруктози і глюкози. Дозволяється вживати тільки оливкова або гарбузова олія, так як вони є поліненасиченими рослинними джерелами жиру. Вуглеводи надходять в організм через різноманітні крупи і коричневий сорт рису, при цьому, категорично заборонено їсти пшеничний хліб, макарони і борошняні продукти.

Також доведеться відмовитися від фастфудів, консервантів, штучних добавок, соусів, алкоголю і навіть каву. Крім того, бажано виключити з раціону молоко та молочні продукти, замінивши їх на соєві. Одна з головних вимог Трейсі – пити приблизно 1,5-3 літра води на добу. Рідина допоможе відновитися після щоденних вправ і швидше виведе залишки їжі. Нарешті, ще одне правило – їсти приблизно 5 разів на день, оскільки через навантажень організм може не витримати без вітамінів і мінералів. У проміжках між прийомами їжі можна поповнювати запас енергії соками-фреш.

Фізичні навантаження

Фізичні вправи при дієті Трейсі Андерсон відіграють таку ж важливу роль, як і правильне харчування. Саме тому, згідно з правилами, займатися необхідно 6 разів на тиждень приблизно по 30-60 хвилин. Звичайно ж, чим більше часу йде на заняття, тим краще буде результат. Правда, кінцевий підсумок залежить ще й від настрою, тому знущатися і змушувати себе не слід. Програма поєднує в собі елементи балету, фітнесу і кардіонагрузок.

Перша порада, яку дає тренер – потрібно підібрати кілька улюблених рухливих треків, які послужать “фонограмою” для занять. Перша частина вправ займає близько 20-30 хвилин, що дорівнює 6-7 треках. З кожною піснею стоїть намагатися змінювати вид кардіонагрзукі – біг, стрибки на місці і з скакалкою, по можливості, велотренажер. Чим різноманітніше буде така “програма”, тим ефективніше результат.

Відразу після курсу кардионагрузки необхідно приступити до роботи над пресом. Сюди входить 50-60 повторних вправ для нижнього і верхнього пресу, для косих м’язів живота з кожного боку, а також 50-60 повторів для формування ніг і рук. Для цього потрібно мати в своєму арсеналі гантелі вагою в 1,5 кг – Трейсі рекомендує піднімати їх вгору до положення букви V, фіксувати руки на 30 сек, а потім повільно опускати. Для ніг у спеціалістки є особливе вправу. Необхідно поставити п’яти разом, а носки нарізно (в ідеалі, п’яти повинні бути паралельні один одному), і в такому положенні присідати.

Всі ці нюанси і складають легендарну дієту Трейсі Андерсон. На її думку, регулярні вправи кожні 6 днів просто змусять кожну дівчину бути стрункою і підтримувати форму.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00413 sec