ДІЄТА Тонка талія

ДІЄТА Тонка талія Ефективні дієти «Тонка талія» і молода постать від Софі Марсо

Зовсім недавно, відома французька кіноактриса Софі Марсо відсвяткувала свій ювілей. Їй виповнилося 45 років. Але дивлячись на її фігуру, схожу на фігуру 20-річної дівчини насилу віриться очам – як таке можливо? Виявляється, для підтримки своєї форми актриса досить давно застосовує французьку дієту «Тонка талія». Про це вона повідала одному з відомих французьких журналів.

«У всьому винна дієта», – стверджує актриса. Назва «Тонка талія» дієті актриса придумала сама, так як вже не раз заявляла, що саме їй вона зобов’язана збереженням своєї фігури. А тонка і витончена талія актриси дійсно викликає захоплення! Давайте ближче розглянемо це чудо-дієту і дізнаємося, що допомагає відомої кіно-діві тримати себе в такій чудовій формі вже багато років.

В обід: Варений рис, 1 тарілка, 1 без цукру чашка вже зеленого чаю.

На сніданок: Сік апельсиновий, 1 стакан, хлібці зернові, не більше трьох штук.

На обід: 1 тарілка відвареної капусти брокколі, склянку чистої води.

Вечеря: Відварене куряче філе, 100 гр. фруктовий сік один стакан на вибір.

На сніданок: Свіжі фрукти за вибором 3 шт. зелений чай одна чашка без цукру.

На обід: тарілка салату з 3 будь-яких на ваш вибір овочів.

На вечерю: яблука в кількості 2-х штук запити стаканом чистої води з додаванням однієї чайної ложки лимонного соку.

неділю .

Цього дня вибирається меню будь-якого дня з шести попередніх.

Знаменита актриса говорить, що всього тиждень, витримана на цій дієті, і після вона може харчуватися, як забажає! Як тут не повірити, дивлячись на її дивну фігурку! Адже всім відомо, що Софі не любить спорт, а тому своєю практично ідеальною фігурою ця струнка француженка зобов’язана саме систематичним дієт. За тиждень, проведений на своїй дієті «Тонка талія», актриса втрачає близько 5-6 кілограм. Це відмінний результат, особливо якщо врахувати, що Софі, і так не відрізняється повною фігурою. Судячи з усього людина вага якого становить 60-65 кг. Може скинути за тиждень близько 7-8 кг. При цьому, результуючий вага, після дієти можна трактувати, як стабільний. Тобто протягом наступних 10-12 днів після застосування даної дієти ви не будете набирати скинуті кілограми. Погодьтеся, це важлива складова будь, достатньо ефективною в плані скидання ваги, дієти.

Софі Марсо зізналася, що їй вдається скинути до 5 кг. всього за один тиждень проведену на своїй дитя.

Переваги дієти «Тонка талія»

Перше . що необхідно відзначити це той факт, що меню даної дієти повністю керується засадами правильного і збалансованого харчування. У меню «тонкої талії» присутні всі необхідні для цього складові: м’ясо, курятина, риба, фрукти і овочі. Так само, присутні такі необхідні в будь-якому раціоні кисломолочні та молочні продукти. Застосовуючи таку дієту, можна не побоюватися завдати шкоди здоров’ю, і тому її можна застосовувати для схуднення так часто і тривало, як вам це необхідно. Дана дієта за складом меню нагадує раціон дієти «Кросворд», в якому так само присутній різноманітність продуктів.

Друге . це право вашого вибору.

Не можна не помітити, що в меню «Тонкою талії» часто фігурують слова «будь-які фрукти» або «будь-які овочі». Ці фрази вселяють упевненість в тому, що дієта не викличе алергічних реакцій організму і не змушує їсти сидить на дієті людини є те, що йому не подобається. У багатьох дієтах, які є досить ефективними, обов’язково присутні цитрусові фрукти, досить часто – грейпфрути. Але, даний фрукт є неприйнятним для досить великої кількості худнуть людей через свої смакових уподобань. Крім цього, грейпфрут може викликати сильну алергічну реакцію у людей прагнуть знизити свою вагу. Коли ваше обличчя перетворитися на надувну кульку, то вас явно перестане хвилювати питання, на скільки кілограм ви схудли. Тому, з медичної точки зору, всі дієти, які залишають за худне право вибору, продуктів її меню, найбільш безпечні для здоров’я. Наприклад, дієта «Фруктова Азбука» має на увазі самостійний вибір фруктів для харчування, які схожі по своїй дії на надлишкову вагу.

третє . це велика різноманітність продуктів.

З практики відомо, що багато худнуть посидівши якийсь час на вбогому меню тієї дієти, яку вони обрали, або зриваються і порушують режим харчування, або переходять на дієти з не таким жорстким раціоном, мають більшу різноманітність в наборі дозволених продуктів. Сильно хочеться додати, що будь-яке харчування, яке спрямоване на зниження ваги, обов’язково має бути багате різними мінералами і вітамінами! А вони міститися в різних продуктах. Якраз те, що треба містить меню дієти «Тонка Талія». Тільки погляньте на раціон прекрасної француженки – він завалений правильної їжею: м’ясо, морепродукти, овочі і фрукти. На такій дієті можна просидіти не тільки цілий тиждень, а при бажанні – цілий місяць!

Таким чином, дієта «Тонка талія» має правильний раціон, збалансований поживними елементами і безпечна для худне організму.

Четвертий фактор це наявність в раціоні білків, жирів і вуглеводів.

Практичні дослідження підтвердили, що для ефективного скидання зайвої ваги, необхідно мати потрібний баланс між жирами, білками і вуглеводами. Для того, щоб вага почав йти в перебігу дня харчування організму має складатися з 50% вуглеводів, 40% білків і лише всього на 10% з жирів. Саме такий процентний склад харчування і містить дієта Софі. Все-таки зірки добре знають, що добре, а що ні.

Візьмемо, наприклад, меню вівторка.

вівторок.

На сніданок: Сік апельсиновий, 1 стакан, хлібці зернові, не більше трьох штук.

На обід: тарілка овочевого супу на ваш вибір, курятина відварна 100 гр.

На вечерю: свіжі овочі на ваш вибір, 3 штуки, 1 стакан мінеральної води, негазованої.

Сік апельсина прекрасно заповнить добову норму потреби організму у вітаміні «С», підстьобне процес обміну речовин, поставить організму вітаміни і мінерали. Крім цього, сік сприяє роботі травного тракту, готуючи грунт для подальшого травлення. Хлібці з зерна дадуть клітковину і вуглеводи, надавши сили і змусивши забути про їжу до обіду. У процентному змісті, вуглеводів у сніданку міститься від 9% до 14% від всього денного раціону.

Овочевий суп на обід крім додання сил, підготує шлунок до перетравлювання важкої білкової їжі. Кількість вуглеводів від денного раціону, які містить обід – 10% -15%, жирів в обіді – від 4% до 6%.

Вечеря почистить ваш організм, так як свіжі овочі абсолютно не несуть ніякого навантаження, а склянку мінералки лише доповнить картину. Вміст вуглеводів у вечері складе не більше 11% -14%.

Таким чином, дієта «Тонка талія» повністю знаходиться в рамках дієтичних норм і практик, що припускають, що денне процентний вміст вуглеводів в їжі має становити близько 50%, білків 40%, а жирів 10%. Кожен день цієї дієти збалансований саме з цього «золотого» правилу.

Практичні результати дієти від Софі Марсо.

За твердженням самої актриси, за тиждень проведеної на цій дієті вона втрачала до

5-7 кг своєї ваги. З урахуванням її дієтичного меню не можна не погодитися що це відмінний результат. Проведене опитування серед 100 жінок, які використовували дієту «Тонка талія» показав наступні результати: на 5-6 кг схудли 58 жінок зі ста, 32 жінки схудли на 7-9 кг і 10 жінок скинули свою вагу на 3-4 кг.

Мабуть, при таких результатах, дану дієту без жодних сумнівів можна перевести в розряд швидкодіючих. Одночасно з такими жорсткими дієтами, як «Яєчна-Експрес» і «Кавунова», система харчування Софі Марсо виглядає просто бенкетом! А можливість втрачати зайву вагу без жодного шкоди для організму, дозволяє вам, застосовуючи дієту «Тонка талія» худнути так само швидко і легко, як і самої Софі Марсо.

  • не вдається скинути 6 кг
  • Як схуднути на 7-8кг за 12днів

Comments are closed!